Filtry do Samsung

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sprawdź, jaki filtr powietrza Samsung pasuje do Twojego oczyszczacza

W naszym sklepie kupisz filtry powietrza Samsung dopasowane do Twojego oczyszczacza. Oferujemy modele odpowiednie do różnych modeli oczyszczaczy wspomnianego producenta. To dobrej jakości, oryginalne produkty, które gwarantują skuteczną filtrację zanieczyszczeń do 12 miesięcy. Filtry powietrza Samsung neutralizują nie tylko kurz, wirusy i bakterie, ale również cząsteczki pyłu zawieszonego.

Kup teraz – filtr powietrza Samsung

Kupując i zakładając nowy filtr powietrza Samsung, dbasz o prawidłową konserwację swojego oczyszczacza. Dzięki temu masz pewność, że powietrze w domu jest pozbawione zanieczyszczeń. Gwarantujemy, że wyszukasz u nas odpowiedni model. W asortymencie mamy filtry HEPA i węglowe. Przedłużają efektywną pracę oczyszczacza i tym samym zapewniają przyjazny mikroklimat Twoich wnętrz. Pamiętaj, że jakość powietrza w domu jest bardzo ważna, gdyż krążące w nim zanieczyszczenia nasilają alergię i wywołują wiele innych, nieprzyjemnych dolegliwości.

Samsung

Samsung powstał w 1938 roku w Korei jako firma, handlująca między innymi suszonymi rybami i alkoholem. Na przestrzeni lat obszar działalności firmy ewoluował. Dziś działa w wielu branżach. Oprócz elektronicznej również w przemyśle samochodowym czy chemicznym. Sztandarowe produkty Samsunga to komputery, telewizory, ekrany LCD, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne. Firma jest też jednym z największych producentów podzespołów elektronicznych. Marka należy do międzynarodowego konglomeratu Samsung Group i zatrudnia ponad 270 tysięcy osób na całym świecie. Sama nazwa Samsung to dwa słowa „Sam”, czyli trzy i „Sung”, czyli gwiazda. Trójka symbolizuje trzy żywioły (wiatr, woda i ogień), a gwiazda wielkość i prestiż. Samsung przez lata zyskała pozycję globalnego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii i jest jedną z 10 najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Firma Samsung kieruje się prostą filozofią biznesową: wykorzystać możliwości swoich pracowników oraz technologii do tworzenia produktów i usług najwyższej jakości, które wniosą pozytywne zmiany dla globalnego społeczeństwa.

Samsung oferuje bogatą ofertę oczyszczaczy powietrza odznaczających się doskonałą jakością wykonania, wysoką wydajnością oraz cichą i energooszczędną pracą. Jakość oczyszczaczy Samsung została wyróżniona certyfikatem PTA, ponadto są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne oraz wydawanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Atestem PZH. Oczyszczacze powietrza Samsung usuwają, aż do 99,97% zanieczyszczeń. Czyste powietrze to efekt działania 3 najwyższej klasy filtrów – wstępnego, węglowego oraz HEPA. Wysokoskuteczny filtr HEPA jest odpowiedzialny za usuwanie z powietrza pyłów zawieszonych, nawet tych najdrobniejszych o wielkości 0,26 mikrometra. Filtr węglowy eliminuje niebezpieczne dla zdrowia gazy i nieprzyjemne zapachy, a filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz pyłki. Oczyszczacze Samsung zapewniają łatwą i szybką wymianę filtra. Dzięki atrakcyjnej cenie filtrów oczyszczacze Samsung są tanie w eksploatacji. Urządzenia posiadają też szereg przydatnych funkcji takich jak: tryb automatyczny, tryb nocny, blokada rodzicielska, wskaźnik konieczności wymiany filtra, timer czy podświetlenie wyświetlacza. Na uwagę zasługuje również wskaźnik zanieczyszczenia powietrza w 4-kolorowej skali, jak również wskaźnik przykrych zapachów oraz wskaźnik pyłów, który pokazuje poziom dla PM1.0, PM2.5 i PM10. Oczyszczacze firmy Samsung posiadają dedykowaną aplikację SmartThings dzięki której można sprawdzić stan powietrza w pomieszczeniu, włączyć i wyłączyć urządzenie czy uzyskać informację o konieczności wymiany filtrów. Samo sterowanie jest niezwykle intuicyjne, odbywa się przez dotykowy panel sterowania lub aplikację. Pełen komfort użytkowania gwarantują wbudowane uchwyty oraz kółka transportowe. Całości dopełnia oryginalny design. Oczyszczacze Samsung to kwintesencja minimalistycznego stylu. Z wbudowaną łącznością Wi-Fi, inteligentnym wyświetlaczem i zaawansowanymi czujnikami staje się wygodnym i niezastąpionym elementem w każdym domu.

Oczyszczacze powietrza marki Samsung, to idealny przykład koreańskiej technologii popartej wieloletnim doświadczeniem. Na uwagę zasługuje również wysoka energooszczędność, przekładająca się na niskie koszty eksploatacji. Urządzenia charakteryzują się niskim poborem energii, atrakcyjnymi cenami filtrów oraz wysoką jakością wykonania. Do wyboru oczyszczaczy Samsung zachęca również odpowiedni stosunek ceny do jakości.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]