Nowoczesny i wydajny oczyszczacz powietrza Winix do Twojego domu

Oferowane przez nas eleganckie i niezawodne oczyszczacze powietrza marki Winix, to idealne rozwiązanie do każdego domu i mieszkania. Jedną z ich wielu zalet jest nowoczesny design, dzięki któremu prezentują się estetycznie w każdym pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza Winix zachwyca jednak nie tylko swoim wyglądem. To wydajne urządzenie, które skutecznie usunie nawet bardzo drobne pyłki unoszące się w salonie, kuchni, czy korytarzu.

Wybierz swój oczyszczacz powietrza Winix

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór różnych modeli oczyszczaczy, dostosowanych do potrzeb wszystkich klientów. Zakupisz u nas kompaktowe wersje do małych pomieszczeń, jak również urządzenia dostosowane do wydajniejszej pracy. Oczyszczacz powietrza Winix to urządzenie, które zachwyci każdego. Pracuje cicho, ale z dużą mocą. Dba o czystość Twojego powietrza, a tym samym o Twoje zdrowie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni model dla siebie, który spełni również oczekiwania pozostałych domowników.

Winix

Winix to południowokoreańska firma, założona w 1973 roku, która opracowuje, produkuje i dostarcza zrównoważone i innowacyjne rozwiązania do uzdatniania powietrza w domu i biurze. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów, takich jak oczyszczacze powietrza, nawilżacze i osuszacze. Firma posiada biura sprzedaży w Azji, Ameryce i Europie. Natomiast jej centrala znajduje się w Seulu w Korei Południowej. Misją firmy jest dostarczanie doskonałych produktów, które są lepsze pod względem innowacji, wydajności i stylu. Urządzenia znane są na całym świecie z doskonałej jakości, trwałości i zaawansowanej technologii połączonej z najnowocześniejszym wzornictwem. Wszystkie oczyszczacze powietrza Winix zostały przetestowane i certyfikowane. Urządzenia tej marki uzyskały certyfikaty, takie jak TÜV, Energy Star i AHAM. Mogą poszczycić się też prestiżowym certyfikatem ECARF (Fundacji Europejskiego Centrum Badań nad Alergią) oraz Allergy UK. Czyniąc je idealnym wyborem dla alergików. Gwarantując czyste i zdrowe powietrze wolne od bakterii, wirusów, alergenów, kurzu, pyłków, drobnego pyłu (PM2.5), sierści zwierząt, dymu, zarodników pleśni, LZO oraz zapachów domowych.

Oczyszczacze powietrza Winix wykorzystują zarówno najwyższej jakości filtry HEPA, które wychwytują 99,97% wszystkich cząstek i alergenów z powietrza, jak i technologię WINIX PlasmaWave. Takie połączenie sprawia, że oczyszczacz idealnie sprawdza się zarówno w domu, jak i biurze. Unikalna i opatentowana technologia WINIX PlasmaWave tworzy cząsteczki hydroksylu, które w naturalny sposób neutralizują wirusy, bakterie i gazy, bez wytwarzania szkodliwego ozonu. Zaawansowana technologia sprawia, że oczyszczacze Winix są wydajne, ciche i energooszczędne.

Oczyszczacz powietrza Winix to gwarancja czystego powietrza bez smogu, alergenów, lotnych związków organicznych, wirusów i innych zanieczyszczeń obecnych w powietrzu. Szczególnie polecany dla alergików i rodzin z małymi dziećmi.

[]