Dysk higieniczny Venta AppControl 1szt.

Pasuje do oczyszczaczy:
AH 902
AW 902

Na zamówienie
Wysyłka do 7 dni

199,00  z VAT     

Kategoria: Product ID: 22837

Dysk higieniczny Venta AppControl 1szt

Dysk jest zaprojektowany do użytku z nawilżaczami powietrza Venta oraz oczyszczaczami powietrza Venta z funkcją nawilżania z serii Professional. Jest to element wspomagający pracę tych urządzeń, skupiający się na optymalizacji procesu nawilżania powietrza.

Zmiękczanie Wody: Kluczową funkcją dysku jest zmiękczanie wody za pomocą wymiany jonowej. Woda twarda, zawierająca wysokie stężenie minerałów takich jak wapń i magnez, może powodować osadzanie się kamienia w urządzeniach nawilżających. Dysk, wykorzystując proces wymiany jonowej, redukuje te minerały, zapobiegając tworzeniu się osadów kamienia w zbiorniku na wodę nawilżacza.

Granulat Jonowymienny z Domieszką Srebra: Dysk zawiera granulat jonowymienny, który jest odpowiedzialny za zmiękczanie wody. Dodatek srebra może pełnić funkcję antybakteryjną, zapewniając dodatkową ochronę przed mikroorganizmami.

Brak Konieczności Czyszczenia Nawilżacza: Dzięki zapobieganiu osadzaniu się kamienia, użytkownicy nie muszą samodzielnie czyścić nawilżacza, co jest dużym udogodnieniem i oszczędnością czasu.

Łatwość Wymiany i Trwałość: Dysk jest łatwy do wymiany, co stanowi dodatkowy atut w użytkowaniu. Jego trwałość to około 3 miesiące przy pracy urządzenia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy normalnej twardości wody.

Produkcja w Niemczech : Wysoka jakość produktu jest wspierana faktem jego produkcji w Niemczech, co często jest synonimem solidności i dokładności wykonania.

Zalecenia Dotyczące Używania: Aby przedłużyć żywotność dysku i zapewnić jego optymalne działanie, zaleca się używanie filtrowanej wody.

Podsumowując, Dysk Higieniczny Venta Professional to innowacyjny produkt, który ułatwia utrzymanie czystości i efektywności nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza, jednocześnie minimalizując konieczność ich konserwacji. Zapewnia on czystsze, zdrowsze powietrze w pomieszczeniach i jest przyjazny w codziennym użytkowaniu. Zestaw zawiera jeden filtr.

Pasuje do

  • 4 999,00  (z VAT)   
  • 4 299,00  (z VAT)   
MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com
Dysk higieniczny Venta AppControl 1szt.Kup terazza 199 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]