Filtry do Sharp

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–30 z 45 wyników

Filtr powietrza Sharp — skuteczne oczyszczanie

Potrzebujesz nowy filtr powietrza Sharp do oczyszczacza? Odpowiedni model na pewno znajdziesz w naszym asortymencie. Oferujemy zarówno filtry HEPA, jak i węglowe czy wodne. To oryginalne produkty, dlatego nie musisz się obawiać, że nie będą pasować do Twojego urządzenia. Każdy filtr powietrza Sharp jest sprawdzony pod kątem jakości wykonania i gwarantuje skuteczną filtrację oraz neutralizację krążących w pomieszczeniach zanieczyszczeń.

Oryginalne filtry powietrza Sharp

Dostępne w naszej ofercie filtry powietrza do oczyszczaczy Sharp są trwałe i niezawodne. Efektywnie filtrują drobny pył, bakterie, wirusy, cząsteczki kurzu, a nawet dym papierosowy, czy inne nieprzyjemne zapachy. Kupując filtr powietrza Sharp, przedłużasz prawidłowe działanie swojego oczyszczacza. Nie zapominaj, że to od tego typu elementów zależy skuteczność oczyszczania powietrza w domu i jego jakość. Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie znajdował się wymienne filtry powietrza Sharp do każdego modelu oczyszczacza.

Sharp – Uczciwość i kreatywność

Sharp Corporation działa w myśl tych dwóch głównych zasad, dzięki czemu zyskała zaufanie Klientów na całym świecie. Producent zapewnia szeroki wybór oczyszczaczy powietrza i cieszy się mianem niekwestionowanego lidera w tym segmencie. Z czego to wynika? Przede wszystkim urządzenia projektowane są w myśl zasady “włącz i zapomnij”. Urządzenia Sharp posiadają czujniki jakości powietrza oraz tryb automatyczny, gwarantujące inteligentną pracę automatyczną. Ponadto, sukces firmy Sharp jest rezultatem polityki dotyczącej badań i rozwoju, dzięki której firma stale ma wpływ na postęp technologiczny. Wśród najnowszych rozwiązań, wymienić należy opatentowaną przez Sharp technologię jonów Plasmacluster. Oczyszczanie powietrza przy pomocy tej technologii uznane jest za rewolucyjną metodę, która pomaga zwalczać problemy zdrowotne, w szczególności związane z alergiami.
Oczyszczacze Sharp posiadają też wiele funkcji dodatkowych, które mają usprawnić proces oczyszczania powietrza albo poprawić komfort użytkowania urządzenia. Funkcja Ion Shower stosowana jest jako przygotowanie pomieszczenia do snu. Funkcja Pollen to specjalny tryb przeciwpyłkowy stanowiąca dodatkową ochronę przed alergenami. Zadaniem funkcji Advanced Auto jest regulacja stopnia nawilżenia powietrza w pomieszczaniu w przypadku wystąpienia zbyt dużej wilgotności. Oczyszczacze firmy Sharp posiadają również inne udogodnienia takie jak kółka ułatwiające przemieszczanie oczyszczacza, blokada rodzicielska, czy timer.
Przez okres niemal 100 lat firma wniosła ogromny wkład w światowy rozwój technologiczny. Nowatorskie technologie i rozwiązania, a także oryginalny design produktów to cechy, które wyróżniają firmę Sharp w segmencie sprzętu filtrującego powietrze.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]