Praktyczny i elegancki oczyszczacz powietrza Ideal

Ideal, to renomowana niemiecka marka produkująca oczyszczacze powietrza. Zadbaliśmy o to, aby były dostępne w naszym sklepie. Kupisz u nas niezawodnie działające produkty marki Ideal wyróżniające się bardzo wysokimi parametrami. Każdy oczyszczacz powietrza Ideal zapewnia niskie zużycie energii, cichą pracę i komfort użytkowania. Neutralizuje unoszące się w domu zanieczyszczenia, to odpowiedni wybór zwłaszcza dla osób borykających się z chorobami układu oddechowego i alergiami.

Oczyszczacz powietrza Ideal — gwarancja łatwej obsługi

Bez względu na to, jaki oczyszczacz powietrza Ideal wybierzesz, bez wątpienia okaże się łatwy w obsłudze. Urządzenia tej marki dobrze sprawdzają się w domach, a także biurach i pomieszczeniach medycznych. W asortymencie posiadamy oczyszczacz powietrza Ideal przystosowany do użytku w pomieszczeniach o niewielkiej, a także bardzo dużej powierzchni. To urządzenia, które wykorzystują innowacyjne technologie i dobrej jakości filtry. Ze względu na uniwersalny design dopasowanie ich do wystroju wnętrza nie stanowi żadnego problemu.

Ideal – niemiecka precyzja

Marka IDEAL Health należy do rodzinnej firmy Krug+Priester z Balingen w Niemczech, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych urządzeń filtrujących o ponadczasowym designie. Urządzenia tej marki znane, są i cenione na całym świecie już od przeszło 70 lat. IDEAL produkuje szeroką gamę oczyszczaczy, wykorzystując niestandardowe i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają idealną jakość powietrza. To jeden z niewielu producentów, który może poszczycić się oczyszczaczami spełniającymi restrykcyjne kryteria dla alergików. Oczyszczacze tej marki posiadają certyfikat Fundacji Europejskiego Centrum Badania Alergii, potwierdzający skuteczność w walce z wirusami i bakteriami oraz certyfikatem higienicznym dla urządzeń sektora medycznego w Niemczech. Oczyszczacz powietrza IDEAL, to także urządzenie energooszczędne i przyjazne dla środowiska, co potwierdza otrzymanie certyfikatu Energy Star. Urządzenia spełniają też kryteria organizacji AHAM (zrzeszenia producentów urządzeń domowych), która w niezależnych testach sprawdza mi. in. zgodność podawanych przez producenta parametrów pracy urządzenia z rzeczywiście osiąganymi. Sprzęt niemieckiego producenta rekomendowany jest do użytku domowego oraz do wnętrz o zwiększonych wymaganiach sanitarnych, co potwierdzają liczne certyfikaty. Doskonale sprawdza się również w pokojach dziecięcych, sypialni, biurze, przedszkolu czy przestrzeniach medycznych. Oczyszczacze powietrza IDEAL zostały wyposażone m.in. w liczne funkcje, wiele trybów pracy, aplikację mobilną, Wi-Fi czy wskaźnik jakości powietrza. Oczyszczacze IDEAL, to także nienaganna stylistyka i wygląd urządzenia, które świetnie wkomponuje się w każdą przestrzeń.
Oczyszczacze powietrza IDEAL dostępne są w kilku seriach IDEAL Pro, IDEAL AP Classic, oczyszczacz z nawilżaniem IDEAL AP H i nawilżacz IDEAL AW. Najbardziej znane oczyszczacze z linii AP produkowane są w Korei. Natomiast nowa linia PRO jest projektowana i składana w fabrykach w Niemczech z najwyższej jakości materiałów dostarczanych przez lokalnych dostawców należących do najlepszych w swoich branżach. Co ważne do produkcji filtrów użyto rozwiązań niemieckiej firmy Freudenberg, światowego lidera w produkcji filtrów powietrznych. Współpraca zaowocowała stworzeniem innowacyjnego filtra 360°, który zrewolucjonizował rynek filtracji powietrza. Jest to filtr HEPA o znakomitej klasie H14, który składa się z 5 warstw i może pochwalić się skutecznością przechwytywania na poziomie aż 99,997%. Oczyszczanie warstwowe, to innowacyjna technologia głębokiej kumulacji zanieczyszczeń, która gwarantuje wyjątkowe osiągi urządzenia i jest dostępna wyłącznie w serii IDEAL Pro. Jest to najwyższa skuteczność oczyszczania powietrza ze wszystkich dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza.

Seria IDEAL Pro to najbardziej wydajne oczyszczacze z technologią kilkustopniowej filtracji o niebanalnym designie i bogatym wyposażeniu dla najbardziej wymagających użytkowników premium. Urządzenia tej serii pracują wyjątkowo cicho i energooszczędnie. IDEAL Pro świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i powierzchniach biurowych czy usługowych, dzięki wysokiej wydajności i kilkustopniowej filtracji powietrza. Bardziej kompaktowe modele zaprojektowane w kształcie walca rekomendowane są do pomieszczeń o powierzchni do 40 i 55 m². Najmocniejsze urządzenia tej serii oczyszczą powietrze w przestrzeniach o powierzchni do 80, 100, a nawet 180 m² . Zaawansowany technologicznie filtr 360° z warstwą HEPA i z węglem aktywnym gwarantuje niemal 100% skuteczność oczyszczania, która jest certyfikowana. Kolejnym atutem tych urządzeń jest ogromna wydajność, pozwalając na 4 wymiany powietrza w ciągu godziny. Wygodę użytkowania zapewniają praktyczne rozwiązania takie jak aplikacja mobilna, która gwarantuje pełną kontrolę nad urządzeniem z dowolnego miejsca i o każdej porze, inteligentny chip czy różne tryby pracy, w tym automatyczny.

Aplikacja mobilna Ideal Air PRO – dostępna jest bezpłatnie w Google Play i Apple App Store. Z poziomu tableta lub smartfona możemy włączać i wyłączać urządzenie, przełączać tryby pracy oraz ustawiać harmonogramy działania, tworzyć wirtualne pomieszczenia, czy sprawdzać wszelkie parametry, w tym historię jakości powietrza. Aplikacja i wbudowane Wi-Fi gwarantują pełną kontrolę nad urządzeniem z dowolnego miejsca i o każdej porze. Jest to idealna opcja dla wszystkich osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad jakością powietrza w swoim domu.

[]