Vestfrost VP-A1Z40WH

 • 48 m2 Ikona: strzałki wymiarowe
 • 17 dB Ikona: głośnik z falą dźwiękową
 • 10 zł/m-c Ikona: monety
 • 140 zł/rok Ikona: filtry
 
 • Ikona: kwiatek z pyłkami
 • Ikona: dym z komina
 • Ikona: symbol sieci bezprzewodowej

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH to inteligentne urządzenie duńskiego producenta. Oferuje znakomite wyniki filtracji powietrza. Współczynnik CADR na poziomie 350m³/h pozwala, na co najmniej 3-krotne przefiltrowanie powietrza w pomieszczeniach i budynkach do 48 m2. Vestfrost charakteryzuje bardzo cicha praca w trybie nocnym hałas na poziomie nieprzekraczającym 17 dB. Idealnie sprawdzi się więc w sypialni oraz pokoju dziecka. Urządzenie posiada zestaw wysokiej klasy czujników, które pobierają dane z otoczenia i na ich podstawie dostosowują pracę urządzenia w trybie automatycznym. W tym innowacyjny laserowy czujnik kurzu, światła oraz lotnych związków organicznych (TVOC). Ponadto, oczyszczacz Vestfrost wyposażony został we wskaźniki stężenia najbardziej szkodliwych dla układu oddechowego pyłów PM1, PM2.5 oraz PM10. Na kolorowym wyświetlaczu można sprawdzić aktualny stan jakości powietrza oraz odczytać komunikat o konieczności wymiany filtra. Współczynniki jakości powietrza wyświetlane, są na urządzeniu w postaci wartości zanieczyszczeń oraz łatwej do odczytania kolorowej skali przechodzącej od koloru turkusowego (jakość powietrza wspaniała) przez zielony (dobra), pomarańczowy (średnia), aż do koloru czerwonego w którym powietrze jest najbardziej zanieczyszczone (jakość powietrza zła). Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH, to gwarancja czystego powietrza bez smogu, alergenów, lotnych związków organicznych, wirusów i innych zanieczyszczeń obecnych w powietrzu. Szczególnie polecany dla alergików i rodzin z małymi dziećmi.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

1 499,00  z VAT     


Oczyszczacz Vestfrost VP-A1Z40WH

Urządzenie oferuje nam 3 tryby pracy: automatyczny, nocny i manualny. Tryb Auto wykorzystuje czujnik jakości powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość oczyszczania do stopnia zanieczyszczenia powietrza. W trybie pracy nocnej pracuje tak cicho, że nie zakłóci nawet snu dziecka. W trybie manualnym mamy do wyboru aż 5 prędkości. Bezszczotkowy silnik prądu stałego zastosowany w oczyszczaczu to większa wydajność, brak zużycia szczotek węglowych, większa prędkość, dłuższa żywotność, stabilna prędkość i siła nawiewu oraz niski poziom hałasu. Mikrowyłącznik natomiast bezpieczne użytkowanie. Niewątpliwym atutem urządzenia jest jego oryginalny design oraz kompaktowe rozmiary 28 x 67 x 28 cm. przy wadze ok. 7 kg. Oczyszczacz ma kształt klepsydry, na jego górnej części umiejscowiony jest panel sterujący wykończony kolorowym wyświetlaczem. Na którym znajdują się dotykowe przyciski, kolejno: tryb nocny, tryb automatyczny, Wi-Fi, tryby prędkości wentylatora, jonizator, blokada rodzicielska i wskaźnik wymiany filtrów. Dookólny wlot i wywiew powietrza umożliwia ustawienie urządzenia praktycznie w każdym miejscu, a cyrkulacja powietrza 360 stopni efektywne oczyszczanie pomieszczenia. Zdalne sterowanie urządzeniem umożliwia dedykowana aplikacja, a blokada rodzicielska zapewnia ochronę przed ingerencją dzieci. Do zdalnej obsługi oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost wykorzystywana jest aplikacja TuyaSmart, a proces parowania jest banalnie prosty. Aplikacja mobilna umożliwia odczyt wartości pomiarów, kiedy jesteśmy z dala od urządzenia lub poza domem.

Ikona: strzałki wymiarowe48 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową17 dB
Ikona: monety10 zł/m-c
140 zł/rok

Idealnie Czyste Powietrze

 • 5-stopniowe oczyszczanie powietrza
 • System potrójnych filtrów
 • Filtr klasy HEPA H13
 • 3 Tryby pracy nocnej, manualnej oraz automatycznej
 • Technologia Plasma ION oraz UV-C LED
 • Bardzo cicha praca
 • Wskaźnik wymiany filtra
 • Polecany dla alergików i rodzin z małymi dziećmi

Atest PZH

Oczyszczacze powietrza Vestfrost otrzymały atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Co potwierdza bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci i alergików.

Aplikacja mobilna i Wi-Fi

Zdalne sterowanie

Oczyszczacze marki Vestfrost posiadają moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej Tuya Smart. Zmiana ustawień oraz odczyty aplikacji są możliwe z każdego miejsca na świecie. Wystarczy, aby zarówno telefon jak i oczyszczacz powietrza były w danej chwili podłączone do Internetu.

Co mogę zrobić za pomocą aplikacji mobilnej?

 • Sprawdzić parametry zanieczyszczenia: PM2.5; PM10 i Lotne związki organiczne TVOC
 • Odczytać bieżącą prędkość nawiewu
 • Ustawić prędkość nawiewu
 • Wybrać tryb pracy: nocny, auto, ręczny
 • Włączyć i wyłączyć urządzenie
 • Ustawić harmonogram pracy urządzenia

Pobierz aplikację Tuya Smart

Kliknij poniżej, aby pobrać aplikację dla swojego telefonu:

Technologia Plasma ION

Urządzenie emituje jony dodatnie i ujemne wraz z oczyszczonym powietrzem. Tym samym efektywnie neutralizuje zanieczyszczenia w powietrzu oraz te przylegające do powierzchni płaskich i tkanin.

Technologia UV-C LED

Lampa UV-C LED umożliwia skuteczne unieszkodliwianie bakterii w powietrzu jak i we wnętrzu oczyszczacza, na poziomie biologicznym. Dzięki technologii LED, oczyszczacz pozostaje energooszczędny, a Ty możesz cieszyć się idealnie czystym powietrzem.

Kolorowy wyświetlacz

Informuje o jakości powietrza za pomocą barw oraz podaje numeryczną wartość poziomu PM2.5(pyłu zawieszonego pochodzącego ze smogu). Dodatkowo powiadomi Cię, gdy konieczna jest wymiana filtrów.

Czujniki kurzu i TVOC

Oczyszczacz stale monitoruje jakość powietrza, w oparciu o dwa czujniki: kurzu (wysokiej rozdzielczości) i lotnych związków organicznych TVOC.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Filtracja na poziomie 99,97%

Oczyszczacz powietrza marki Vestfrost wykorzystuje 5-stopniową technikę neutralizacji zanieczyszczeń. Urządzenie wyposażone jest w trzy różne filtry – wstępny, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem oraz HEPA. Neutralizują one nawet 99,97% zanieczyszczeń. System potrójnych filtrów wspomagany jest przez innowacyjne technologie UV-C LED oraz Plasma ION. Całość tworzy system 5-stopniowego oczyszczania powietrza. Filtr wstępny to pierwsza bariera dla zanieczyszczeń, która zatrzymuje większe cząsteczki takie jak sierść zwierząt, kurz, włosy i większe pyły. Kolejny etap to filtr HEPA który, dezaktywuje najbardziej niepożądane zanieczyszczenia stałe jak; pyły zawieszone PM2.5, PM10, PM1, które są głównymi składnikami smogu; pyłki roślin, zarodniki pleśni, roztocza. Deklarowana skuteczność usuwania 99,95% drobin wielkości powyżej 0,3 mikrona.
Filtr węglowy odpowiada za usuwanie organicznych zanieczyszczeń (TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów. Czwartym stopniem oczyszczania, który odpowiada za sterylizację powietrza po jego przefiltrowaniu jest lampa UV-C LED. Innowacyjna technologia oparta na świetle UV która skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny. Gotowość do pracy poniżej 1 sekundy oraz wysoka energooszczędność odróżniają lampę UV Led od standardowych lamp UV. Poprzez brak szkodliwych związków rtęci, zerowej emisji ozonu i ciepła zwiększa także bezpieczeństwo użytkowania. Skuteczność w unieszkodliwianiu bakterii i wirusów poparta certyfikatami jednostek badawczych. Piąty stopień oczyszczania powietrza. to Plasma Ion. Technologia jonów dodatnich i ujemnych która, usuwa bakterie, wirusy,nieprzyjemne zapachy i obniża
poziom elektryczności statycznej. Unoszące się w powietrzu jony dodatnie i ujemne obniżają poziom elektryczności statycznej, będącej przyczyną tworzenia się skupisk kurzu, głównych przyczyn reakcji alergicznych. Zwiększa to skuteczność usuwania drobin kurzu w pomieszczeniu. Całości dopełnia wbudowany wskaźnik wymiany filtra.
Poprzez zastosowanie w oczyszczaczach Vestfrost 3 stopni filtracji, technologii UV-C LED i Plasma Ion powietrze osiąga niespotykany dotychczas poziom skuteczności oczyszczania pomieszczeń w porównaniu do urządzeń wyposażonych jedynie w 3 filtry. Oczyszczacz posiada wszystkie przydatne rozwiązania, łącznie z rzadko spotykaną sterylizacją przy pomocy diody LED UV-C oraz jonizatora, a także bardzo wydajnym filtrem HEPA13. Jest to rzadko spotykane połączenie, które cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Dzięki czemu Vestfrost VP-A1S70WH oferuje świetny stosunek ceny do jakości.

Kluczowe funkcje

 • Tryb pracy nocnej oraz automatycznej
 • Aplikacja mobilna oraz Wi-Fi
 • Blokada rodzicielska
 • Inteligentny czujnik jakości powietrza
 • Wskaźnik poziomu pyłów PM1, PM2.5, PM10 oraz TVOC
 • Czytelny kolorowy wyświetlacz
 • Wysoka jakość i stylowy design

Cechy oczyszczacza

 • czujniki PM1, PM2.5, PM10 i TVOC skutecznie monitorują jakość powietrza dostosowując do niej tryb pracy urządzenia
 • Technologia Plasma ION - urządzenie emituje jony dodatnie i ujemne, tym samym efektywnie neutralizuje zanieczyszczenia w powietrzu oraz te przylegające do powierzchni płaskich i tkanin.
 • tryby pracy Manual, Auto i Nocny
 • filtr węglowy skutecznie pochłania zapachy oraz opary chemiczne
 • filtr Hepa H13 skutecznie pochłania cząstki stałe w tym PM 2.5
 • Tryb Auto: automatycznie dostosowywane prędkość wentylatora do poziomu zanieczyszczenia
 • Tryb Nocny: cicha praca urządzenia w nocy
 • nowoczesny design
 • czujnik wymiany filtrów,
 • 2 lata gwarancji na urządzenie
 • cicha praca (17-56 dB)

Filtry i akcesoria

 • 279,00  (z VAT)   

Dane techniczne

Waga 7 kg
Wymiary 28,0 × 28,0 × 67,10 cm
Kolor

biało-szary

Zalecana powierzchnia (m2)

48

Wydajność

350 m3/h

Pobór prądu (low/med/max) W

38

Poziom hałasu (low/med/max) dB

17 / 31 / 38 / 43 / 52

Tryby pracy

Auto, low, med, Sleep, turbo

Blokada rodzicielska

tak

Wyłącznik czasowy

tak

Roczny szacunkowy koszt filtrów

140

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]