Wypróbuj niezawodny oczyszczacz powietrza Blueair

Możesz oddychać czystym powietrzem w domu, jeśli zdecydujesz się na zakup odpowiedniego urządzenia do jego filtrowania. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia, które dobrze spełnią swoje zadanie. Oczyszczacz powietrza Blueair nadaje się przede wszystkim do dużych pomieszczeń. Oferujemy modele, które są rekomendowane do powierzchni o metrażu od 60 do ponad 100 m2. Wydajnie oczyszczają powietrze w biurach i dużych pomieszczeniach pracowniczych, jak również w nowoczesnych mieszkaniach loftowych na otwartym planie.

Oczyszczacz powietrza Blueair dla najbardziej wymagających

Nowoczesne, wydajne i niezawodne oczyszczacze powietrza są niezbędne w każdej przestrzeni, w której przebywa się przez długi czas. Zarazki i zanieczyszczenia unoszą się wszędzie, a część z nich to zagrożenie dla zdrowia. Oczyszczacz powietrza Blueair poradzi sobie z najdrobniejszymi cząsteczkami, które mogą przenikać przez zwykłe filtry. Dzięki swojej skuteczności idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których znajduje się jednocześnie od kilku do kilkunastu osób.

Blueair

To szwedzka marka produkująca oczyszczacze powietrza klasy premium, znana na rynku od ponad dwóch dekad. Jej założyciel Bengt Rittri w trosce o zdrowie swojej rodziny i innych ludzi, postanowił stworzyć najlepszy na świecie oczyszczacz powietrza chroniący przed negatywnymi skutkami oddychania zanieczyszczonym powietrzem. W efekcie przy współpracy z utalentowanymi projektantami i ekspertami w dziedzinie filtracji powstały cenione na całym świecie urządzenia filtrujące powietrze. Obecnie urządzenia tego producenta dostępne, są w ponad 60 krajach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Od 2016 roku Blueair należy do rodziny marek Uniliver.
Blueair produkuje szeroką gamę przenośnych oczyszczaczy dla osób, którym zależy na jakości powietrza w domu i w pracy. Urządzenia tej marki, są specjalnie sprawdzane i testowane pod kątem wychwytywania cząstek tak małych, jak alergeny i wirusy. Oczyszczacze Blueair zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać większe ilości czystego powietrza (wysoki wskaźnik CADR), i zapewnić najbezpieczniejsze środowisko dla rozwoju i wzrostu dzieci, gwarantują lepszy sen i czyste powietrze do nauki. Rekomendowane, są również dla osób z astmą, alergiami i innymi problemami układu oddechowego przez organizacje takie jak Asthma Allergy Nordic.
Oczyszczacze Blueair wyróżnia na rynku zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Współpraca z najlepszymi naukowcami i wieloletnie badania zaowocowały stworzeniem wielu zrównoważonych technologii niespotykanych u innych producentów. Oczyszczacze powietrza Blueair wykorzystują opatentowane technologie takie jak: HEPASilent Ultra™, GermShield™, SpiralAir™.
HEPASilent Ultra™ to najbardziej zaawansowana technologia filtracji łącząca filtrację elektrostatyczną i mechaniczną, która pozwala usunąć 99% zarazków, kurz, pyłki, sierść i złuszczony naskórek zwierząt, pleśń, LZO oraz zapachy. Podczas gdy typowe oczyszczacze przepychają brudne powietrze przez filtr, technologia HEPASilent™ łączy w sobie dwa rodzaje filtracji. Wentylator wciąga powietrze do urządzenia, gdzie przechodzi przez komorę jonizacyjną. Cząsteczki łatwiej przywierają do filtra, zanim powietrze zostanie wypchnięte z powrotem do pomieszczenia. Dzięki czemu dostarcza o 50% więcej czystego powietrza, zużywa o 55% mniej energii i wytwarza o 10% mniej hałasu, niż podczas tradycyjnej filtracji HEPA. Rezultatem jest szybsze oczyszczanie powietrza. Technologia filtracji HEPASilent™ zapewnia wysoki wskaźnik Clean Air Delivery Rate, niski poziom hałasu i wysoką efektywność energetyczną, co oznacza, że oczyszczacz Blueair może pracować przez całą dobę.
Technologia GermShield™, która także w czasie czuwania stale monitoruje warunki panujące w pomieszczeniu, neutralizujac wirusy i bakterie na filtrach przy użyciu niskiego przepływu powietrza i wyładowań plazmowych. Delikatny strumień powietrza zapobiega ponownemu rozwojowi zarazków.
SpiralAir™, to unikalna technologia, w której wloty powietrza układa się w spiralę przechodzącą przez całe urządzenie zapewniając wielokierunkowy przepływ powietrza 360°. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że czyste powietrze jest równomiernie i szybko, ale jednocześnie łagodnie rozprowadzane po całej przestrzeni. Umożliwia też ustawienie oczyszczacza w dowolnym miejscu bez obniżania wydajności. W przeciwieństwie do niektórych oczyszczaczy powietrza wymagających ustawienia w konkretny sposób.
Marka Blueair oferuje też jedną z najlepszych aplikacji na rynku. Aplikacja znacznie ułatwia zdalne sterowanie urządzeniem oraz umożliwia odczyt parametrów o każdej porze nawet z dala od domu.

Oczyszczacze powietrza Blueair, to połączenie szwedzkiego designu, dbałości o środowisko i najwyższej jakości. Czego dowodem, są liczne nagrody i specjalne wyróżnienia m.in. nagroda GOOD DESIGN przyznawana przez Chicago Athenaeum, nagroda Envisioneering za innowacyjność, styl i wzornictwo oraz nagrodę w kategorii Zdrowie i dobre samopoczucie dzieci przyznawaną przez Parent Adding Wisdom.
Ponadto, urządzenia wykonane są w 100% z nadających się do recyklingu materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. 100% oczyszczaczy szwedzkiego producenta posiada certyfikat Energy Star. A za sprawa trwałej konstrukcji o minimalistycznym wzornictwie oczyszczacze Blueair idealnie dopasowują się do miejsca pracy.

Zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o długoletnim użytkowaniu oczyszczacze marki Blueair, to inwestycja w zdrowie i lepszą przyszłość. Zastosowane komponenty i innowacyjne technologie obniżają koszty eksploatacji urządzenia, zwiększają jego wydajność przy zachowaniu cichej pracy, energooszczędności i troski o środowisko.

[]