Oczyszczacz powietrza Samsung — zadbaj o swoje zdrowie

Jeżeli chcesz kupić oczyszczacz powietrza Samsung, na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie model w naszym asortymencie. Oferujemy efektywnie działające urządzenia wspomnianej marki, które neutralizują niemal wszystkie krążące w powietrzu zanieczyszczenia i pozwalają lepiej zadbać o swoje zdrowie. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim cicha praca, ciekawy wygląd oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.

Znajdź odpowiedni oczyszczacz powietrza Samsung

Niezależnie od tego, na jaki oczyszczacz powietrza Samsung się zdecydujesz, nie będziesz żałować swojej decyzji. To urządzenia, które neutralizują niemal 100% zanieczyszczeń, są łatwe w konserwacji i w obsłudze. Gwarantujemy, że znajdziesz oczyszczacz powietrza Samsung dopasowany do indywidualnych potrzeb. Oferujemy urządzenia z trybem auto, możliwością obsługi za pomocą smartfona, czy z podwójną ilością filtrów. To dobry wybór nie tylko dla alergików i osób wrażliwych, ale wszystkich, którym zależy na czystym powietrzu w domu.

Samsung

Samsung powstał w 1938 roku w Korei jako firma, handlująca między innymi suszonymi rybami i alkoholem. Na przestrzeni lat obszar działalności firmy ewoluował. Dziś działa w wielu branżach. Oprócz elektronicznej również w przemyśle samochodowym czy chemicznym. Sztandarowe produkty Samsunga to komputery, telewizory, ekrany LCD, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne. Firma jest też jednym z największych producentów podzespołów elektronicznych. Marka należy do międzynarodowego konglomeratu Samsung Group i zatrudnia ponad 270 tysięcy osób na całym świecie. Sama nazwa Samsung to dwa słowa „Sam”, czyli trzy i „Sung”, czyli gwiazda. Trójka symbolizuje trzy żywioły (wiatr, woda i ogień), a gwiazda wielkość i prestiż. Samsung przez lata zyskała pozycję globalnego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii i jest jedną z 10 najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Firma Samsung kieruje się prostą filozofią biznesową: wykorzystać możliwości swoich pracowników oraz technologii do tworzenia produktów i usług najwyższej jakości, które wniosą pozytywne zmiany dla globalnego społeczeństwa.

Samsung oferuje bogatą ofertę oczyszczaczy powietrza odznaczających się doskonałą jakością wykonania, wysoką wydajnością oraz cichą i energooszczędną pracą. Jakość oczyszczaczy Samsung została wyróżniona certyfikatem PTA, ponadto są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne oraz wydawanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Atestem PZH. Oczyszczacze powietrza Samsung usuwają, aż do 99,97% zanieczyszczeń. Czyste powietrze to efekt działania 3 najwyższej klasy filtrów – wstępnego, węglowego oraz HEPA. Wysokoskuteczny filtr HEPA jest odpowiedzialny za usuwanie z powietrza pyłów zawieszonych, nawet tych najdrobniejszych o wielkości 0,26 mikrometra. Filtr węglowy eliminuje niebezpieczne dla zdrowia gazy i nieprzyjemne zapachy, a filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz pyłki. Oczyszczacze Samsung zapewniają łatwą i szybką wymianę filtra. Dzięki atrakcyjnej cenie filtrów oczyszczacze Samsung są tanie w eksploatacji. Urządzenia posiadają też szereg przydatnych funkcji takich jak: tryb automatyczny, tryb nocny, blokada rodzicielska, wskaźnik konieczności wymiany filtra, timer czy podświetlenie wyświetlacza. Na uwagę zasługuje również wskaźnik zanieczyszczenia powietrza w 4-kolorowej skali, jak również wskaźnik przykrych zapachów oraz wskaźnik pyłów, który pokazuje poziom dla PM1.0, PM2.5 i PM10. Oczyszczacze firmy Samsung posiadają dedykowaną aplikację SmartThings dzięki której można sprawdzić stan powietrza w pomieszczeniu, włączyć i wyłączyć urządzenie czy uzyskać informację o konieczności wymiany filtrów. Samo sterowanie jest niezwykle intuicyjne, odbywa się przez dotykowy panel sterowania lub aplikację. Pełen komfort użytkowania gwarantują wbudowane uchwyty oraz kółka transportowe. Całości dopełnia oryginalny design. Oczyszczacze Samsung to kwintesencja minimalistycznego stylu. Z wbudowaną łącznością Wi-Fi, inteligentnym wyświetlaczem i zaawansowanymi czujnikami staje się wygodnym i niezastąpionym elementem w każdym domu.

Oczyszczacze powietrza marki Samsung, to idealny przykład koreańskiej technologii popartej wieloletnim doświadczeniem. Na uwagę zasługuje również wysoka energooszczędność, przekładająca się na niskie koszty eksploatacji. Urządzenia charakteryzują się niskim poborem energii, atrakcyjnymi cenami filtrów oraz wysoką jakością wykonania. Do wyboru oczyszczaczy Samsung zachęca również odpowiedni stosunek ceny do jakości.

[]