Bimar DEU315

 • 30 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 45 dB Poziom hałasu
 • 2.2 l Pojemność zbiornika
 • 12 l/24h Wydajność osuszania
 
 • osuszanie
 • Sterowanie przez Wi-Fi

Kompresorowy osuszacz powietrza włoskiej marki BIMAR model DEU315, to urządzenie wyposażone w moduł Wi-Fi i aplikację mobilną Bimar. Osuszacz świetnie sprawdzi się w domach, mieszkaniach, garażach, magazynach oraz piwnicach.

Dostępny
Wysyłka 48h
Gwarancja 2 lata

1 079,00  z VAT     

Kategorie: , Product ID: 15273Do pobrania: Instrukcja obslugi


Osuszacz Bimar DEU315

Osuszacz charakteryzuje się niskim zużyciem energii przy wysokiej wydajności osuszania powietrza. Osuszacz posiada 2 poziomy mocy i może skondensować do 12 litrów wody w ciągu 24 godzin. Nadaje się do pomieszczeń do 30 m². Osuszacz posiada zbiornik na wodę o pojemności 2,2l oraz wyłącznik bezpieczeństwa “pełen zbiornik”. W celu osuszania wilgotnego miejsca przez długi czas, istnieje możliwość wyboru funkcji ciągłego odprowadzania wody za pomocą węża odpływowego. W ten sposób zbiornik nie napełnia się, woda spływa do stałego odpływu, a urządzenie pracuje w sposób ciągły. Osuszacz wyposażony jest w poręczny panel dotykowy, za pomocą którego można wybrać żądany tryb. Dzięki sygnalizacji wilgotności w postaci okrągłej diody LED na froncie urządzenia, w czasie rzeczywistym możesz monitorować aktualną wilgotność w pomieszczeniu. W zależności od stopnia wilgotności wskaźnik LED zmienia kolor: niebieski (70%). Osuszacz powietrza DEU315 charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Ogromną zaletą tego modelu jest bardzo cicha praca. Dzięki temu możesz go używać w sypialni bez zakłócania snu.

Ikona: strzałki wymiarowe30 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową45 dB
Ikona: zbiornik2,2 l
Ikona: wentylator12 l/ 24h

Kluczowe funkcje

 • Sterowanie urządzeniem przez Wi-Fi
 • Aplikacja na Androida i iOS
 • Uchwyty i kółka transportowe
 • 2,2 litrowy zbiornik na wodę
 • Wyłącznik bezpieczeństwa “Pełny zbiornik”
 • Poziomy wilgotności na wyświetlaczu LED
 • Zakres ustawienia poziomu wilgotności 30-80%, co 5%
 • Cicha praca i nowoczesny design

Osuszacz DEU315

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nadmierna wilgotność negatywnie wpływa na zdrowie. Wysoka wilgotność, to idealne środowisko do rozwoju grzybów, które mogą powodować komplikacje zdrowotne, takie jak zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli czy inne choroby układu oddechowego. Regularne stosowanie osuszacza powietrza pozwala utrzymać wilgotność na odpowiednim poziomie. Najbardziej szkodliwe skutki wilgoci i zaparowanych okien to: powstawanie pleśni na ścianach wokół okien, brzydkie, mokre okna (brak odpowiedniej widoczności), nieprzyjemny zapach w domu, choroby dróg oddechowych, migrena, słabsza koncentracja, rozkojarzenie, uszkodzenie konstrukcji budynku i wyposażenia domu.
Nowoczesny design – Osuszacz został wykonany z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, dzięki czemu stosując go, możesz cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem użytkowania. Wygodne uchwyty i kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia.
Wysoka skuteczność – Osuszacz Bimar DEU315 charakteryzuje się niskim zużyciem prądu przy wysokiej wydajności osuszania powietrza. Odbiera wilgoć przez wykraplanie wody między zimnym, a ciepłym wymiennikiem.
Łatwy w obsłudze – Sterować osuszaczem możliwe z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej bezpłatnie na systemy iOS i Android. Całości dopełnia moduł Wi-Fi.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Dane techniczne

Waga 12,5 kg
Wymiary 24 × 28 × 46 cm
Kolor

biały

Pobór prądu (low/med/max) W

250

Poziom hałasu (low/med/max) dB

45

Pojemność zbiornika

2,2 litra

Wydajność

12l/24h

Zalecana powierzchnia (m2)

30

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

120

Metoda osuszania

Kondensacyjna

Zakres temperatury

+5 do +32 °C

Higrostat

Tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Bimar DEU315Kup terazza 1079 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]