Oczyszczacze powietrza Coway – dlaczego warto wybrać?

Urządzenia koreańskiej firmy wyróżniają się nietuzinkowym designem i funkcjonalnościami. Sprawdzą się w każdej wielkości pomieszczeniu oraz ułatwią życie alergikom skutecznie oczyszczając powietrze z alergenów.

Coway – koreański numer 1

Firma Coway powstała w 1989 roku. Z roku na rok na tyle skutecznie umacniała swoją pozycję, że obecnie jest numerem jeden na koreańskim rynku oczyszczaczy wody i powietrza. Od samego początku firma przywiązuje dużą wagę zarówno do designu, jakości wykonania, jak i funkcjonalności.

Oczyszczacze powietrza Coway – skuteczność i niezawodność

Każdy z oczyszczaczy powietrza firmy Coway posiada trzystopniowy system filtracji złożony z filtra wstępnego, węglowego i HEPA. Filtr wstępny zatrzymuje największe zanieczyszczenia, jest łatwo dostępny, można go odkurzyć a nawet umyć. Kolejnym jest filtr węglowy, który usuwa lotne związki organiczne (LZO) oraz nieprzyjemne zapachy. A filtr HEPA, który wykonuje najważniejszy etap filtracji, składa się z bardzo cienkich włókien o ogromnej gęstości skutecznie filtrujących powietrze i usuwających szkodliwe cząsteczki (drobny kurz, pyłki, pyły zawieszone PM 2,5; PM 10, alergeny, wirusy, bakterie, zarodniki pleśni).

Wszystkie modele oczyszczaczy powietrza Coway posiadają tryb automatyczny, który dzięki laserowemu czujnikowi jakości powietrza, gwarantuje wyższą dokładność i szybszą reakcję na zanieczyszczenia. Szkodliwe cząstki są szybko usuwane, po czym urządzenie przechodzi w tryb cichy, a zarazem ekologiczny. Oczyszczacze Coway dysponują trzema poziomami prędkości, można więc przełączyć je w tryb Turbo (maksymalna wydajność), ustawić w tryb ekologiczny lub skorzystać z trybu nocnego, który jest cichszy.

Oczyszczacze powietrza pokazują aktualny stan powietrza w pomieszczeniu za pomocą kolorów wyświetlających się na obudowie urządzenia. Niektóre modele mogą dodatkowo połączyć się z aplikacją, która szczegółowo przedstawi parametry jakości powietrza.

Coway dba nie tylko o funkcjonalności czy efektowność swoich urządzeń, ale również o design. Ich oczyszczacze powietrza były wielokrotnie nagradzane – zdobyły prestiżowe nagrody, jak: GOOD DESIGN, IDEA AWARD, IF AWARD, PIN UP, REDDOT.

coway

Które oczyszczacze powietrza Coway warto wybrać?

Firma posiada w swojej ofercie modele różniące się funkcjonalnościami, a co za tym idzie także ceną. W sklepie idealnepowietrze.pl wybraliśmy dla Ciebie najlepsze oczyszczacze Coway – zobaczysz je tutaj – KLIK.

Oto flagowe urządzenia firmy Coway:

  • Coway Classic – przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. Ma wbudowany silnik renomowanej japońskiej firmy Nidec, który gwarantuje ekonomiczną, a do tego cichą pracę na poziomie 22 dB. Można go obsługiwać ręcznie (tryb ekonomiczny), w trybie turbo (wysokowydajny), nocnym oraz zaawansowanym trybie automatycznym. Ten model polecany jest dla alergików, ponieważ posiada certyfikaty PZH oraz ECARF. Urządzenie zostało wielokrotnie nagrodzone za swój unikatowy design nagrodą GOOD DESIGN AWARD 2018 oraz PIN UP DESIGN AWARDS 2018.

 

  • Coway Storm – rekomendowany do pomieszczeń o powierzchni do 70 m2. Posiada unikatowy system dystrybucji powietrza w trzech trybach przepływu: wielokierunkowym, skupionym lub normalnym. Mimo, że urządzenie jest bardzo wydajne to nadal pracuje cicho – na poziomie 21 dB. Jest odpowiedni dla alergików, ponieważ posiada stosowane certyfikaty PZH oraz EC. Działa zarówno w trybie automatycznym, jak i w trybach ustawianych manualnie (tryb cichy i wysokowydajny). Coway Storm został nagrodzony za swój wygląd prestiżowymi światowymi nagrodami: GOOD DESIGN, IDEA AWARD, IF AWARD, PIN UP, REDDOT.

 

  • Coway Airmega 300 S – posiada podwójny zestaw filtrów oraz podwójny wentylator, odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 70 m2. Jest bezawaryjny, cichy (pracuje na poziomie 22 dB) oraz ekonomiczny. Wyposażony jest w tryb automatyczny, ekonomiczny, turbo (wysokowydajny) i nocny. Prowadzi podwójny (dwustronny) 3-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA klasy H13, który osiąga skuteczność na poziomie 99,97%. Oczyszczacz podłączyć można do aplikacji COWAY IOCare, która umożliwia podgląd jakości powietrza oraz pełną zdalną obsługę urządzenia. Urządzenie przeznaczone jest również dla alergików, posiada certyfikat PZH oraz ECARF. Nietuzinkowy design oczyszczacza został doceniony nagrodami: GOOD DESIGN AWARD oraz IDEA AWARD.

 

Oczyszczacze powietrza koreańskiej firmy Coway to sprawdzony i pewny wybór. Sięgają po nie zarówno alergicy, jak i fani koreańskiego designu. W sklepie idealnepowietrze.pl cenimy je za dobrą jakość i niezawodne działanie przez lata. Odezwij się do nas – pomożemy Ci wybrać pasujący do Twojego stylu życia model oczyszczacza Coway!

 

 

[]