Dobierz filtr powietrza LIFAair i pozbądź się zanieczyszczeń

Każdy oczyszczacz powietrza LIFAair i innych marek wymaga systematycznego czyszczenia oraz konserwacji. Bez tego urządzenie po pewnym czasie zacznie działać mniej efektywnie i w domu ponownie pojawią się zanieczyszczenia. W naszym asortymencie znajdziesz oryginalne filtry powietrza LIFAair, pasujące do oczyszczaczy tej marki. Dokładamy wszelkich starań, aby w sklepie były stale dostępne filtry pasujące do wszystkich modeli LIFAair.

Jaki filtr powietrza LIFAair kupić?

Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, jaki filtr powietrza LIFAair będzie odpowiedni, nie martw się. Przy każdym modelu znajdziesz wskazówki, do jakiego oczyszczacza jest przeznaczony. W ofercie mamy m.in. filtry węglowe i cylindryczne. Niezależnie od tego, jaki produkt jest Ci potrzebny, kupisz go u nas. Co istotne, każdy filtr powietrza LIFAair jest oryginalny, a jego trwałość to nawet 3-5 lat.

“Responsible for Every Breath”

LIFAair to rozpoznawalna na całym świecie fińska firma założona w 1988 roku w Helsinkach. Swoją działalność rozpoczynała od rozwiązań dedykowanych dla wojska oraz branży medycznej i komercyjnej. Sukcesy w tym zakresie zaowocowały rozszerzeniem działalności na produkty konsumenckie. Dzięki czemu każdy uzyskał dostęp do najwyższej klasy rozwiązań w dziedzinie technologii poprawiających jakość powietrza.
Firma nieustannie się rozwija, prowadzi badania, posiada honorowe członkostwo w międzynarodowych organizacjach oraz jest laureatem wielu prestiżowych nagród i odznaczeń. Prężny rozwój przedsiębiorstwa doprowadził do rozszerzenia działalności na inne kontynenty. W 2000 roku do Hongkongu, a w 2003 powstały oddziały firmy w Nowym Jorku i w Dubaju. Zgodnie z przyjętą koncepcją „Odpowiedzialnie za każdy oddech”, celem działalności LIFAair jest zapewnienie ludziom możliwości oddychania czystym powietrzem i poprawa jego jakości wewnątrz pomieszczeń.

[]