Oczyszczacze powietrza Samsung

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Niedostępny

  Samsung AX60R5080WD

  • 60 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 21 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 12 zł/m-c Ikona: monety
  • 250 zł/rok Ikona: filtry
  • Sterowanie przez Wi-Fi
  • Dla alergików
  • Redukuje smog
  Innowacyjny oczyszczacz marki Samsung to inteligentnie zautomatyzowane urządzenie, którym możesz sterować za pomocą aplikacji SmartThings, zarówno tradycyjnie jak i głosowo. Model posiada laserowy czujnik pyłów, który pozwala na niesamowicie rzadką opcję odczytu PM 1.0/ 2.5/ 10. Dzięki potrójnej filtracji daje gwarancję neutralizacji do 99,97% unoszących się w powietrzu zanieczyszczeń. Intuicyjny tryb auto samodzielnie dostosowuje pracę oczyszczacza do danych z czujników. Bardzo wydajny wentylator doprowadza czyste powietrze nawet w najdalsze zakamarki pomieszczeń za sprawą 3-kierunkowego przepływu powietrza.
  1 399,00  (z VAT)   
 • Niedostępny

  Samsung AX 40R3030WM

  • 40 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 20 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 9 zł/m-c Ikona: monety
  • 200 zł/rok Ikona: filtry
  • Produkt mobilny
  • Dla alergików
  • Redukuje smog
  Dzięki 3 stopniowej filtracji, oczyszczacz skutecznie pozbędzie się pyłków, alergenów oraz groźnych zanieczyszczeń takich jak smog. Doskonałe sprawdzi się dla osób cierpiących na alergię oraz niską odporność, ponieważ oczyszczacz SAMSUNG neutralizuje do 99,97% nawet najmniejszych cząstek zanieczyszczeń. Dzięki wygodnemu uchwytowi, możesz swobodnie przetransportować urządzenie pomiędzy pomieszczeniami. Niekwestionowanym atutem tego modelu jest również bardzo niski kosz zużycia prądu oraz cicha praca.
  968  (z VAT)   
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 968,00 zł
 • Niedostępny

  Samsung AX90R7080WD

  • 90 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 21 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 17 zł/m-c Ikona: monety
  • 400 zł/rok Ikona: filtry
  • Sterowanie przez Wi-Fi
  • Dla alergików
  • Redukuje smog
  Najmocniejszy z dostępnych na rynku oczyszczaczy marki Samsung, którego smukły kształt i niesamowita wydajność sprawiają, że doskonale sprawdza się na powierzchniach do 90 m2. Wyposażony w funkcję Wi-Fi, dzięki czemu możesz za pomocą aplikacji mobilnej sterować urządzeniem, sprawdzać statyki i kontrolować wydajność pracy. Model wyróżnia się również podwójną ilością filtrów, ponieważ znajdziemy 3 w dolnej i 3 w górnej części oczyszczacza. Daje to gwarancję neutralizacji do 99,97% groźnych zanieczyszczeń z twojego otoczenia. Dużym atutem jest również bardzo cicha praca urządzenia (od 21 dB), dzięki czemu można korzystać z niego w trakcie pracy czy snu.
  2 399,00  (z VAT)   

Oczyszczacz powietrza Samsung — zadbaj o swoje zdrowie

Jeżeli chcesz kupić oczyszczacz powietrza Samsung, na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie model w naszym asortymencie. Oferujemy efektywnie działające urządzenia wspomnianej marki, które neutralizują niemal wszystkie krążące w powietrzu zanieczyszczenia i pozwalają lepiej zadbać o swoje zdrowie. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim cicha praca, ciekawy wygląd oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.

Znajdź odpowiedni oczyszczacz powietrza Samsung

Niezależnie od tego, na jaki oczyszczacz powietrza Samsung się zdecydujesz, nie będziesz żałować swojej decyzji. To urządzenia, które neutralizują niemal 100% zanieczyszczeń, są łatwe w konserwacji i w obsłudze. Gwarantujemy, że znajdziesz oczyszczacz powietrza Samsung dopasowany do indywidualnych potrzeb. Oferujemy urządzenia z trybem auto, możliwością obsługi za pomocą smartfona, czy z podwójną ilością filtrów. To dobry wybór nie tylko dla alergików i osób wrażliwych, ale wszystkich, którym zależy na czystym powietrzu w domu.

Samsung

Samsung powstał w 1938 roku w Korei jako firma, handlująca między innymi suszonymi rybami i alkoholem. Na przestrzeni lat obszar działalności firmy ewoluował. Dziś działa w wielu branżach. Oprócz elektronicznej również w przemyśle samochodowym czy chemicznym. Sztandarowe produkty Samsunga to komputery, telewizory, ekrany LCD, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne. Firma jest też jednym z największych producentów podzespołów elektronicznych. Marka należy do międzynarodowego konglomeratu Samsung Group i zatrudnia ponad 270 tysięcy osób na całym świecie. Sama nazwa Samsung to dwa słowa „Sam”, czyli trzy i „Sung”, czyli gwiazda. Trójka symbolizuje trzy żywioły (wiatr, woda i ogień), a gwiazda wielkość i prestiż. Samsung przez lata zyskała pozycję globalnego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii i jest jedną z 10 najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Firma Samsung kieruje się prostą filozofią biznesową: wykorzystać możliwości swoich pracowników oraz technologii do tworzenia produktów i usług najwyższej jakości, które wniosą pozytywne zmiany dla globalnego społeczeństwa.

Samsung oferuje bogatą ofertę oczyszczaczy powietrza odznaczających się doskonałą jakością wykonania, wysoką wydajnością oraz cichą i energooszczędną pracą. Jakość oczyszczaczy Samsung została wyróżniona certyfikatem PTA, ponadto są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne oraz wydawanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Atestem PZH. Oczyszczacze powietrza Samsung usuwają, aż do 99,97% zanieczyszczeń. Czyste powietrze to efekt działania 3 najwyższej klasy filtrów – wstępnego, węglowego oraz HEPA. Wysokoskuteczny filtr HEPA jest odpowiedzialny za usuwanie z powietrza pyłów zawieszonych, nawet tych najdrobniejszych o wielkości 0,26 mikrometra. Filtr węglowy eliminuje niebezpieczne dla zdrowia gazy i nieprzyjemne zapachy, a filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz pyłki. Oczyszczacze Samsung zapewniają łatwą i szybką wymianę filtra. Dzięki atrakcyjnej cenie filtrów oczyszczacze Samsung są tanie w eksploatacji. Urządzenia posiadają też szereg przydatnych funkcji takich jak: tryb automatyczny, tryb nocny, blokada rodzicielska, wskaźnik konieczności wymiany filtra, timer czy podświetlenie wyświetlacza. Na uwagę zasługuje również wskaźnik zanieczyszczenia powietrza w 4-kolorowej skali, jak również wskaźnik przykrych zapachów oraz wskaźnik pyłów, który pokazuje poziom dla PM1.0, PM2.5 i PM10. Oczyszczacze firmy Samsung posiadają dedykowaną aplikację SmartThings dzięki której można sprawdzić stan powietrza w pomieszczeniu, włączyć i wyłączyć urządzenie czy uzyskać informację o konieczności wymiany filtrów. Samo sterowanie jest niezwykle intuicyjne, odbywa się przez dotykowy panel sterowania lub aplikację. Pełen komfort użytkowania gwarantują wbudowane uchwyty oraz kółka transportowe. Całości dopełnia oryginalny design. Oczyszczacze Samsung to kwintesencja minimalistycznego stylu. Z wbudowaną łącznością Wi-Fi, inteligentnym wyświetlaczem i zaawansowanymi czujnikami staje się wygodnym i niezastąpionym elementem w każdym domu.

Oczyszczacze powietrza marki Samsung, to idealny przykład koreańskiej technologii popartej wieloletnim doświadczeniem. Na uwagę zasługuje również wysoka energooszczędność, przekładająca się na niskie koszty eksploatacji. Urządzenia charakteryzują się niskim poborem energii, atrakcyjnymi cenami filtrów oraz wysoką jakością wykonania. Do wyboru oczyszczaczy Samsung zachęca również odpowiedni stosunek ceny do jakości.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]