Ideal FAN1

Wentylator i cyrkulator biurkowo-podłogowy IDEAL FAN 1, to mocny i energooszczędny sprzęt, który zapewnia równomierną cyrkulację powietrza w całym pomieszczeniu. Może pracować jako wentylator biurkowy o wysokości 532 mm lub wentylator podłogowy o wysokości 905 mm.

Dostępny
Wysyłka 24h
Gwarancja 2 lata

699,00  z VAT     

Kategoria: Product ID: 15271


Wentylator IDEAL FAN 1

Wentylator powietrza IDEAL FAN 1 posiada aerodynamiczny kształt wirnika. Wentylator został zaprojektowany i zbudowany, tak aby parametry jego pracy były jak najbardziej optymalne. Ponadto został wyposażony w mechanizm dający możliwość oscylacji w dwóch osiach: pionowej – w zakresie 60 stopni lub poziomej – w zakresie 90 stopni. Intuicyjna obsługa to niewątpliwy atut urządzenia. A to dzięki zastosowaniu przycisków dotykowych umieszczonych w podstawie. Urządzenie wyposażone jest też w pilota zdalnego sterowania. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy, łopatki wentylatora są chronione przez ekrany o gęstych oczkach. Wyjątkowo cichy silnik umożliwia dyskretną pracę w tle. Dzięki funkcji wyłącznika czasowego wentylator można zatrzymać lub uruchomić z opóźnieniem do dziewięciu godzin.

Kluczowe funkcje

  • Dwie wysokości
  • Pionowa i pozioma oscylacja
  • Sterowanie dotykowe i funkcja timera
  • Minimalistyczny, perfekcyjny wygląd
  • Aerodynamiczny kształt wirnika
  • Cicha praca
  • Łatwa obsługa i użytkowanie

Wentylator IDEAL FAN 1

Uniwersalne zastosowanie – Urządzenie do całorocznego użytkowania: latem jako tradycyjny wentylator, a zimą jako sposób do równomiernego rozprowadzania ciepłego powietrza w pomieszczeniu.
Intuicyjna obsługa – Obsługa wentylatora jest bardzo prosta dzięki zastosowaniu przycisków dotykowych umieszczonych w podstawie.
Aerodynamiczny kształt wirnika – Odpowiedni kształt łopatek zapewnia największą siłę podmuchu przy minimalnym zużyciu energii. Wirnik wytwarza silny, spójny, a jednocześnie delikatny przepływ powietrza, przy niskim poziomie wibracji.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Dane techniczne

Waga 4,2 kg
Wymiary 31 × 31 × 53,2 cm
Pobór prądu (low/med/max) W

1-14

Poziom hałasu (low/med/max) dB

30-55

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com
Ideal FAN1Kup terazza 699 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]