SA-VP4001BS-EU RC

Odkurzacz pionowy Sharp SA-VP4001BS-EU RC, to wydajny i polecany sprzęt, który może pracować nawet 60 min bez ładowania. Wygodna pionowa konstrukcja, zyskuje coraz większą popularność ze względu na komfort pracy bez potrzeby schylania. Sharp SA-VP4001BS-EU RC charakteryzuje się dużą mocą ssania, bogatym wyposażeniem i wysoką jakością wykonania.
Sercem odkurzacza jest bezszczotkowy silnik inwerterowy zapewniający skuteczną i cichą pracę do 74 dB w trybie podstawowym. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości komponentów. Zaletą odkurzacza jest praktyczne ładowanie – dzięki niewielkiej ładowarce umożliwiającej podłączenie urządzenia w każdym gniazdku elektrycznym.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

999,00  z VAT     

Kategoria: Product ID: 11588

Urządzenie posiada rurę teleskopową wysuwaną nawet do 1,1 metra. Umożliwiając dostosowanie wysokości odkurzacza do swojego wzrostu lub danej powierzchni. Dzięki temu bez trudu odkurzysz samochód czy oczyścisz sufit. Lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary zwiększają jego mobilność. To urządzenie, które pracuje z Tobą w domu, mieszkaniu, samochodzie czy na działce. Zajmuje mało miejsca, a dzięki praktycznemu uchwytowi odkurzacz można umiejscowić na ścianie. Urządzenie pracuje w 3 trybach wybieranych z poziomu rączki odkurzacza. Tryby Carpet, Floor i Max umożliwiają dostosowanie odpowiedniego trybu pracy do poszczególnych powierzchni. Odkurzacz posiada wyświetlacz prezentujący dane dotyczące poziomu naładowania akumulatora, wybranego trybu czy poziomu mocy. Na uwagę zasługuje także elegancka stylistyka, utrzymana w szaro-czarnej kolorystyce.
Sercem odkurzacza jest bezszczotkowy silnik inwerterowy zapewniający skuteczną i cichą pracę do 74 dB w trybie podstawowym. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości komponentów. Zaletą odkurzacza jest praktyczne ładowanie – dzięki niewielkiej ładowarce umożliwiającej podłączenie urządzenia w każdym gniazdku elektrycznym. Czas pełnego ładowania urządzenia zajmuje 3,5 godz. Informacja o poziomie naładowania akumulatora dostępna jest na wyświetlaczu. Urządzenie Sharp wykorzystuje 3-stopniowy poziom filtracji kurzu i zmywalny filtr pojemnika na zanieczyszczenia. Odkurzacz wyposażony został w zestaw trzech filtrów (w tym EPA12 o skuteczności 99,5% w zatrzymywaniu cząsteczek 0,3 µm) oraz wymienny akumulator. Doskonałą widoczność podczas sprzątania zapewnia podświetlenie LED. Urządzenie wyposażone jest w zestaw praktycznych szczotek i końcówek, a mechanizm Click-type umożliwia komfortowe podłączenie akcesoriów do odkurzacza.
Producent zadbał o wygodę użytkowania przez dodanie imponującej liczby akcesoriów tym:

  • Turboszczotka AnimalJet
  • Końcówka do szczelin
  • Szczotka do mebli tapicerowanych
  • Końcówka 2w1
  • Bateria litowo-jonowa z ładowarką
  • Plastikowy uchwyt ścienny.
MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com
Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]