Filtry do Winix

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Znajdź odpowiedni filtr powietrza Winix

Oczyszczacz powietrza to praktyczne urządzenie, ale żeby działało prawidłowo przez dłuższy czas, musisz pamiętać o jego systematycznej konserwacji. Konieczne jest staranne wyczyszczenie filtra lub wymienienie go na nowy, gdy zajdzie taka potrzeba. Filtry kupisz w naszym sklepie. Oferujemy filtry powietrza Winix i innych marek, które pasują do ściśle określonych urządzeń. W asortymencie mamy zarówno modele HEPA, jak i węglowe, znajdziesz również zestawy i filtry zintegrowane.

Filtr powietrza Winix — efektywne neutralizowanie zanieczyszczeń

Bez względu na to, jaki filtr powietrza Winix wybierzesz, zapewni Ci skuteczną neutralizację zanieczyszczeń. Wymień ten element oczyszczacza i pozbądź się krążących w domu cząsteczek kurzu, roztoczy, wirusów, bakterii oraz drobnego pyłu. Oferujemy dobre jakościowo produkty, których trwałość określa producent. Możesz zatem mieć pewność, że nowy filtr powietrza Winix posłuży tak długo, jak informuje producent.

Winix

Winix to południowokoreańska firma, założona w 1973 roku, która opracowuje, produkuje i dostarcza zrównoważone i innowacyjne rozwiązania do uzdatniania powietrza w domu i biurze. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów, takich jak oczyszczacze powietrza, nawilżacze i osuszacze. Firma posiada biura sprzedaży w Azji, Ameryce i Europie. Natomiast jej centrala znajduje się w Seulu w Korei Południowej. Misją firmy jest dostarczanie doskonałych produktów, które są lepsze pod względem innowacji, wydajności i stylu. Urządzenia znane są na całym świecie z doskonałej jakości, trwałości i zaawansowanej technologii połączonej z najnowocześniejszym wzornictwem. Wszystkie oczyszczacze powietrza Winix zostały przetestowane i certyfikowane. Urządzenia tej marki uzyskały certyfikaty, takie jak TÜV, Energy Star i AHAM. Mogą poszczycić się też prestiżowym certyfikatem ECARF (Fundacji Europejskiego Centrum Badań nad Alergią) oraz Allergy UK. Czyniąc je idealnym wyborem dla alergików. Gwarantując czyste i zdrowe powietrze wolne od bakterii, wirusów, alergenów, kurzu, pyłków, drobnego pyłu (PM2.5), sierści zwierząt, dymu, zarodników pleśni, LZO oraz zapachów domowych.

Oczyszczacze powietrza Winix wykorzystują zarówno najwyższej jakości filtry HEPA, które wychwytują 99,97% wszystkich cząstek i alergenów z powietrza, jak i technologię WINIX PlasmaWave. Takie połączenie sprawia, że oczyszczacz idealnie sprawdza się zarówno w domu, jak i biurze. Unikalna i opatentowana technologia WINIX PlasmaWave tworzy cząsteczki hydroksylu, które w naturalny sposób neutralizują wirusy, bakterie i gazy, bez wytwarzania szkodliwego ozonu. Zaawansowana technologia sprawia, że oczyszczacze Winix są wydajne, ciche i energooszczędne.

Oczyszczacz powietrza Winix to gwarancja czystego powietrza bez smogu, alergenów, lotnych związków organicznych, wirusów i innych zanieczyszczeń obecnych w powietrzu. Szczególnie polecany dla alergików i rodzin z małymi dziećmi.

idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]