Air&Me Evel

 • 40 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 37-55 dB Poziom hałasu
 • 2,5 l Pojemność zbiornika
 • 7 l/24h Wydajność osuszania
 
 • osuszanie

Adsorpcyjny osuszacz powietrza Air&me Evel, to niezwykle wydajne i eleganckie urządzenie. Dzięki zastosowanej technologii może działać nawet w niskich temperaturach. Produkt znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach do 40 m². Osuszacz Evel wyposażony jest w przydatne funkcje takie jak tryb Hygrosmart, suszenie prania czy timer.

Dostępny
Wysyłka 48h
Gwarancja 2 lata

1 279,00  z VAT     


Osuszacz Air&Me Evel

W urządzeniu zastosowano technologię adsorpcyjną (bez kondensatora i bez czynnika chłodniczego) umożliwiającą pracę osuszacza nawet w niskich temperaturach. Dzięki czemu Evel jest nie tylko skuteczny ale również bardziej wydajny, ekonomiczny i przyjazny dla środowiska. Urządzenie pracuje w trzech prędkościach. Adsorpcyjny osuszacz powietrza Air&Me Evel wyposażono w tryb pracy ciągłej. Ponadto, jest intuicyjny w obsłudze i automatycznie wyłącza się, gdy zbiornik jest pełny. Pracę urządzenia ułatwia Timer, Tryb suszenia prania oraz Sterowanie nadmuchem powietrza (do 90°). Prosty w obsłudze i inteligentny wbudowany higrometr pozwala wykryć wilgotność otoczenia. A specjalny Tryb Hygrosmart zapewnia idealny poziom wilgotności w powietrzu między 40% a 60%.

Ikona: strzałki wymiarowe40 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową37 dB
Ikona: zbiornik2,5 l
Ikona: wentylator7 l/ 24h

Kluczowe funkcje

 • Wydajne osuszanie
 • Skuteczny również przy niskich temperaturach
 • Zastosowana technologia adsorpcji
 • Sterowanie nadmuchem powietrza 90°
 • Wyłącznik bezpieczeństwa “Pełny zbiornik”
 • Cicha praca i nowoczesny design
 • Uchwyty i kółka transportowe
 • Timer
 • Technologia Hygrosmart®
 • Tryb ciągłego osuszania

Osuszacz Evel

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nadmierna wilgotność negatywnie wpływa na zdrowie. Wysoka wilgotność, to idealne środowisko do rozwoju grzybów, które mogą powodować komplikacje zdrowotne, takie jak zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli czy inne choroby układu oddechowego. Regularne stosowanie osuszacza powietrza pozwala utrzymać wilgotność na odpowiednim poziomie. Najbardziej szkodliwe skutki wilgoci i zaparowanych okien to: powstawanie pleśni na ścianach wokół okien, brzydkie, mokre okna (brak odpowiedniej widoczności), nieprzyjemny zapach w domu, choroby dróg oddechowych, migrena, słabsza koncentracja, rozkojarzenie, uszkodzenie konstrukcji budynku i wyposażenia domu.
Nowoczesny design – Osuszacz został wykonany z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, dzięki czemu stosując go, możesz cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem użytkowania. Wygodne uchwyty i kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia.
HygroSmart® – technologia unikalna na polskim rynku – Opatentowana technologia gwarantująca idealny poziom wilgotności. Uruchomienie tej funkcji powoduje, że urządzenie automatycznie utrzymuje wilgotność powietrza na poziomie 45%-55%, uwzględniając temperaturę powietrza w pokoju. HygroSmart® gwarantuje stabilny klimat pomieszczeń przez cały czas, a tym samym pełen komfort dla organizmu.
Wysoka skuteczność – Osuszacz Evel charakteryzuje się niskim zużyciem prądu przy wysokiej wydajności osuszania powietrza. Odbiera wilgoć przez wykraplanie wody między zimnym, a ciepłym wymiennikiem. Specjalny tryb suszenia prania sprawia, że urządzenie pracuje z maksymalną prędkością, a poziom wilgotności jest ustawiany jest automatycznie na podstawie wilgotności otoczenia.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Dane techniczne

Waga 5,7 kg
Wymiary 30 × 20 × 45,5 cm
Kolor

biały

Pobór prądu (low/med/max) W

650

Poziom hałasu (low/med/max) dB

37-55

Pojemność zbiornika

2,5 litra

Wydajność

7l/24h

Zalecana powierzchnia (m2)

90

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

140

Metoda osuszania

Adsorpcyjna

Zakres temperatur

0-35

Higrometr

tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

 • 1099  (z VAT)   
Air&Me EvelKup terazza 1279 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]