Sharp UA-PN1E-W

 • 10 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 22 dB Poziom hałasu
 • 5 zł/m-c Koszty zużycia energii / m-c
 • 200 zł/rok Koszty roczne filtrów
 
 • Dla alergików
 • Redukuje smog
 • Jonizacja

SHARP UA-PN1E-W to przenośny oczyszczacz powietrza z technologią plazmową Plasmacluster Ion oraz 2-poziomowym systemem filtrów. Model przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach o powierzchni do 10 m². Osiąga przepływ powietrza na poziomie do 90 m³/h, przy jednocześnie bardzo cichej pracy na poziomie 22 dB. Urządzenie cechuje również niskie zużycie energii, które wynosi jedyne 3-20 W. System wlotu i wylotu powietrza 360° pozwala na centralne umieszczenie oczyszczacza w każdym pomieszczeniu. Oczyszczacz otrzymał Certyfikat UK Allergy. Idealny wybór dla alergików. Doskonale sprawdzi się w sypialni i pokoju dziecięcym, zajmuje niewiele miejsca i gwarantuje spokojny sen. Nowoczesny design urządzenia sprawia, że doskonale wpisuje się w obecne trendy i stanowi uzupełnienie wnętrza.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

499,00  z VAT     

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 499,00 zł
Kategoria: Tagi: , , , , , , , , , Product ID: 13832Do pobrania: Instrukcja obslugi


Oczyszczacz Sharp UA-PN1E-W

UA-PN1E-W jest niewątpliwie gabarytowo najmniejszym modelem w ofercie marki Sharp. Co ułatwia relokację urządzenia w dowolne miejsce, na siłownię, do biura, hotelu czy na wyjazd. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie ambientowego podświetlenia górnej części oczyszczacza. Można je dowolnie włączać i wyłączać, co skutkuje doskonałym efektem praktycznym jak i estetycznym. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości plastiku, w górnej części umiejscowiony jest system wlotu i wylotu powietrza 360°. Oczyszczacz pracuje w trzech prędkościach (3 tryby manualne: low, med, max). Dodatkowo posiada tryb Ion – specjalny tryb pracy oczyszczacza, wykorzystujący technologię Plasmacluster, podczas którego urządzenie emituje jony dodatnie i ujemne w dużej ilości, funkcja szczególnie polecana jako przygotowanie pomieszczenia przed snem.

Ikona: strzałki wymiarowe10 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową22 dB
Ikona: monety5 zł/m-c
200 zł/rok

Idealnie Czyste Powietrze

 • Kompaktowe rozmiary
 • Certyfikowana skuteczność
 • Duża energooszczędność
 • Bardzo cichy
 • Szczególnie polecany dla alergików
 • 3 prędkości pracy wentylatora: cicha, średnia, wysoka

Certyfikaty i wyróżnienia

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PN1E-W otrzymał:

 • Certyfikat British Allergy Foundation
 • Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

Jonizacja Plasmacluster 7000

W oczyszczaczu wykorzystana została opatentowana przez firmę Sharp technologia jonizacji powietrza Plasmacluster. Jonizacja Plasmacluster, to sprawdzona metoda, która skutecznie neutralizuje niebezpieczne patogeny takie jak wirusy, bakterie, pleśń, grzyby i alergeny. Eliminuje również nieprzyjemne zapachy (tj. dym papierosowy, pot, zapach zwierząt), zmniejsza elektryczność statyczną usuwając przylegające cząsteczki kurzu, które są najczęstszą przyczyną reakcji alergicznych oraz pozytywnie wpływa na kondycję skóry i włosów. Technologia jest w pełni bezpieczna dla zdrowia oraz środowiska, potwierdzają to liczne badania. Generator jonów Plasmacluster, to technologia oparta na siłach natury, różni się od tradycyjnych jonizatorów tym, że generuje zarówno jony dodatnie, jak i ujemne pozostające ze sobą w równowadze, dając efekt naturalnego zdrowego powietrza. Inspirowana naturą technologia Plasmacluster odtwarza proces oczyszczania powietrza, który zachodzi naturalnie w przyrodzie. Jony cechuje wyjątkowa żywotność oraz wysoka skuteczność, są w stanie dotrzeć daleko i neutralizować zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Dzięki technologii Plasmacluster powietrze staje się zdrowe i rześkie, a równowaga kationowo-anionowa w pomieszczeniu, wpływa pozytywnie na zdrowie oraz samopoczucie użytkowników. W oczyszczaczach marki Sharp wykorzystywane, są głównie dwa rodzaje jonizatora: generator Plasmacluster High Density 7000 oraz 25000. W prezentowanym modelu zastosowano HD7000.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA REDUKCJA
ELEKTRYCZNOŚCI
STATYCZNEJ
UNOSZĄCE SIĘ W POWIETRZU:
PLEŚŃ WIRUSY BAKTERIE ALERGENY
49 MINUT 18 MINUT 51 MINUT 51 MINUT 13 MINUT
Testowane
w pomieszczeniu
25 m² 25 m² 25 m² 25 m² 41 m²

Na podstawie badań przeprowadzonych przez zewnętrzne jednostki badawcze. Materiały źródłowe Sharp.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Filtracja na poziomie 99,97%

Sharp UA-PN1E-W oferuje 3 stopnie filtracji. Powietrze jest zasysane przez specjalnie zaprojektowany wlot 360°, by następnie przejść przez: filtr wstępny, którego zadaniem jest wychwycenie największych zanieczyszczeń (m.in. kurzu, włosów czy sierści zwierząt) – to nie tylko wstępna filtracja, która zapewnia wyższą jakość powietrza, ale także ochrona filtra głównego. Kolejnym etapem jest filtr hybrydowy łączący warstwę HEPA i węgiel aktywny, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy oraz zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne (m.in. pyły PM2.5 i PM10, czyli podstawowe składniki smogu) i organiczne (m.in. wirusy, bakterie, alergeny). Częstotliwość wymiany filtra zależy od warunków w miejscu eksploatacji, stopnia wykorzystania i sposobu ustawienia urządzenia. Trwałość zintegrowanego filtra zatrzymującego kurz i pochłaniającego zapachy wynosi ok. jednego roku od otwarcia. Całości dopełnia innowacyjna technologia Plasmacluster.


Kluczowe funkcje

 • Plasmacluster 7000
 • Podwójny system filtrów: filtr wstępny, filtr 2w1 zatrzymujący kurz i pochłaniający zapachy
 • Całonocne podświetlenie
 • Wskaźnik włączenia/wyłączenia trybu Plasmacluster

Rozwiń opis

Cechy oczyszczacza

 • urządzenie z oficjalnej dystrybucji SHARP POLSKA!
 • Filtr wstępny - pochłanianie kurzu i innych większych cząstek
 • Filtr hybrydowy HEPA oraz aktywny węgiel - neutralizacja alergenów, pleśni, wirusów, bakterii oraz innych bardzo drobnych elementów jak pył zawieszony(smog) o wielkości rzędu 0,3 mikrona, redukcja brzydkich zapachów i gazów
 • technologia Plasmacluster (generator dodatnich i ujemnych jonów - 7000 cm3)neutralizująca bakterie, wirusy raz zarodniki grzybów z powietrza
 • eliminacja nieprzyjemnych zapachów
 • znaczna poprawa stanu skóry dzięki naturalnemu systemowi oczyszczania jonami
 • bardzo cichy (22-48 dB)
 • energooszczędna praca (3-20W)

Filtry i akcesoria

Dane techniczne

Waga 2 kg
Wymiary 19 × 19 × 33 cm
Kolor

biały

Zalecana powierzchnia (m2)

10

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

18 / 48 / 90

Pobór prądu (low/med/max) W

3 / 8.6 / 20

Poziom hałasu (low/med/max) dB

22 / 34 / 48

Pojemność nawilżania (ml/h)

nie dotyczy

Blokada rodzicielska

nie

Wyłącznik czasowy

nie

Roczny szacunkowy koszt filtrów

200

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]