Oczyszczacz powietrza Fellowes – dlaczego warto kupić?

Seria oczyszczaczy powietrza AeraMax Professional, dzięki wysokiej wydajności i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, świetnie sprawdzi się do użytku domowego oraz publicznego. 5-letnia gwarancja dawana przez amerykańskiego producenta – firmę Fellowes – stanowi dodatkową zachętę.

Fellowes – ponad 100 lat tradycji

Fellowes jest globalnym producentem urządzeń biurowych, akcesoriów do urządzeń mobilnych, produktów do archiwizacji oraz pozwalających na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, a także osobistych i profesjonalnych oczyszczaczy powietrza.

Firma została założona przez Harry’ego Fellowes’a w 1917 roku w Chicago w USA. Dziś jest to globalna marka, która zatrudnia ponad 1700 osób.

Fellowes i marka oczyszczaczy powietrza AeraMax Professional

Fellowes opracowała linię profesjonalnych oczyszczaczy powietrza AeraMax Professional, które działają w oparciu o opatentowaną technologię EnviroSmart™. Wykrywa ona w pomieszczeniu dźwięk, ruch i jakość powtarza, w tym nieprzyjemne zapachy oraz automatycznie dostosowuje swój tryb pracy. Pozwala to  na oszczędność energii, dłuższą żywotność filtrów oraz bezobsługowe działanie.

W oczyszczaczach powietrza AeraMax Professional działa także opatentowana technologia PureView™, która pozwala na sprawdzanie oczyszczania powietrza w czasie rzeczywistym. Czujniki EnviroSmart 2.0 automatycznie analizują jakość powietrza w pomieszczeniu, a w momencie wykrycia zanieczyszczenia uruchamiają system filtracji. Natomiast technologia PureView™ przez cały czas sprawdza jakość powietrza i informuje o postępach procesu oczyszczania. Za pomiary ilości cząstek stałych oraz stężenia lotnych związków organicznych (LZO) odpowiadają dwa niezależne czujniki umieszczone na wlocie i wylocie urządzenia. Wyniki na bieżąco prezentowane są na wyświetlaczu.

fellowes aera max

W ramach serii oczyszczaczy powietrza AeraMax Professional możesz wybierać spośród:

  • AeraMax® Pro AM2, który jest idealny do pomieszczeń do 30 m² — do małych toalet, gabinetów lekarskich i zabiegowych oraz poczekalni. Zawiera 3-etapowy system filtracji, który usuwa 99,97% zanieczyszczeń z powietrza. Oczyszczacz powietrza jest skuteczny, wydajny i cichy.
  • AeraMax® Pro AM3 jest idealny do średniej wielkości pomieszczeń o powierzchni 28 – 65m², mogą to być toalety publiczne, klasy lekcyjne, średnie sale konferencyjne i poczekalnie. Co więcej, AeraMax® Pro AM3 można zamontować na ścianie lub przenośnym stojaku.
  • AeraMax® Pro AM4 jest zaprojektowany dla pomieszczeń od 56 do 130 m², sprawdzi się więc w salach konferencyjnych czy dużych klasach szkolnych. Neutralizuje do 99.9% zanieczyszczeń z powietrza.

Za co lubimy Fellowes AeraMax® Pro?

Seria AeraMax Pro amerykańskiej marki Fellowes to wysokowydajne oczyszczacze powietrza do użytku w pomieszczeniach publicznych i biurowych. Można je postawić lub zamontować na ścianie. Atutem serii AeraMax Pro jest bezszczotkowy silnik zapewniający cichą pracę. Oczyszczacze powietrza marki Fellowes mają potwierdzone działanie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, a także posiadają atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Co ważne, oczyszczacze powietrza AeraMax Pro posiadają aż 5-letnią gwarancję producenta.

W sklepie idealnepowietrze.pl wyselekcjonowaliśmy najlepsze naszym zdaniem modele serii AeraMax Pro – zobaczyć je możesz tutaj – KLIK.

 

[]