Air&Me Lary

 • 40 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 36 dB Poziom hałasu
 • 2 l Pojemność zbiornika
 • 12 l/24h Wydajność osuszania
 
 • osuszanie
 • Jonizacja

Kondensacyjny osuszacz powietrza Air&me Lary znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach do 40 m². Lary skutecznie usunie nadmiar wilgoci z pomieszczenia, aż 12 litrów na dobę. Urządzenie posiada wbudowaną sprężarkę oraz funkcję jonizacji. Nowoczesna technologia zastosowana w osuszaczu pozwala na jeszcze wydajniejszą i cichszą pracę od pozostałych sprężarek.

Dostępny
Wysyłka 48h
Gwarancja 2 lata

1 219,00  z VAT     

Kategorie: , Product ID: 15268Do pobrania: Instrukcja obslugi


Osuszacz Air&Me Lary

Lary to kompaktowe, wydajne i ciche urządzenie. Wyposażony został w cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje aktualny poziom wilgotności za pomocą kolorowych wskaźników. Nowością w osuszaczu jest funkcja jonizacji powietrza. Pracę urządzenia ułatwia Timer, Tryb suszenia prania, Autorestart. Poprzez podłączenie do odpływu kanalizacyjnego produkt może działać w trybie ciągłym. Ponadto, walorem urządzenia jest 2 litrowy zbiornik na wodę. W celu osuszania wilgotnego miejsca przez długi czas, istnieje możliwość wyboru funkcji ciągłego odprowadzania wody za pomocą węża odpływowego. Tym sposobem, zbiornik nie napełnia się, woda spływa do stałego odpływu, a urządzenie pracuje w sposób ciągły. Charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Ogromną zaletą tego modelu jest bardzo cicha praca – max 36 dB.

Ikona: strzałki wymiarowe40 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową36 dB
Ikona: zbiornik2 l
Ikona: wentylator12 l/ 24h

Kluczowe funkcje

 • Wydajne osuszanie
 • Funkcja jonizacji powietrza
 • Cyfrowy wyświetlacz
 • Wbudowany higrometr
 • Wyłącznik bezpieczeństwa “Pełny zbiornik”
 • Cicha praca
 • Timer
 • Technologia Hygrosmart®
 • Tryb ciągłego osuszania
 • Uchwyty i kółka transportowe
 • Koła wielokierunkowe

Osuszacz Lary

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nadmierna wilgotność negatywnie wpływa na zdrowie. Wysoka wilgotność, to idealne środowisko do rozwoju grzybów, które mogą powodować komplikacje zdrowotne, takie jak zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli czy inne choroby układu oddechowego. Regularne stosowanie osuszacza powietrza pozwala utrzymać wilgotność na odpowiednim poziomie. Najbardziej szkodliwe skutki wilgoci i zaparowanych okien to: powstawanie pleśni na ścianach wokół okien, brzydkie, mokre okna (brak odpowiedniej widoczności), nieprzyjemny zapach w domu, choroby dróg oddechowych, migrena, słabsza koncentracja, rozkojarzenie, uszkodzenie konstrukcji budynku i wyposażenia domu.
Nowoczesny design – Osuszacz został wykonany z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, dzięki czemu stosując go, możesz cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem użytkowania. Wygodne uchwyty i kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia.
HygroSmart® – technologia unikalna na polskim rynku – Opatentowana technologia gwarantująca idealny poziom wilgotności. Uruchomienie tej funkcji powoduje, że urządzenie automatycznie utrzymuje wilgotność powietrza na poziomie 45%-55%, uwzględniając temperaturę powietrza w pokoju. HygroSmart® gwarantuje stabilny klimat pomieszczeń przez cały czas, a tym samym pełen komfort dla organizmu.
Wysoka skuteczność – Osuszacz Lary charakteryzuje się niskim zużyciem prądu przy wysokiej wydajności osuszania powietrza. Odbiera wilgoć przez wykraplanie wody między zimnym, a ciepłym wymiennikiem. Specjalny tryb suszenia prania sprawia, że urządzenie pracuje z maksymalną prędkością, a poziom wilgotności jest ustawiany jest automatycznie na podstawie wilgotności otoczenia.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Dane techniczne

Waga 12 kg
Wymiary 20 × 28 × 50 cm
Kolor

biały

Pobór prądu (low/med/max) W

225

Poziom hałasu (low/med/max) dB

36

Pojemność zbiornika

2 litry

Wydajność

12l/24h

Zalecana powierzchnia (m2)

40

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

120

Metoda osuszania

kondensacyjna

Zakres temperatury

5-35

Higromater

tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Air&Me LaryKup terazza 1219 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]