Filtry Vestfrost

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Oryginalne filtry powietrza Vestfrost

W naszym sklepie znajdziesz niezawodne, oryginalne filtry powietrza Vestfrost do swojego oczyszczacza. Możesz mieć pewność, że będą pasowały do Twojego urządzenia, a jakość powietrza pozostanie na najwyższym poziomie. Staramy się, aby każdy znalazł w naszej ofercie odpowiedni filtr. Z łatwością wyszukasz u nas kasety filtrujące i modele 360°, w skład których wchodzi filtr wstępny, HEPA oraz węglowy.

Wymień filtr powietrza Vestfrost i zadbaj o czyste powietrze

Jako użytkownik oczyszczacza powietrza musisz pamiętać o tym, że bardzo ważna jest jego regularna konserwacja. Koniecznością jest m.in. systematyczne wymienianie filtra, gdyż od tego elementu zależy skuteczna neutralizacja zanieczyszczeń. W naszym asortymencie znajdziesz filtr powietrza Vestfrost dedykowany do Twojego urządzenia. Oferujemy wyłącznie oryginalne modele i podajemy szczegółowe informacje na temat kompatybilności z oczyszczaczami. To eliminuje ryzyko, że wybierzesz niewłaściwy filtr powietrza Vestfrost.

Vestfrost – duńska prostota

Vestfrost to duńska marka, specjalizująca się głównie w produktach AGD, systemów chłodniczych oraz wysokiej jakości chłodziarek do wina, które produkuje od 1963 r. w miejscowości Esbjerg. W Polsce po raz pierwszy urządzenia Vestfrost pojawiły się już w latach 90. Potem jednak, na kilkanaście lat firma zniknęła z naszego rynku. Przełomem w rozwoju firmy było połączenie z firmą Vestel – europejskim gigantem w produkcji urządzeń dla gospodarstwa domowego. W efekcie Vestfrost rozszerzył produkcję o nowe produkty, w tym o oczyszczacze powietrza. Zróżnicowana oferta produktowa przyniosła korzyści w postaci ekspansji na nowe rynki. Od 2016 r. produkty marki Vestfrost są dostępne nie tylko w Danii, ale także w Norwegii, Szwecji i Finlandii, a od 2017 ponownie w Polsce.

Duńska marka Vestfrost oferuje oczyszczacze powietrza w segmencie premium, które kierowane są do bardzo wymagających, zorientowanych na najlepszą jakość klientów. Wszystkie urządzenia zaprojektowane są z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania idealnie wpisując się w styl duńskiej prostoty. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują doskonałą jakość, prostotę obsługi i bardzo niską awaryjność. Urządzenia Vestfrost, to minimalistyczna stylistyka, zaawansowane technologie oraz praktyczne funkcje, dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów. W oczyszczaczach marki Vestfrost znajdziemy m.in. najwyższej klasy filtry (HEPA, węgiel aktywny), plazmowy jonizator i światło ultrafioletowe. Takie zestawienie zapewnia kompleksową ochronę nie tylko przed smogiem, ale i przed wirusami, bakteriami oraz alergenami.

Technologia UV-C LED, to innowacyjne rozwiązanie oparta na świetle UV, które skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny. Gotowość do pracy poniżej 1 sekundy oraz wysoka energooszczędność odróżniają lampę UV-C LED od standardowych lamp UV. Skuteczność w unieszkodliwianiu bakterii i wirusów poparta jest certyfikatami jednostek badawczych. Technologia Plasma ION, to emisja jonów dodatnich i ujemnych, uwalnianych do pomieszczenia wraz z oczyszczonym powietrzem. Plasma ION usuwa bakterie, wirusy, nieprzyjemne zapachy oraz obniża poziom elektryczności statycznej. Zwiększając tym samym skuteczność usuwania drobin kurzu w pomieszczeniu. Poprzez zastosowanie w oczyszczaczach Vestfrost 3 stopni filtracji, technologii UV-C LED i Technologii Plasma ION, urządzenie osiąga niespotykany dotychczas poziom skuteczności oczyszczania pomieszczeń w porównaniu ze sprzętem wyposażonym jedynie w 3 filtry. Jest to rzadko spotykane połączenie, które cechuje się idealną skutecznością. Oczyszczacze marki Vestfrost mogą poszczycić się zestawem wysokiej klasy czujników, które pobierają dane z otoczenia i na ich podstawie dostosowują pracę w trybie automatycznym. W tym innowacyjny laserowy czujnik kurzu, światła oraz lotnych związków organicznych (TVOC). Urządzenia posiadają również wskaźniki pyłów zawieszonych PM10, PM2,5 i PM1. Dzięki czemu oczyszczacze powietrza Vestfrost to świetny stosunek ceny do jakości.

Pełną kontrolę nad oczyszczaczem zapewnia technologia Wi-Fi i opcja sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji mobilnej. Do zdalnej obsługi oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost wykorzystywana jest aplikacja TuyaSmart. Aplikacja i wbudowane Wi-Fi umożliwiają obsługę i dostęp do danych z urządzenia z dowolnego miejsca i o każdej porze.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]