Oczyszczacz powietrza Vestfrost — oddychaj pełną piersią

Oferujemy wysoce wydajne oczyszczacze powietrza firmy Vestfrost, które usuną zanieczyszczenia, pyłki i bakterie z Twojego domu lub biura. Nadają się do małych i dużych pomieszczeń, od 40 do nawet 80 m2. Dzięki temu bez przeszkód poradzą sobie z filtrowaniem powietrza w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Oczyszczacz powietrza Vestfrost, to odpowiednie rozwiązanie do salonów i sypialni, czyli pomieszczeń, w których spędza się najwięcej czasu.

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza Vestfrost?

Czyste powietrze jest niezbędne nie tylko dzieciom i alergikom, ale każdemu. Bakterie łatwo osiadają na ściankach układu oddechowego, a o negatywnych skutkach smogu słyszy się coraz częściej. Oczyszczacz powietrza Vestfrost poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem. Przedostające się przez ramy okienne zabrudzenia są szybko i skutecznie wychwytywane oraz neutralizowane. Oczyszczacz ma również elegancki wygląd, dlatego idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.

Vestfrost – duńska prostota

Vestfrost to duńska marka, specjalizująca się głównie w produktach AGD, systemów chłodniczych oraz wysokiej jakości chłodziarek do wina, które produkuje od 1963 r. w miejscowości Esbjerg. W Polsce po raz pierwszy urządzenia Vestfrost pojawiły się już w latach 90. Potem jednak, na kilkanaście lat firma zniknęła z naszego rynku. Przełomem w rozwoju firmy było połączenie z firmą Vestel – europejskim gigantem w produkcji urządzeń dla gospodarstwa domowego. W efekcie Vestfrost rozszerzył produkcję o nowe produkty, w tym o oczyszczacze powietrza. Zróżnicowana oferta produktowa przyniosła korzyści w postaci ekspansji na nowe rynki. Od 2016 r. produkty marki Vestfrost są dostępne nie tylko w Danii, ale także w Norwegii, Szwecji i Finlandii, a od 2017 ponownie w Polsce.

Duńska marka Vestfrost oferuje oczyszczacze powietrza w segmencie premium, które kierowane są do bardzo wymagających, zorientowanych na najlepszą jakość klientów. Wszystkie urządzenia zaprojektowane są z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania idealnie wpisując się w styl duńskiej prostoty. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują doskonałą jakość, prostotę obsługi i bardzo niską awaryjność. Urządzenia Vestfrost, to minimalistyczna stylistyka, zaawansowane technologie oraz praktyczne funkcje, dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów. W oczyszczaczach marki Vestfrost znajdziemy m.in. najwyższej klasy filtry (HEPA, węgiel aktywny), plazmowy jonizator i światło ultrafioletowe. Takie zestawienie zapewnia kompleksową ochronę nie tylko przed smogiem, ale i przed wirusami, bakteriami oraz alergenami.

Technologia UV-C LED, to innowacyjne rozwiązanie oparta na świetle UV, które skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny. Gotowość do pracy poniżej 1 sekundy oraz wysoka energooszczędność odróżniają lampę UV-C LED od standardowych lamp UV. Skuteczność w unieszkodliwianiu bakterii i wirusów poparta jest certyfikatami jednostek badawczych. Technologia Plasma ION, to emisja jonów dodatnich i ujemnych, uwalnianych do pomieszczenia wraz z oczyszczonym powietrzem. Plasma ION usuwa bakterie, wirusy, nieprzyjemne zapachy oraz obniża poziom elektryczności statycznej. Zwiększając tym samym skuteczność usuwania drobin kurzu w pomieszczeniu. Poprzez zastosowanie w oczyszczaczach Vestfrost 3 stopni filtracji, technologii UV-C LED i Technologii Plasma ION, urządzenie osiąga niespotykany dotychczas poziom skuteczności oczyszczania pomieszczeń w porównaniu ze sprzętem wyposażonym jedynie w 3 filtry. Jest to rzadko spotykane połączenie, które cechuje się idealną skutecznością. Oczyszczacze marki Vestfrost mogą poszczycić się zestawem wysokiej klasy czujników, które pobierają dane z otoczenia i na ich podstawie dostosowują pracę w trybie automatycznym. W tym innowacyjny laserowy czujnik kurzu, światła oraz lotnych związków organicznych (TVOC). Urządzenia posiadają również wskaźniki pyłów zawieszonych PM10, PM2,5 i PM1. Dzięki czemu oczyszczacze powietrza Vestfrost to świetny stosunek ceny do jakości.
Pełną kontrolę nad oczyszczaczem zapewnia technologia Wi-Fi i opcja sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji mobilnej. Do zdalnej obsługi oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost wykorzystywana jest aplikacja TuyaSmart. Aplikacja i wbudowane Wi-Fi umożliwiają obsługę i dostęp do danych z urządzenia z dowolnego miejsca i o każdej porze.