Oczyszczacz powietrza Fellowes dostosowany do Twoich potrzeb

Oczyszczacz powietrza Fellowes pozwoli Ci na skuteczne wyeliminowanie zanieczyszczeń znajdujących się w Twoim domu. Dobrze radzi sobie z cząsteczkami kurzu, roztoczami, bakteriami oraz wirusami. Dostępne w naszej ofercie oczyszczacze powietrza są przystosowane także do użytku w innych miejscach: przychodniach, salach konferencyjnych, gabinetach lekarskich, przedszkolach i żłobkach, hotelach czy biurach.

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Fellowes — gwarancja zadowolenia z zakupu

Z pewnością zachwyci Cię swoją skutecznością, jeśli zdecydujesz się na oczyszczacz powietrza Fellowes. To profesjonalne urządzenie, które otrzymało wiele atestów i certyfikatów. Zostało zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pozytywnie zaskoczy Cię cichą, a przede wszystkim bardzo efektywną pracą. W razie potrzeby oczyszczacz powietrza Fellowes zamontujesz także na ścianie. Został dobrze przygotowany do pracy w trybie ciągłym, również w pomieszczeniach o bardzo dużej powierzchni. Urządzenia amerykańskiej marki Fellowes, to odpowiedni wybór do domów i miejsc użyteczności publicznej.

Fellowes

Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia ludzi na całym świecie. Firma została założona w Chicago w stanie Illinois w 1917 roku przez Harry’ego Fellowesa jako Bankers Box Company. Fellowes to rodzinna firma, zarządzana już przez czwarte pokolenie Fellowes. Specjalizuje się głównie w produkcji akcesoriów biurowych (słynne niszczarki “Fellowes”) i technologicznych w tym profesjonalnych oczyszczaczy powietrza. Poprzez lata, zaznaczyła swoją obecność w takich krajach jak: Wielka Brytania, Kanada, Australia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Polska, Hiszpania, Singapur, Japonia, Korea, Chiny i Rosja. Dziś jest światową firmą, która zatrudnia ponad 1700 osób. Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań do miejsc pracy przy zachowaniu najwyższych standardów.

Głównym obszarem działalności firmy od początku jej powstania był sektor biurowy. Znajomość realiów i potrzeb rynku zaowocowała powstaniem pierwszych oczyszczaczy powietrza tej marki. Ze względu na swój profesjonalny charakter oczyszczacze Fellowes to wyjątkowo solidne urządzenia, odporne na uszkodzenia, czy promieniowanie UV. Za wysokie bezpieczeństwo pracy odpowiadają zabezpieczenia termiczne i nadprądowe. Oczyszczacze amerykańskiego producenta wyposażone, są w bezszczotkowy silnik, który zapewnia wydajną, cichą i bezawaryjną pracę przez lata. Na uwagę zasługuje też nowoczesne wzornictwo idealnie wpasowujące się w każdą przestrzeń.

Te profesjonalne oczyszczacze zostały zaprojektowane tak, aby cicho i skutecznie eliminować zanieczyszczenia z powietrza w pomieszczeniach publicznych o dużej powierzchni i liczbie użytkowników. Idealnie sprawdzą się więc, zarówno w domu, jak i w ogólnodostępnych pomieszczeniach takich jak szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie i stomatologiczne, przychodnie weterynaryjne, biura, hotele, sale konferencyjne, restauracje, stołówki, siłownie. Za sprawą możliwości bezpiecznego montażu na ścianie, także w miejscach, gdzie przebywają dzieci: żłobki, przedszkola, szkoły, sale zabaw. W ofercie producenta znajdziemy urządzenia do montażu na ścianie oraz oczyszczacze wolnostojące. Urządzenia spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe i skutecznie usuwają zanieczyszczenia w miejscach, gdzie przebywa nawet kilkadziesiąt osób. Zaprojektowane do pracy ciągłej tak, by oczyszczać pomieszczenia 24 godziny bez przerwy.

Czyste powietrze ma kluczowe znaczenie dla tworzenia zdrowego środowiska w pomieszczeniach, dlatego oczyszczacze Fellowes skutecznie przechwytują 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek stałych, tak małych, jak 0,3 mikrona, w tym: wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, roztocza, pyłki, lotne związki organiczne oraz SMOG. Osiągają też imponujące rezultaty w zmniejszaniu stężenia ludzkiego koronawirusa 229E w powietrzu. Według niezależnych badań laboratoryjnych są w stanie eliminować 99,99% wirusa znajdującego się w powietrzu w ciągu 1 godziny pracy. Dzięki 4-stopniowej filtracji z wykorzystaniem zaawansowanego filtra True HEPA, węgla aktywnego i bipolarnego jonizatora PlasmaTrue™ skutecznie zatrzymują blisko 100% wszystkich zanieczyszczeń.

W oczyszczaczach tej marki nie mogło zabraknąć innowacyjnych rozwiązań technologicznych w tym opatentowany system sensorów Enviro Smart™, udoskonaloną jego wersję Enviro Smart™ 2.0 oraz 2-biegunowy jonizator PlasmaTRUE™. Enviro Smart™, to opatentowana technologia, która automatycznie dostosowuje pracę do panujących warunków, optymalizując działanie i pobór energii. System 3 sensorów (czujniki poziomu zanieczyszczeń: zapachu, ruchu, hałasu) umożliwiają działanie w trybie automatycznym. Dane z czujników przekazywane są na wyświetlacz i w postaci 3 kolorów umożliwiają łatwy odczyt parametrów.
Enviro Smart™ 2.0, to udoskonalona technologia, która wykorzystuje 2 laserowe czujniki cząstek oraz czujniki zapachu, dźwięku i ruchu, automatycznie dostosowując pracę do panujących warunków, optymalizując działanie i pobór energii. Urządzenia z technologią Enviro Smart™ 2.0 jako jedyne w Polsce posiadają dwa laserowe czujniki na wlocie i wylocie, które nieustanne monitorują jakość powietrza. W sytuacji, gdy po usunięciu zanieczyszczeń żaden z czujników się nie aktywuje, urządzenie uruchamia tryb oszczędzania energii, by ograniczyć jej zużycie i wydłużyć żywotność filtrów. To innowacyjne rozwiązanie pozwala szybko ocenić jakość powietrza oraz skuteczność procesu oczyszczania.
Nowością jest technologia PureView™ prezentująca status aktualnej jakości powietrza łącznie z bieżącym procentowym poziomem usuniętych przez urządzenie zanieczyszczeń. Całości dopełnia jonizator PlasmaTRUE™, który znacznie poprawia wydajność filtrów w wychwytywaniu cząstek stałych. Skutecznie eliminując mikroorganizmy, nieprzyjemne zapachy oraz lotne związki organiczne.

Oczyszczacze marki Fellowes mają potwierdzone działanie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, czego dowiodły niezależne badania laboratoryjne. Posiadają również prestiżowy atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. W listopadzie 2013 roku linia oczyszczaczy powietrza Fellowes Aeramax uzyskała Certyfikat Przyjazny dla Astmy i Alergii.

Amerykański producent dostarcza niezawodne rozwiązania technologiczne. Wysoce wydajne, z najwyższej jakości materiałów i niezawodne urządzenia Fellowes to zupełnie nowa jakość w zakresie profesjonalnego oczyszczania powietrza.

[]