Oczyszczacze powietrza Venta

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Venta AP902 Professional

  • 75 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 19 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 12 zł/m-c Ikona: monety
  • 300 zł/rok Ikona: filtry
  • Sterowanie przez Wi-Fi
  • Redukuje smog
  • Nawilżanie ewaporacyjne
  Venta Professional AP902 to oczyszczacz powietrza wyposażony w wysokiej klasy filtr HEPA H14. Zapewnia skuteczność na poziomie 99,995% w usuwaniu pyłów PM1.0, PM2.5 i PM10, alergenów, wirusów i innych drobnoustrojów. Cechuje go przepływ powietrza sięgający 285,6 m³/h, dzięki czemu sprawdzi się na powierzchni nawet 75 m². Oczyszczacz jest wyposażony w inteligentne czujniki pyłów PM2.5, wilgotności i temperatury. Użytkownicy mogą zapoznać się z parametrami powietrza prezentowanymi na interaktywnym ekranie oraz uruchomić tryb automatyczny. Urządzenie oferuje również tryby nocny, turbo i manualny. Zapewnia cichą (od 19 dB(A)) i energooszczędną (od 7 W) pracę. Oczyszczacz Venta można sterować za pomocą aplikacji.
  3939  (z VAT)   
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 939,00 zł
 • Venta AH902 Professional

  • 70 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 17 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 11 zł/m-c Ikona: monety
  • 300 zł/rok Ikona: filtry
  • Sterowanie przez Wi-Fi
  • Redukuje smog
  • Nawilżanie ewaporacyjne
  Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania do powierzchni do 45 m2. Wyposażony w wysokiej klasy filtr HEPA H14 oraz filtr wstępny zapewnia bezkompromisowe zwycięstwo nad smogiem, wirusami i alergenami. Dzięki zastosowaniu technologii VentaWave™ 3D gwarantuje optymalną wilgotność. Urządzenie posiada dysk higieniczny i zintegrowaną lampę UVC, które dbają o nieskazitelną higienę wody i zbiornika. Jest wyposażone w czujniki pyłów PM2.5, temperatury i wilgotności oraz higrostat - może więc pracować automatycznie. Zapewnia tryb nocny i 5 poziomów ustawianych manualnie. Cechują go niska głośność (od 17 dB(A)) oraz nieznaczny pobór prądu (7-32W). Można sterować nim za pomocą ekranu, pilota lub aplikacji.
  4 999,00  (z VAT)   

Oczyszczacze powietrza Venta – kompleksowa troska o jakość powietrza

Oczyszczacz Powietrza Venta na europejskim rynku pojawiły się w 1981 roku. Projektant i założyciel firmy Fred Hitzler stworzył zupełną nowość: airwasher, który łączy nawilżacz i oczyszczacz powietrza. Zadbał o najdrobniejsze szczegóły, by w niedługim czasie oferowane produkty stały się jednymi z najlepszych w swojej kategorii. Powszechnie dostępne dzisiaj urządzenia dbają o optymalną wilgotność wewnątrz pomieszczeń i usuwają zanieczyszczenia. Dodatkowa funkcja oczyszczania z alergenów sprawiła, że to urządzenia szczególnie polecane alergikom i astmatykom. Skuteczność w wychwytywaniu drobinek kurzu i pyłków potwierdza certyfikat ECARF, którym zostały uhonorowane wszystkie nawilżacze Venta.

Najwyższa jakość i komfort obsługi

Airwasher Venta nie tylko skutecznie nawilżają i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach. Oprócz zaawansowanej technologii wyróżnia je również komfort obsługi. Posiadają wbudowane czujniki wilgotności i temperatury, dzięki którym kontrolują warunki w wybranej przestrzeni i mogą pracować automatycznie. Oferują także tryby nocny i manualne. Są wyposażone w interaktywne ekrany LCD, które dostarczają wiedzę na temat parametrów powietrza i umożliwiają kontrolę pracy. Airwashery mają też bardzo duże, nawet 12-litrowe zbiorniki na wodę, które zapewniają wielogodzinną nieprzerwaną pracę; dzięki funkcji auto-stop nie dochodzi do niechcianych awarii. Nawilżacze powietrza Venta mogą być wyposażone w timer i blokadę rodzicielską. Wybrane modele posiadają również wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia sterowanie poprzez aplikację Venta Home. Są doceniane także ze względu na korzystne parametry – głośność od 22 dB i ekstremalnie niski pobór energii.

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza w jednym

Nowoczesne nawilżacze i oczyszczacze powietrza firmy Venta są pozbawione standardowych filtrów czy mat nawilżających. W ich miejsce niemiecki producent zastosował opatentowane dyski wielotarczowe VentWave™ 3D, które są stale zamoczone w wodzie, a podczas pracy obracają się i rozprowadzają nawilżone powietrze po pomieszczeniu. Na ich powierzchni zatrzymują się zanieczyszczenia w rozmiarze do 10 μm – to m.in. kurz i pyłki roślin. Opatentowana technologia jest inspirowana przyrodą – dyski przypominają budową wewnętrzną stronę liści. Nawilżacze Venta oferują bezpieczne nawilżanie ewaporacyjne, które nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych środków chemicznych. Cały proces jest więc bezpieczny dla użytkowników oraz domowych zwierząt. Co więcej, zapewnia dużą wydajność przy zachowaniu niskiej głośności i ekonomicznej pracy.
Nawilżacze powietrza z funkcją oczyszczania Venta są wyposażone w dodatkowy dysk higieniczny. Użytkownicy zyskują więc pewność, że w urządzeniach nie dochodzi do rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone lampę UV-C, której skuteczność w zatrzymywaniu rozwoju bakterii sięga nawet 99,9%. Dzięki temu dyski nie wymagają wymiany, a więc nawilżacze Venta nie generują wysokich kosztów eksploatacyjnych.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]