Wysokiej jakości filtry powietrza Blueair

Twój oczyszczacz pracuje coraz mniej efektywnie? To znak, że pora wymienić filtr powietrza Blueair. W naszym sklepie znajdziesz właściwy model, który jest kompatybilny z używanym przez Ciebie urządzeniem. Dla ułatwienia przy każdym produkcie dodaliśmy informację, do jakiego oczyszczacza jest przeznaczony, aby wyeliminować ryzyko pomyłki. Oferujemy oryginalne filtry powietrza, które są solidne, niezawodne i łatwe w wymianie.

Wyszukaj odpowiedni filtr powietrza Blueair

Staramy się na bieżąco poszerzać asortyment, aby każdy mógł szybko i prosto znaleźć właściwy filtr powietrza Blueair. Kupisz u nas modele, które zapewniają skuteczną filtrację na poziomie ponad 99,9%. Oferujemy m.in. dwuwarstwowy filtr główny, który wychwytuje zarówno cząstki pyłu zawieszonego, jak i formaldehyd oraz inne szkodliwe związki. Montując nowy filtr powietrza Blueair w swoim oczyszczaczu, możesz mieć pewność, że dobrze dbasz o zdrowie swoje i bliskich. Sprawdź nasz asortyment i zamów produkt, którego potrzebujesz.

Blueair

To szwedzka marka produkująca oczyszczacze powietrza klasy premium, znana na rynku od ponad dwóch dekad. Jej założyciel Bengt Rittri w trosce o zdrowie swojej rodziny i innych ludzi, postanowił stworzyć najlepszy na świecie oczyszczacz powietrza chroniący przed negatywnymi skutkami oddychania zanieczyszczonym powietrzem. W efekcie przy współpracy z utalentowanymi projektantami i ekspertami w dziedzinie filtracji powstały cenione na całym świecie urządzenia filtrujące powietrze. Obecnie urządzenia tego producenta dostępne, są w ponad 60 krajach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Od 2016 roku Blueair należy do rodziny marek Uniliver.
Blueair produkuje szeroką gamę przenośnych oczyszczaczy dla osób, którym zależy na jakości powietrza w domu i w pracy. Urządzenia tej marki, są specjalnie sprawdzane i testowane pod kątem wychwytywania cząstek tak małych, jak alergeny i wirusy. Oczyszczacze Blueair zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać większe ilości czystego powietrza (wysoki wskaźnik CADR), i zapewnić najbezpieczniejsze środowisko dla rozwoju i wzrostu dzieci, gwarantują lepszy sen i czyste powietrze do nauki. Rekomendowane, są również dla osób z astmą, alergiami i innymi problemami układu oddechowego przez organizacje takie jak Asthma Allergy Nordic.
Oczyszczacze Blueair wyróżnia na rynku zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Współpraca z najlepszymi naukowcami i wieloletnie badania zaowocowały stworzeniem wielu zrównoważonych technologii niespotykanych u innych producentów. Oczyszczacze powietrza Blueair wykorzystują opatentowane technologie takie jak: HEPASilent Ultra™, GermShield™, SpiralAir™.
HEPASilent Ultra™ to najbardziej zaawansowana technologia filtracji łącząca filtrację elektrostatyczną i mechaniczną, która pozwala usunąć 99% zarazków, kurz, pyłki, sierść i złuszczony naskórek zwierząt, pleśń, LZO oraz zapachy. Podczas gdy typowe oczyszczacze przepychają brudne powietrze przez filtr, technologia HEPASilent™ łączy w sobie dwa rodzaje filtracji. Wentylator wciąga powietrze do urządzenia, gdzie przechodzi przez komorę jonizacyjną. Cząsteczki łatwiej przywierają do filtra, zanim powietrze zostanie wypchnięte z powrotem do pomieszczenia. Dzięki czemu dostarcza o 50% więcej czystego powietrza, zużywa o 55% mniej energii i wytwarza o 10% mniej hałasu, niż podczas tradycyjnej filtracji HEPA. Rezultatem jest szybsze oczyszczanie powietrza. Technologia filtracji HEPASilent™ zapewnia wysoki wskaźnik Clean Air Delivery Rate, niski poziom hałasu i wysoką efektywność energetyczną, co oznacza, że oczyszczacz Blueair może pracować przez całą dobę.
Technologia GermShield™, która także w czasie czuwania stale monitoruje warunki panujące w pomieszczeniu, neutralizujac wirusy i bakterie na filtrach przy użyciu niskiego przepływu powietrza i wyładowań plazmowych. Delikatny strumień powietrza zapobiega ponownemu rozwojowi zarazków.
SpiralAir™, to unikalna technologia, w której wloty powietrza układa się w spiralę przechodzącą przez całe urządzenie zapewniając wielokierunkowy przepływ powietrza 360°. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że czyste powietrze jest równomiernie i szybko, ale jednocześnie łagodnie rozprowadzane po całej przestrzeni. Umożliwia też ustawienie oczyszczacza w dowolnym miejscu bez obniżania wydajności. W przeciwieństwie do niektórych oczyszczaczy powietrza wymagających ustawienia w konkretny sposób.
Marka Blueair oferuje też jedną z najlepszych aplikacji na rynku. Aplikacja znacznie ułatwia zdalne sterowanie urządzeniem oraz umożliwia odczyt parametrów o każdej porze nawet z dala od domu.

Oczyszczacze powietrza Blueair, to połączenie szwedzkiego designu, dbałości o środowisko i najwyższej jakości. Czego dowodem, są liczne nagrody i specjalne wyróżnienia m.in. nagroda GOOD DESIGN przyznawana przez Chicago Athenaeum, nagroda Envisioneering za innowacyjność, styl i wzornictwo oraz nagrodę w kategorii Zdrowie i dobre samopoczucie dzieci przyznawaną przez Parent Adding Wisdom.
Ponadto, urządzenia wykonane są w 100% z nadających się do recyklingu materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. 100% oczyszczaczy szwedzkiego producenta posiada certyfikat Energy Star. A za sprawa trwałej konstrukcji o minimalistycznym wzornictwie oczyszczacze Blueair idealnie dopasowują się do miejsca pracy.

Zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o długoletnim użytkowaniu oczyszczacze marki Blueair, to inwestycja w zdrowie i lepszą przyszłość. Zastosowane komponenty i innowacyjne technologie obniżają koszty eksploatacji urządzenia, zwiększają jego wydajność przy zachowaniu cichej pracy, energooszczędności i troski o środowisko.

[]