Niezawodny oczyszczacz powietrza LIFAair dla wymagających użytkowników

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich urządzeń jak oczyszczacz powietrza LIFAair. Produkty tego znanego fińskiego producenta cieszą się bardzo dużą popularnością. Wpływa na to ich niezawodne działanie i świetne parametry. Oczyszczacze powietrza spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W asortymencie mamy modele skutecznie oczyszczające mniejsze, jak i większe powierzchnie.

Czym wyróżnia się oczyszczacz powietrza LIFAair?

Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza LIFAair skutecznie neutralizuje różnego rodzaju zanieczyszczenia: kurz, bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, a nawet sierść zwierząt. Urządzenie pracuje cicho i pobiera mało energii elektrycznej, a ponadto estetycznie się prezentuje. Każdy oczyszczacz powietrza LIFAair, który znajdziesz w naszym sklepie, jest łatwy w obsłudze i mało kłopotliwy w konserwacji. Urządzenia oferowane przez tego producenta są wyposażone w czujniki wilgotności i temperatury, a ich prędkość pracy można dostosować do własnych potrzeb.

“Responsible for Every Breath”

LIFAair to rozpoznawalna na całym świecie fińska firma założona w 1988 roku w Helsinkach. Swoją działalność rozpoczynała od rozwiązań dedykowanych dla wojska oraz branży medycznej i komercyjnej. Sukcesy w tym zakresie zaowocowały rozszerzeniem działalności na produkty konsumenckie. Dzięki czemu każdy uzyskał dostęp do najwyższej klasy rozwiązań w dziedzinie technologii poprawiających jakość powietrza.
Firma nieustannie się rozwija, prowadzi badania, posiada honorowe członkostwo w międzynarodowych organizacjach oraz jest laureatem wielu prestiżowych nagród i odznaczeń. Prężny rozwój przedsiębiorstwa doprowadził do rozszerzenia działalności na inne kontynenty. W 2000 roku do Hongkongu, a w 2003 powstały oddziały firmy w Nowym Jorku i w Dubaju. Zgodnie z przyjętą koncepcją „Odpowiedzialnie za każdy oddech”, celem działalności LIFAair jest zapewnienie ludziom możliwości oddychania czystym powietrzem i poprawa jego jakości wewnątrz pomieszczeń.

[]