Filtry do Toshiba

Filtry do oczyszczaczy Toshiba

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtry powietrza Toshiba — dobierz właściwy model

W naszym sklepie szybko znajdziesz odpowiedni filtr powietrza Toshiba do używanego przez Ciebie oczyszczacza. Pamiętaj, że regularna wymiana tego elementu jest niezbędna, aby urządzenie skutecznie oczyszczało powietrze z krążących w nim zanieczyszczeń, takich jak wirusy i bakterie. Masz wątpliwości, który produkt wybrać? Nie martw się, przy każdym modelu umieściliśmy informację o tym, do jakiego oczyszczacza jest przeznaczony.

Filtr powietrza do oczyszczacza Toshiba — węglowy, HEPA, wstępny i PET

Chcemy, aby każdy mógł kupić u nas właściwy filtr powietrza Toshiba. Dlatego na bieżąco powiększamy asortyment i wprowadzamy do niego różnorodne modele: wstępne, węglowe, HEPA oraz PET. Z tego względu nie musisz się obawiać, że nie znajdziesz filtra, którego potrzebujesz. W naszej ofercie dostępne są oryginalne, dobre jakościowo produkty, których trwałość wynosi nawet 2 lata. Kupując filtr powietrza Toshiba w naszym sklepie, masz pewność co do jego solidności i skuteczności działania.

Toshiba

Toshiba to japoński potentat w dziedzinie zaawansowanych technologii elektrycznych i energetycznych. Marka znana jest z produkcji wysokiej klasy telewizorów, smartfonów, napędów DVD, sprzętu biurowego i wielu innych produktów w tym oczyszczaczy powietrza. Toshiba opracowała wiele pionierskich produktów urządzeń, które były pierwszymi tego typu produktami. Jej wkład w tworzenie odnawialnej energetyki wodorowej i systemów dystrybucji nowej generacji po elektrociepłownie, elektrownie wodne i elektrownie atomowe oraz rozwój sieci energetycznej, jest nieoceniony dla całej ludzkości. Historia firmy sięga roku 1939. Przez dekady, ewoluowała by dziś być jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na całym świecie. Misją firmy jest stanie się jeszcze silniejszym globalnym konkurentem poprzez tworzenie pionierskich i najlepszych w swojej kategorii produktów i usług na świecie, które są konkurencyjne cenowo i przyciągają klientów. ­Najwyższa jakość potwierdzona uznaną japońską marką to najlepsza rekomendacja.

Toshiba posiada bogatą ofertę oczyszczaczy powietrza o różnych parametrach. Modele różnią się zakresem działania, współczynnikiem przepływu powietrza, wielkością sprzętu oraz dedykowaną powierzchnią pomieszczenia, w której ma zostać przefiltrowane powietrze. Oferta jest tak duża, że każdy dobierze odpowiedni oczyszczacz Toshiba do swoich potrzeb. Urządzenia pracują niezwykle cicho, idealnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecka czy biurze.

Urządzenia tej marki cieszą się ogromną popularnością również ze względu na minimalistyczny, a zarazem nowoczesny design. Urządzenia japońskiego potentata posiadają rozwiązania maksymalnie ułatwiające ich użytkowanie w tym plastikowe kółka czy uchwyt, umożliwiające bezproblemowy transport. Za czyste powietrze odpowiedzialna jest 3-stopniowa filtracja, która wspomagana jest jonizacją. Na którą składa się filtr wstępny, węglowy i HEPA klasy H13. Całości dopełnia proces jonizacji, usuwający z powietrza aż 99,9% szkodliwych zanieczyszczeń. Oczyszczacze wyposażone zostały we wskaźnik zużycia filtra informujący o jego aktualnym stanie i potrzebie wymiany.

Oczyszczacze powietrza Toshiba znane są z trwałości, a ich eksploatacja jest bardzo ekonomiczna. Niski pobór energii gwarantuje energooszczędność nawet w największych dostępnych modelach. Co znacznie wpływa na niskie koszty użytkowania, bez obawy, że budżet domowy ucierpi na rachunkach za prąd. Tak doświadczony producent zadbał również o to, aby komponenty stosowane do produkcji były najwyższej jakości i cechowały się trwałością i bezawaryjną pracą. Dedykowany filtr cechuje również wysoka żywotność. Na korzyść oczyszczaczy Toshiba przemawia japońska trwałość oraz niezwykle atrakcyjne koszty użytkowania.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]