Air&Me Rohan

 • 200 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 52 dB Poziom hałasu
 • 7 l Pojemność zbiornika
 • 50 l/24h Wydajność osuszania
 
 • osuszanie
 • Sterowanie przez Wi-Fi

Kondensacyjny osuszacz powietrza Air&me Rohan, to wydajne urządzenie dedykowane do dużych powierzchni takich jak biura, magazyny czy hale. Produkt znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach do 200m². Ten niezwykle wydajny osuszacz powietrza usuwa aż 50 litrów wody w czasie doby. Rochan wyposażony jest też w Wi-Fi, ledowy wskaźnik wilgotności powietrza oraz pompę, która odprowadza skropliny powyżej urządzenia.

Dostępny
Wysyłka 48h
Gwarancja 2 lata

1 839,00  z VAT     

Kategorie: , Product ID: 15266Do pobrania: Instrukcja obslugi


Osuszacz Air&me Rohan

Urządzenie zostało wyposażone w Wi-Fi i jest kompatybilne z asystentami Alexa i Google Home, posiada też dedykowaną aplikację na smartfona Smart Life, która pozwala na zdalną zmianę ustawień osuszacza, informuje też w czasie rzeczywistym o stopniu wilgotności. Urządzenie posiada czytelny panel sterowania z kolorowym wskaźnikiem Led prezentującym aktualny poziom wilgotności. Osuszacz osiąga przepływ powietrza na poziomie 360 m³/h. Świetne parametry czynią Rohan urządzeniem do zadań specjalnych w tym osuszania pomieszczeń po zalaniu, remoncie, w tym nieogrzewanych piwnic czy spiżarni. Ponadto, jest intuicyjny w obsłudze i automatycznie wyłącza się, gdy zbiornik jest pełny. Pracę urządzenia ułatwia Timer, Tryb suszenia prania, funkcja Auto Restart, czy wbudowany higrometr. Producent zadbał o możliwość osuszania również wnętrza produktu. To bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza jeśli chce się urządzenie odłączyć od prądu i schować na dłuższy czas. Poprzez podłączenie do odpływu kanalizacyjnego produkt może działać w trybie ciągłym. Ponadto, walorem urządzenia jest duży 7 litrowy zbiornik na wodę.

Ikona: strzałki wymiarowe45 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową47 dB
Ikona: zbiornik7 l
Ikona: wentylator50 l/ 24h

Kluczowe funkcje

 • Kolorowy wskaźnik poziomu wilgotności
 • Wydajne osuszanie
 • Sterowanie przez panel na urządzeniu lub zdalnie przez aplikację mobilną
 • Wyłącznik bezpieczeństwa “Pełny zbiornik”
 • Poziomy wilgotności na wyświetlaczu LED
 • Zakres ustawienia poziomu wilgotności 30-80%, co 5%
 • Cicha praca i nowoczesny design
 • Blokada panelu sterowania
 • Timer
 • Technologia Hygrosmart®
 • Wbudowana pompa

Osuszacz Rohan

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nadmierna wilgotność negatywnie wpływa na zdrowie. Wysoka wilgotność, to idealne środowisko do rozwoju grzybów, które mogą powodować komplikacje zdrowotne, takie jak zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli czy inne choroby układu oddechowego. Regularne stosowanie osuszacza powietrza pozwala utrzymać wilgotność na odpowiednim poziomie. Najbardziej szkodliwe skutki wilgoci i zaparowanych okien to: powstawanie pleśni na ścianach wokół okien, brzydkie, mokre okna (brak odpowiedniej widoczności), nieprzyjemny zapach w domu, choroby dróg oddechowych, migrena, słabsza koncentracja, rozkojarzenie, uszkodzenie konstrukcji budynku i wyposażenia domu.
Łatwy w obsłudze – Sterować osuszaczem można z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej bezpłatnie na systemy iOS i Android. Całości dopełnia moduł Wi-Fi.
Nowoczesny design – Osuszacz został wykonany z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, dzięki czemu stosując go, możesz cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem użytkowania. Wygodne uchwyty i kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia.
Wysoka skuteczność – Osuszacz powietrza Rohan należy do nowej linii bardzo wydajnych osuszaczy marki Air&me, sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Rohan jest doskonały do osuszania pomieszczeń po zalaniu czy remoncie i pomaga w pozbywaniu się zarodników, wirusów i bakterii.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Dane techniczne

Waga 18,75 kg
Wymiary 25,5 × 37 × 61 cm
Kolor

biało-czarny

Pobór prądu (low/med/max) W

680

Poziom hałasu (low/med/max) dB

52

Pojemność zbiornika

7 litrów

Wydajność

50l/24h

Zalecana powierzchnia (m2)

200

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

360

Metoda osuszania

Kondensacyjna

Zakres temperatury

od +5 do +38 °C

Higrometr

Tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Air&Me RohanKup terazza 1839 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]