Filtry Coway

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wymień filtr powietrza Coway w swoim oczyszczaczu

Czy pamiętasz o tym, że filtr powietrza Coway w oczyszczaczu należy co pewien czas wymieniać? Zastanawiasz się, gdzie znaleźć tego typu produkty? Są dostępne w naszym asortymencie. Dbamy o to, aby wszyscy mogli u nas kupić odpowiednie filtry powietrza Coway, pasujące do określonych modeli oczyszczaczy. Przy każdym produkcie podajemy informację o jego kompatybilności, co pozwala rozwiać wątpliwości, czy jest to dobry wybór.

Filtr powietrza Coway — jakość i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń

Produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie przeszły kontrolę jakości. Kupisz u nas oryginalne filtry powietrza Coway, które przedłużą sprawne działanie oczyszczacza. Oferujemy modele HEPA, węglowe, wodne i zestawy filtrów. Gwarantują skuteczne filtrowanie różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym: drobnego pyłu, bakterii, kurzu, wirusów czy zarodników pleśni. Nowy filtr powietrza Coway pozwoli dodatkowo na pochłanianie nieprzyjemnych zapachów, także dymu papierosowego.

Coway – koreańska skuteczność

Coway jest numerem jeden na koreańskim rynku oczyszczaczy powietrza. Jego działania obejmują również inne obszary, m.in. produkcję kosmetyków oraz urządzeń filtrujących wodę. Początki działalności Coway sięgają 1989 roku, a od 1994 roku rozpoczęto produkcję oczyszczaczy powietrza. W 1993 r. forma Coway otworzyła swoje pierwsze centrum badawcze nad czystością wody i powietrza, stając się światowym liderem w zakresie intensywnych badań, inżynierii i innowacji. Instytut zatrudnia 366 naukowców, którzy opracowują technologie we wszystkich aspektach życia. Efektem rygorystycznych badań i ciężkiej pracy najlepszych specjalistów jest ponad 5000 praw własności intelektualnej. Coway jest firmą docenianą na całym świecie i wielokrotnie nagradzaną. Czego dowodem, są nagrody m.in międzynarodowa nagroda CES za innowacyjność, Nagroda iF Design za wzornictwo, Indeks siły marki w Korei. Marka wyróżniona została też za energooszczędność certyfikatem ”Energy Star” oraz łatwość obsługi. Misją firmy jest poprawa codziennego życia ludzi i dbałość o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Przywiązując ogromną wagę zarówno do designu, jakości wykonania, funkcjonalności oraz skuteczności produktów.
Urządzenia koreańskiego producenta wyróżnia wysoka wydajność, cicha praca, energooszczędność oraz ciekawy design. W oczyszczaczach Coway powietrze zasysane jest z przodu lub z boku obudowy, dzięki czemu można umieścić je w dowolnym miejscu, bez koniecznego odstępu od ściany. Co sprawia, że doskonale nadają się zarówno w domu jak i w biurze. Idealnie sprawdzą się w sypialni czy pokoju dziecka, gdyż podczas swojej pracy wytwarzają tzw. biały szum, który dzięki swoim właściwościom relaksacyjnym, pomaga zasnąć. Wielokrotnie nagradzane nienaganne wzornictwo jest niekwestionowanym atutem oczyszczaczy Coway. Urządzenia tego producenta cechuje, ponadto użycie najwyższej klasy komponentów. Japońskie silniki w połączeniu z wentylatorami firmy Nidec, tworzą niezastąpiony duet. Ponadto, oczyszczacze Coway, są intuicyjne w obsłudze oraz łatwe w konserwacji. Zostały przystosowane do pracy w trybie automatycznym, dzięki któremu oczyszczacz na bieżąco monitoruje jakość powietrza oraz samoczynnie dostosowuje prędkość wentylatora. Gwarantując niemal bezobsługową prace oczyszczacza, o konieczności wymiany filtra informuje wskaźnik wymiany filtra. Moduł Wi-Fi w niektórych urządzeniach tego producenta w połączeniu z aplikacją mobilną, umożliwia zdalną obsługę. Firma Coway stworzyła dedykowaną dla swoich produktów aplikację IoCare.

W oczyszczaczach powietrza Coway podstawową rolę w walce z zanieczyszczeniami odgrywają technologia HEPA i węgiel aktywny, całość wspierana jest przez filtr wstępny. W urządzeniach wykorzystywane, są filtry HEPA klasy H12 o skuteczności 99,5% oraz H13, przechwytujące 99,95% zanieczyszczeń. Dzięki czemu usuwają nawet najmniejsze drobiny kurzu, pyłu czy zapachy. Zapewniając wysoką efektywność oczyszczania powietrza. Szczególnie pomocną w okresach gwałtownego wzrostu zanieczyszczenia związanego ze smogiem, kurzem i alergenami. Wysoce skuteczny system filtracji i niemal bezobsługowa praca sprawiają, że Coway jest niekwestionowanym potentatem na rynku oczyszczaczy powietrza.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]