Nowoczesne oczyszczacze powietrza Coway

Jeśli chcesz skutecznie wyeliminować krążące w domu drobinki kurzu, alergeny i drobnoustroje, wybierz oczyszczacz powietrza Coway. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone urządzenia tego producenta, które docenisz nie tylko za skuteczne działanie, ale i za elegancki design oraz praktyczność. Oczyszczacze Coway poprawiają jakość powietrza w domu i dobrze radzą sobie nawet w trudniejszych warunkach.

Dlaczego oczyszczacz powietrza Coway, to doskonały wybór?

Każdy oczyszczacz powietrza Coway jest wykonany z dbałością o detale. To urządzenia, które skutecznie usuwają nawet bardzo małe cząsteczki zanieczyszczeń, neutralizują również nieprzyjemne zapachy. Niektórymi modelami możesz sterować zdalnie za pomocą smartfona. W asortymencie mamy także oczyszczacze sprzyjające relaksowi, które wytwarzają biały szum. Urządzenia zachwycą Cię eleganckim wyglądem i funkcjonalnością. Pracują cicho, a ponadto ich konserwacja jest prosta.

Coway – koreańska skuteczność

Coway jest numerem jeden na koreańskim rynku oczyszczaczy powietrza. Jego działania obejmują również inne obszary, m.in. produkcję kosmetyków oraz urządzeń filtrujących wodę. Początki działalności Coway sięgają 1989 roku, a od 1994 roku rozpoczęto produkcję oczyszczaczy powietrza. W 1993 r. forma Coway otworzyła swoje pierwsze centrum badawcze nad czystością wody i powietrza, stając się światowym liderem w zakresie intensywnych badań, inżynierii i innowacji. Instytut zatrudnia 366 naukowców, którzy opracowują technologie we wszystkich aspektach życia. Efektem rygorystycznych badań i ciężkiej pracy najlepszych specjalistów jest ponad 5000 praw własności intelektualnej. Coway jest firmą docenianą na całym świecie i wielokrotnie nagradzaną. Czego dowodem, są nagrody m.in międzynarodowa nagroda CES za innowacyjność, Nagroda iF Design za wzornictwo, Indeks siły marki w Korei. Marka wyróżniona została też za energooszczędność certyfikatem ”Energy Star” oraz łatwość obsługi. Misją firmy jest poprawa codziennego życia ludzi i dbałość o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Przywiązując ogromną wagę zarówno do designu, jakości wykonania, funkcjonalności oraz skuteczności produktów.
Urządzenia koreańskiego producenta wyróżnia wysoka wydajność, cicha praca, energooszczędność oraz ciekawy design. W oczyszczaczach Coway powietrze zasysane jest z przodu lub z boku obudowy, dzięki czemu można umieścić je w dowolnym miejscu, bez koniecznego odstępu od ściany. Co sprawia, że doskonale nadają się zarówno w domu jak i w biurze. Idealnie sprawdzą się w sypialni czy pokoju dziecka, gdyż podczas swojej pracy wytwarzają tzw. biały szum, który dzięki swoim właściwościom relaksacyjnym, pomaga zasnąć. Wielokrotnie nagradzane nienaganne wzornictwo jest niekwestionowanym atutem oczyszczaczy Coway. Urządzenia tego producenta cechuje, ponadto użycie najwyższej klasy komponentów. Japońskie silniki w połączeniu z wentylatorami firmy Nidec, tworzą niezastąpiony duet. Ponadto, oczyszczacze Coway, są intuicyjne w obsłudze oraz łatwe w konserwacji. Zostały przystosowane do pracy w trybie automatycznym, dzięki któremu oczyszczacz na bieżąco monitoruje jakość powietrza oraz samoczynnie dostosowuje prędkość wentylatora. Gwarantując niemal bezobsługową prace oczyszczacza, o konieczności wymiany filtra informuje wskaźnik wymiany filtra. Moduł Wi-Fi w niektórych urządzeniach tego producenta w połączeniu z aplikacją mobilną, umożliwia zdalną obsługę. Firma Coway stworzyła dedykowaną dla swoich produktów aplikację IoCare.

W oczyszczaczach powietrza Coway podstawową rolę w walce z zanieczyszczeniami odgrywają technologia HEPA i węgiel aktywny, całość wspierana jest przez filtr wstępny. W urządzeniach wykorzystywane, są filtry HEPA klasy H12 o skuteczności 99,5% oraz H13, przechwytujące 99,95% zanieczyszczeń. Dzięki czemu usuwają nawet najmniejsze drobiny kurzu, pyłu czy zapachy. Zapewniając wysoką efektywność oczyszczania powietrza. Szczególnie pomocną w okresach gwałtownego wzrostu zanieczyszczenia związanego ze smogiem, kurzem i alergenami. Wysoce skuteczny system filtracji i niemal bezobsługowa praca sprawiają, że Coway jest niekwestionowanym potentatem na rynku oczyszczaczy powietrza.

[]