Odkurzacze pionowe

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Sharp VC-SV20AEU-S

  Srebrny odkurzacz pionowy z wymiennymi bateriami w zestawie. Gwarancja cichego działania (76 dB) przez nawet 90 minut bez konieczności ładowania. Wyposażony w podwójny filtr HEPA H13 zapewnia higieniczną czystość w całym domu. To doskonały odkurzacz dla alergików i osób szczególnie wrażliwych.
  999,00  (z VAT)   
 • Niedostępny

  Sharp VC-SV28AEU-B

  Czarny odkurzacz bezprzewodowy do wszystkich rodzajów powierzchni. Wyposażony w wymienne baterie zapewnia aż 130 minut pracy bez konieczności ładowania. Odkurzacz pionowy ze szczotką z ultrajasnym światłem przednim LED bezkonkurencyjnie rozprawia się z włosami, sierścią i kurzem.
  1 499,00  (z VAT)   
 • Niedostępny

  Sharp VC-SV12AEU-W

  Nowoczesny odkurzacz pionowy z końcówkami do każdego rodzaju powierzchni. Wyposażony w 2 wymienne baterie zapewnia nawet 50 minut pracy. Cechuje go niska masa i ciche działanie. Posiada wysokiej klasy filtr HEPA H13, dzięki któremu stanowi doskonałe rozwiązanie dla alergików.
  799,00  (z VAT)   
 • Niedostępny

  SA-VP4001BS-EU RC

  Odkurzacz pionowy Sharp SA-VP4001BS-EU RC, to wydajny i polecany sprzęt, który może pracować nawet 60 min bez ładowania. Wygodna pionowa konstrukcja, zyskuje coraz większą popularność ze względu na komfort pracy bez potrzeby schylania. Sharp SA-VP4001BS-EU RC charakteryzuje się dużą mocą ssania, bogatym wyposażeniem i wysoką jakością wykonania. Sercem odkurzacza jest bezszczotkowy silnik inwerterowy zapewniający skuteczną i cichą pracę do 74 dB w trybie podstawowym. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości komponentów. Zaletą odkurzacza jest praktyczne ładowanie - dzięki niewielkiej ładowarce umożliwiającej podłączenie urządzenia w każdym gniazdku elektrycznym.
  999,00  (z VAT)   
 • Niedostępny

  SA-VP1001RW-EU RC2

  Odkurzacz Sharp SA-VP1001RW-EU RC2 z silnikiem DC, to połączenie pionowej konstrukcji, wydajnego silnika inwerterowego oraz funkcji ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków. Odkurzacz posiada możliwość przekształcenia w model ręczny dzięki odpinanej rączce. Bateria należy do energooszczędnych, a zarazem ekologicznych i zapewnia aż 20 minut intensywnej pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie wyposażono w rurę teleskopową umożliwiającą dostosowanie wysokości odkurzacza do swojego wzrostu. Lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary zwiększają jego mobilność.
  699,00  (z VAT)   
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]