Vestfrost VP-A1S70WH

 • 80 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 17 dB Poziom hałasu
 • 17 zł/m-c Koszty zużycia energii / m-c
 • 200 zł/rok Koszty roczne filtrów
 
 • Dla alergików
 • Redukuje smog
 • Sterowanie przez Wi-Fi

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH to skuteczny, nowoczesny i uniwersalny sposób filtracji powietrza. Niespotykana dotąd siła 5-etapowego oczyszczania powietrza czyni go liderem w tej kategorii. System trzech filtrów został wzbogacony dodatkowo technologią UV-C LED oraz Plasma ION. Przeznaczony do użytku w pomieszczeniach o powierzchni do 80 m2. Maksymalny CADR wynosi 620 m³/h. Vestfrost VP-A1S70WH charakteryzuje bardzo cicha praca w trybie nocnym hałas na poziomie nieprzekraczającym 17 dB. Idealnie sprawdzi się więc w domu, biurze, szkole oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba poprawy jakości powietrza. Urządzenie posiada zestaw wysokiej klasy czujników, które pobierają dane z otoczenia i na ich podstawie dostosowują pracę urządzenia w trybie automatycznym. W tym innowacyjny laserowy czujnik kurzu, światła oraz lotnych związków organicznych (TVOC). Ponadto, oczyszczacz Vestfrost wyposażony został we wskaźniki stężenia najbardziej szkodliwych dla układu oddechowego pyłów PM1, PM2.5 oraz PM10. Współczynniki jakości powietrza wyświetlane są na urządzeniu w postaci wartości zanieczyszczeń oraz łatwej do odczytania kolorowej skali przechodzącej od koloru turkusowego (jakość powietrza wspaniała) przez zielony (dobra), pomarańczowy (średnia), aż do koloru czerwonego w którym powietrze jest najbardziej zanieczyszczone (jakość powietrza zła). Oczyszczacz powietrza Vestfrost dba o to, by powietrze było wolne od kurzu, smogu, alergenów i bakterii. Model VP-A1S70WH to doskonały wybór dla alergików, astmatyków oraz osób z przewlekłymi chorobami górnych dróg oddechowych.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

2 199,00  z VAT     

Kategoria: Tag: Product ID: 8614Do pobrania: Instrukcja obslugi

Oczyszczacz Vestfrost VP-A1S70WH

Urządzenie oferuje nam 3 tryby pracy: automatyczny, nocny i manualny. Tryb Auto, który wykorzystuje czujnik jakości powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość oczyszczania do stopnia zanieczyszczenia powietrza. W trybie pracy nocnej pracuje tak cicho, że nie zakłóci nawet snu dziecka. W urządzeniu nie mogło zabraknąć rozwiązań takich jak blokada rodzicielska dająca możliwość zablokowania panelu sterowania przed ingerencją dzieci, czy wyłącznik czasowy Timer Off, który umożliwia zaprogramowanie czasu pracy. Wskaźnik wymiany filtra 3w1 informuje o konieczności dokonania przeglądu i wymiany filtrów w najbliższym czasie. Oczyszczacz posiada 5 poziomów pracy wentylatora, którymi można sterować ręcznie. Na uwagę zasługuje wysoka estetyka wykonania oraz pokaźna konstrukcja. Wymiary oczyszczacza to 66,6 cm (wysokość), 37 cm (szerokość), 37 cm (głębokość) i waga na poziomie 12 kg. VP-A1S70WH ma kształt zaokrąglonego na rogach prostopadłościanu z kwadratową podstawą, który wyposażono w cztery zestawy kółek, co znacznie ułatwia transport. Wielostronny wlot i wywiew powietrza umożliwia ustawienie urządzenia praktycznie w każdym miejscu, a cyrkulacja powietrza 270 stopni ułatwia efektywne oczyszczanie pomieszczenia. Bezszczotkowy silnik prądu stałego to większa wydajność, brak zużycia szczotek węglowych, większa prędkość, dłuższa żywotność, stabilna prędkość i siła nawiewu oraz niski poziom hałasu. Urządzenie wyposażone zostało w przejrzysty i niebywale łatwy w obsłudze panel sterowania wykończony kolorowym wyświetlaczem. Na którym znajdują się dotykowe przyciski, kolejno: tryb nocny, tryb automatyczny, Wi-Fi, tryby prędkości wentylatora, jonizator, blokada rodzicielska i wskaźnik wymiany filtrów. Pełną kontrolę nad oczyszcaczem zapewnia technologia WiFi i opcja sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji mobilnej. Do zdalnej obsługi oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost wykorzystywana jest aplikacja TuyaSmart, a proces parowania jest banalnie prosty. Aplikacja mobilna umożliwia odczyt wartości pomiarów, kiedy jesteśmy z dala od urządzenia lub poza domem.

Ikona: strzałki wymiarowe80 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową17 dB
Ikona: monety17 zł/m-c
200 zł/rok

Idealnie Czyste Powietrze

 • 5-stopniowe oczyszczanie powietrza
 • System potrójnych filtrów
 • Bardzo cicha praca
 • Technologia Plasma ION oraz UV-C LED
 • Wskaźnik wymiany filtra
 • 3 poziomy pracy wentylatora
 • Zalecany dla alergików

Atest PZH

Oczyszczacze powietrza Vestfrost otrzymały atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Co potwierdza bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci i alergików.

Aplikacja mobilna i Wi-Fi

Zdalne sterowanie

Oczyszczacze marki Vestfrost posiadają moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej Tuya Smart. Zmiana ustawień oraz odczyty aplikacji są możliwe z każdego miejsca na świecie. Wystarczy, aby zarówno telefon jak i oczyszczacz powietrza były w danej chwili podłączone do Internetu.

Co mogę zrobić za pomocą aplikacji mobilnej?

 • Sprawdzić parametry zanieczyszczenia: PM2.5; PM10 i Lotne związki organiczne TVOC
 • Odczytać bieżącą prędkość nawiewu
 • Ustawić prędkość nawiewu
 • Wybrać tryb pracy: nocny, auto, ręczny
 • Włączyć i wyłączyć urządzenie
 • Ustawić harmonogram pracy urządzenia

Pobierz aplikację Tuya Smart

Kliknij poniżej, aby pobrać aplikację dla swojego telefonu:

Technologia Plasma ION

Urządzenie emituje jony dodatnie i ujemne wraz z oczyszczonym powietrzem. Tym samym efektywnie neutralizuje zanieczyszczenia w powietrzu oraz te przylegające do powierzchni płaskich i tkanin.

Technologia UV-C LED

Lampa UV-C LED umożliwia skuteczne unieszkodliwianie bakterii w powietrzu jak i we wnętrzu oczyszczacza, na poziomie biologicznym. Dzięki technologii LED, oczyszczacz pozostaje energooszczędny, a Ty możesz cieszyć się idealnie czystym powietrzem.

Kolorowy wyświetlacz

Informuje o jakości powietrza za pomocą barw oraz podaje numeryczną wartość poziomu PM2.5(pyłu zawieszonego pochodzącego ze smogu). Dodatkowo powiadomi Cię, gdy konieczna jest wymiana filtrów.

Czujniki kurzu i TVOC

Oczyszczacz stale monitoruje jakość powietrza, w oparciu o dwa czujniki: kurzu (wysokiej rozdzielczości) i lotnych związków organicznych TVOC.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Filtracja na poziomie 99,97%

Oczyszczacz powietrza marki Vestfrost wykorzystuje 5-stopniową technikę neutralizacji zanieczyszczeń. Urządzenie wyposażone jest w trzy różne filtry – wstępny, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem oraz HEPA. Neutralizują one nawet 99,97% zanieczyszczeń. System potrójnych filtrów wspomagany jest przez innowacyjne technologie UV-C LED oraz Plasma ION. Całość tworzy system 5-stopniowego oczyszczania powietrza. Filtr wstępny to pierwsza bariera dla zanieczyszczeń, która zatrzymuje większe cząsteczki takie jak sierść zwierząt, kurz, włosy i większe pyły. Kolejny etap to filtr HEPA który, dezaktywuje najbardziej niepożądane zanieczyszczenia stałe jak; pyły zawieszone PM2.5, PM10, PM1, które są głównymi składnikami smogu; pyłki roślin, zarodniki pleśni, roztocza. Deklarowana skuteczność usuwania 99,95% drobin wielkości powyżej 0,3 mikrona.
Filtr węglowy odpowiada za usuwanie organicznych zanieczyszczeń (TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów. Czwartym stopniem oczyszczania, który odpowiada za sterylizację powietrza po jego przefiltrowaniu jest lampa UV-C LED. Innowacyjna technologia oparta na świetle UV która skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny. Gotowość do pracy poniżej 1 sekundy oraz wysoka energooszczędność odróżniają lampę UV Led od standardowych lamp UV. Poprzez brak szkodliwych związków rtęci, zerowej emisji ozonu i ciepła zwiększa także bezpieczeństwo użytkowania. Skuteczność w unieszkodliwianiu bakterii i wirusów poparta certyfikatami jednostek badawczych. Piąty stopień oczyszczania powietrza. to Plasma Ion. Technologia jonów dodatnich i ujemnych która, usuwa bakterie, wirusy,nieprzyjemne zapachy i obniża poziom elektryczności statycznej. Unoszące się w powietrzu jony dodatnie i ujemne obniżają poziom elektryczności statycznej, będącej przyczyną tworzenia się skupisk kurzu, głównych przyczyn reakcji alergicznych. Zwiększa to skuteczność usuwania drobin kurzu w pomieszczeniu. Całości dopełnia wbudowany wskaźnik wymiany filtra.
Poprzez zastosowanie w oczyszczaczach Vestfrost 3 stopni filtracji, technologii UV-C LED i Plasma Ion powietrze osiąga niespotykany dotychczas poziom skuteczności oczyszczania pomieszczeń w porównaniu do urządzeń wyposażonych jedynie w 3 filtry. Oczyszczacz posiada wszystkie przydatne rozwiązania, łącznie z rzadko spotykaną sterylizacją przy pomocy diody LED UV-C oraz jonizatora, a także bardzo wydajnym filtrem HEPA13. Jest to rzadko spotykane połączenie, które cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Dzięki czemu Vestfrost VP-A1S70WH oferuje świetny stosunek ceny do jakości.

Kluczowe funkcje

 • 3 Tryby pracy nocnej, manualnej oraz automatycznej
 • Aplikacja mobilna oraz Wi-Fi
 • Blokada rodzicielska
 • Wskaźnik poziomu pyłów PM1, PM2.5, PM10 i TVOC
 • Inteligentne czujniki kurzu, światła oraz TVOC
 • Czytelny kolorowy wyświetlacz
 • Wysoka jakość i stylowy design

Cechy oczyszczacza

 • laserowy czujnik PM2.5 skutecznie monitoruje jakość powietrza dostosowując do niej tryb pracy urządzenia
 • czterostopniowy system dystrybucji powietrza-automatyczny, nocny, eco i turbo
 • filtr węglowy skutecznie pochłania zapachy oraz opary chemiczne
 • filtr Hepa H13 skutecznie pochłania cząstki stałe w tym PM 2.5
 • Tryb Auto: automatycznie dostosowywane prędkość wentylatora do poziomu zanieczyszczenia
 • Tryb Turbo: praca z największą wydajnością
 • Tryb Eco: najmniejsze zużycie energii
 • Tryb Nocny: cicha praca urządzenia w nocy
 • minimalistyczny design
 • czujnik wymiany filtrów,
 • 2 lata gwarancji na urządzenie
 • cicha praca (26-57 dB)

Filtry i akcesoria

 • 369,00  (z VAT)   

Dane techniczne

Waga 12,0 kg
Wymiary 37,0 × 37,0 × 66,6 cm
Kolor

czarno-biały

Zalecana powierzchnia (m2)

80

Wydajność

620 m3/h

Pobór prądu (low/med/max) W

72W max

Poziom hałasu (low/med/max) dB

17 / 35 / 42 / 48 / 56

Tryby pracy

Auto, low, med, Sleep, turbo

Blokada rodzicielska

tak

Wyłącznik czasowy

tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]