Oczyszczacze powietrza Vestfrost

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Niedostępny
    NOWOŚĆ!

  Vestfrost VP-A1Z40WH

  • 48 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 17 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 10 zł/m-c Ikona: monety
  • 140 zł/rok Ikona: filtry
  • Dla alergików
  • Redukuje smog
  • Sterowanie przez Wi-Fi
  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH to inteligentne urządzenie duńskiego producenta. Oferuje znakomite wyniki filtracji powietrza. Współczynnik CADR na poziomie 350m³/h pozwala, na co najmniej 3-krotne przefiltrowanie powietrza w pomieszczeniach i budynkach do 48 m2. Vestfrost charakteryzuje bardzo cicha praca w trybie nocnym hałas na poziomie nieprzekraczającym 17 dB. Idealnie sprawdzi się więc w sypialni oraz pokoju dziecka. Urządzenie posiada zestaw wysokiej klasy czujników, które pobierają dane z otoczenia i na ich podstawie dostosowują pracę urządzenia w trybie automatycznym. W tym innowacyjny laserowy czujnik kurzu, światła oraz lotnych związków organicznych (TVOC). Ponadto, oczyszczacz Vestfrost wyposażony został we wskaźniki stężenia najbardziej szkodliwych dla układu oddechowego pyłów PM1, PM2.5 oraz PM10. Na kolorowym wyświetlaczu można sprawdzić aktualny stan jakości powietrza oraz odczytać komunikat o konieczności wymiany filtra. Współczynniki jakości powietrza wyświetlane, są na urządzeniu w postaci wartości zanieczyszczeń oraz łatwej do odczytania kolorowej skali przechodzącej od koloru turkusowego (jakość powietrza wspaniała) przez zielony (dobra), pomarańczowy (średnia), aż do koloru czerwonego w którym powietrze jest najbardziej zanieczyszczone (jakość powietrza zła). Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH, to gwarancja czystego powietrza bez smogu, alergenów, lotnych związków organicznych, wirusów i innych zanieczyszczeń obecnych w powietrzu. Szczególnie polecany dla alergików i rodzin z małymi dziećmi.
  1 499,00  (z VAT)   
 • Niedostępny
    NOWOŚĆ!

  Vestfrost VP-A1S70WH

  • 80 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 17 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 17 zł/m-c Ikona: monety
  • 200 zł/rok Ikona: filtry
  • Dla alergików
  • Redukuje smog
  • Sterowanie przez Wi-Fi
  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH to skuteczny, nowoczesny i uniwersalny sposób filtracji powietrza. Niespotykana dotąd siła 5-etapowego oczyszczania powietrza czyni go liderem w tej kategorii. System trzech filtrów został wzbogacony dodatkowo technologią UV-C LED oraz Plasma ION. Przeznaczony do użytku w pomieszczeniach o powierzchni do 80 m2. Maksymalny CADR wynosi 620 m³/h. Vestfrost VP-A1S70WH charakteryzuje bardzo cicha praca w trybie nocnym hałas na poziomie nieprzekraczającym 17 dB. Idealnie sprawdzi się więc w domu, biurze, szkole oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba poprawy jakości powietrza. Urządzenie posiada zestaw wysokiej klasy czujników, które pobierają dane z otoczenia i na ich podstawie dostosowują pracę urządzenia w trybie automatycznym. W tym innowacyjny laserowy czujnik kurzu, światła oraz lotnych związków organicznych (TVOC). Ponadto, oczyszczacz Vestfrost wyposażony został we wskaźniki stężenia najbardziej szkodliwych dla układu oddechowego pyłów PM1, PM2.5 oraz PM10. Współczynniki jakości powietrza wyświetlane są na urządzeniu w postaci wartości zanieczyszczeń oraz łatwej do odczytania kolorowej skali przechodzącej od koloru turkusowego (jakość powietrza wspaniała) przez zielony (dobra), pomarańczowy (średnia), aż do koloru czerwonego w którym powietrze jest najbardziej zanieczyszczone (jakość powietrza zła). Oczyszczacz powietrza Vestfrost dba o to, by powietrze było wolne od kurzu, smogu, alergenów i bakterii. Model VP-A1S70WH to doskonały wybór dla alergików, astmatyków oraz osób z przewlekłymi chorobami górnych dróg oddechowych.
  2 199,00  (z VAT)   
 • Niedostępny
    NOWOŚĆ!

  Vestfrost VP-A1M30WH

  • 42 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
  • 17 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
  • 7 zł/m-c Ikona: monety
  • 100 zł/rok Ikona: filtry
  • Dla alergików
  • Redukuje smog
  • Sterowanie przez Wi-Fi
  Oczyszczacz powietrza firmy Vestfrost VP-A1M30WH, to urządzenie gwarantujące czyste powietrze wolne od smogu, kurzu, wirusów i bakterii. Oczyszczacz dedykowany jest do użytku w pomieszczeniach o powierzchni do 42 m2. Współczynnik CADR na poziomie 340 m³/h. Oczyszczacz powietrza Vestfrost pracuje dość cicho w trybie nocnym 17 dB. Jest też energooszczędny, pobór prądu wynosi 38 W. W tym produkcie zastosowano 5-etapowy proces oczyszczania powietrza. System potrójnych filtrów wsparty jest przez jonizator i odkażanie światłem ultrafioletowym (UV-C LED). Oczyszczacza powietrza Vestfrost wykorzystuje 3 wysokiej klasy czujniki: kurzu, TVOC i światła, posiada również wbudowany wskaźnik PM2.5 pokazujący najgroźniejszy typ zanieczyszczeń. Współczynniki jakości powietrza wyświetlane, są na urządzeniu w postaci wartości zanieczyszczeń w łatwej do odczytania kolorowej skali. Ponadto charakteryzują go niewielkie wymiary i estetyczny wygląd. Dedykowana aplikacja informuje o poziomie pyłów zawieszonych nie tylko wewnątrz pomieszczenia gdzie znajduje się oczyszczacz, ale i na zewnątrz, umożliwia też zdalnie uruchomienie urządzenia, zmienę trybu z automatycznego na ręczny oraz regulację poziomu prędkości wentylatora. Model VP-A1M30WH to doskonały wybór dla alergików, astmatyków oraz osób z przewlekłymi chorobami górnych dróg oddechowych.
  1 099,00  (z VAT)   

Oczyszczacz powietrza Vestfrost — oddychaj pełną piersią

Oferujemy wysoce wydajne oczyszczacze powietrza firmy Vestfrost, które usuną zanieczyszczenia, pyłki i bakterie z Twojego domu lub biura. Nadają się do małych i dużych pomieszczeń, od 40 do nawet 80 m2. Dzięki temu bez przeszkód poradzą sobie z filtrowaniem powietrza w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Oczyszczacz powietrza Vestfrost, to odpowiednie rozwiązanie do salonów i sypialni, czyli pomieszczeń, w których spędza się najwięcej czasu.

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza Vestfrost?

Czyste powietrze jest niezbędne nie tylko dzieciom i alergikom, ale każdemu. Bakterie łatwo osiadają na ściankach układu oddechowego, a o negatywnych skutkach smogu słyszy się coraz częściej. Oczyszczacz powietrza Vestfrost poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem. Przedostające się przez ramy okienne zabrudzenia są szybko i skutecznie wychwytywane oraz neutralizowane. Oczyszczacz ma również elegancki wygląd, dlatego idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.

Vestfrost – duńska prostota

Vestfrost to duńska marka, specjalizująca się głównie w produktach AGD, systemów chłodniczych oraz wysokiej jakości chłodziarek do wina, które produkuje od 1963 r. w miejscowości Esbjerg. W Polsce po raz pierwszy urządzenia Vestfrost pojawiły się już w latach 90. Potem jednak, na kilkanaście lat firma zniknęła z naszego rynku. Przełomem w rozwoju firmy było połączenie z firmą Vestel – europejskim gigantem w produkcji urządzeń dla gospodarstwa domowego. W efekcie Vestfrost rozszerzył produkcję o nowe produkty, w tym o oczyszczacze powietrza. Zróżnicowana oferta produktowa przyniosła korzyści w postaci ekspansji na nowe rynki. Od 2016 r. produkty marki Vestfrost są dostępne nie tylko w Danii, ale także w Norwegii, Szwecji i Finlandii, a od 2017 ponownie w Polsce.

Duńska marka Vestfrost oferuje oczyszczacze powietrza w segmencie premium, które kierowane są do bardzo wymagających, zorientowanych na najlepszą jakość klientów. Wszystkie urządzenia zaprojektowane są z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania idealnie wpisując się w styl duńskiej prostoty. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują doskonałą jakość, prostotę obsługi i bardzo niską awaryjność. Urządzenia Vestfrost, to minimalistyczna stylistyka, zaawansowane technologie oraz praktyczne funkcje, dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów. W oczyszczaczach marki Vestfrost znajdziemy m.in. najwyższej klasy filtry (HEPA, węgiel aktywny), plazmowy jonizator i światło ultrafioletowe. Takie zestawienie zapewnia kompleksową ochronę nie tylko przed smogiem, ale i przed wirusami, bakteriami oraz alergenami.

Technologia UV-C LED, to innowacyjne rozwiązanie oparta na świetle UV, które skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny. Gotowość do pracy poniżej 1 sekundy oraz wysoka energooszczędność odróżniają lampę UV-C LED od standardowych lamp UV. Skuteczność w unieszkodliwianiu bakterii i wirusów poparta jest certyfikatami jednostek badawczych. Technologia Plasma ION, to emisja jonów dodatnich i ujemnych, uwalnianych do pomieszczenia wraz z oczyszczonym powietrzem. Plasma ION usuwa bakterie, wirusy, nieprzyjemne zapachy oraz obniża poziom elektryczności statycznej. Zwiększając tym samym skuteczność usuwania drobin kurzu w pomieszczeniu. Poprzez zastosowanie w oczyszczaczach Vestfrost 3 stopni filtracji, technologii UV-C LED i Technologii Plasma ION, urządzenie osiąga niespotykany dotychczas poziom skuteczności oczyszczania pomieszczeń w porównaniu ze sprzętem wyposażonym jedynie w 3 filtry. Jest to rzadko spotykane połączenie, które cechuje się idealną skutecznością. Oczyszczacze marki Vestfrost mogą poszczycić się zestawem wysokiej klasy czujników, które pobierają dane z otoczenia i na ich podstawie dostosowują pracę w trybie automatycznym. W tym innowacyjny laserowy czujnik kurzu, światła oraz lotnych związków organicznych (TVOC). Urządzenia posiadają również wskaźniki pyłów zawieszonych PM10, PM2,5 i PM1. Dzięki czemu oczyszczacze powietrza Vestfrost to świetny stosunek ceny do jakości.
Pełną kontrolę nad oczyszczaczem zapewnia technologia Wi-Fi i opcja sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji mobilnej. Do zdalnej obsługi oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost wykorzystywana jest aplikacja TuyaSmart. Aplikacja i wbudowane Wi-Fi umożliwiają obsługę i dostęp do danych z urządzenia z dowolnego miejsca i o każdej porze.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]