Oczyszczacz powietrza Toshiba — szybki, wygodny i skuteczny

Chcesz oddychać w domu świeżym powietrzem, bez zanieczyszczeń z zewnątrz, bakterii i innych drobnoustrojów unoszących się wokół Ciebie? Rozwiązaniem jest oczyszczacz powietrza Toshiba. To niepozorne urządzenie, które swoim eleganckim wyglądem zachwyciło setki użytkowników. Jednak tym, co doceniają najbardziej, jest jego skuteczność i cicha praca. W naszym sklepie znajdziesz różne modele oczyszczaczy powietrza firmy Toshiba, dopasowując je do swoich potrzeb i rozmiaru mieszkania.

Oczyszczacz powietrza Toshiba do wielu zadań

Oferujemy oczyszczacze, które bez przeszkód ustawisz w każdym pomieszczeniu, zapewniając sobie jak najefektywniejszą pracę urządzenia. Poszczególne modele przeznaczone są do różnych powierzchni, dlatego spełnią oczekiwania mieszkańców kawalerek i domów jednorodzinnych. Oczyszczacz powietrza Toshiba to również dobry wybór do biur, w których trudniej zadbać o czyste, wolne od zarazków powietrze. Odpowiedni model poradzi sobie nawet z dużym zanieczyszczeniem.

Toshiba

Toshiba to japoński potentat w dziedzinie zaawansowanych technologii elektrycznych i energetycznych. Marka znana jest z produkcji wysokiej klasy telewizorów, smartfonów, napędów DVD, sprzętu biurowego i wielu innych produktów w tym oczyszczaczy powietrza. Toshiba opracowała wiele pionierskich produktów urządzeń, które były pierwszymi tego typu produktami. Jej wkład w tworzenie odnawialnej energetyki wodorowej i systemów dystrybucji nowej generacji po elektrociepłownie, elektrownie wodne i elektrownie atomowe oraz rozwój sieci energetycznej, jest nieoceniony dla całej ludzkości. Historia firmy sięga roku 1939. Przez dekady, ewoluowała by dziś być jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na całym świecie. Misją firmy jest stanie się jeszcze silniejszym globalnym konkurentem poprzez tworzenie pionierskich i najlepszych w swojej kategorii produktów i usług na świecie, które są konkurencyjne cenowo i przyciągają klientów. ­Najwyższa jakość potwierdzona uznaną japońską marką to najlepsza rekomendacja.

Toshiba posiada bogatą ofertę oczyszczaczy powietrza o różnych parametrach. Modele różnią się zakresem działania, współczynnikiem przepływu powietrza, wielkością sprzętu oraz dedykowaną powierzchnią pomieszczenia, w której ma zostać przefiltrowane powietrze. Oferta jest tak duża, że każdy dobierze odpowiedni oczyszczacz Toshiba do swoich potrzeb. Urządzenia pracują niezwykle cicho, idealnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecka czy biurze.

Urządzenia tej marki cieszą się ogromną popularnością również ze względu na minimalistyczny, a zarazem nowoczesny design. Urządzenia japońskiego potentata posiadają rozwiązania maksymalnie ułatwiające ich użytkowanie w tym plastikowe kółka czy uchwyt, umożliwiające bezproblemowy transport. Za czyste powietrze odpowiedzialna jest 3-stopniowa filtracja, która wspomagana jest jonizacją. Na którą składa się filtr wstępny, węglowy i HEPA klasy H13. Całości dopełnia proces jonizacji, usuwający z powietrza aż 99,9% szkodliwych zanieczyszczeń. Oczyszczacze wyposażone zostały we wskaźnik zużycia filtra informujący o jego aktualnym stanie i potrzebie wymiany.
Oczyszczacze powietrza Toshiba znane są z trwałości, a ich eksploatacja jest bardzo ekonomiczna. Niski pobór energii gwarantuje energooszczędność nawet w największych dostępnych modelach. Co znacznie wpływa na niskie koszty użytkowania, bez obawy, że budżet domowy ucierpi na rachunkach za prąd. Tak doświadczony producent zadbał również o to, aby komponenty stosowane do produkcji były najwyższej jakości i cechowały się trwałością i bezawaryjną pracą. Dedykowany filtr cechuje również wysoka żywotność. Na korzyść oczyszczaczy Toshiba przemawia japońska trwałość oraz niezwykle atrakcyjne koszty użytkowania.

[]