Sharp IGGC2EUB

 • 3 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 19 dB Poziom hałasu
 • 0.5 zł/m-c Koszty zużycia energii / m-c
 • 50 zł/rok Koszty roczne filtrów
 
 • Produkt mobilny
 • Jonizacja
 • Kompaktowe wymiary

Przenośny oczyszczacz, który pozwala dbać o jakość powietrza, gdziekolwiek jesteś. Jego niewielki rozmiar i inteligentny kształt inspirowany kubkiem termicznym sprawia, że z powodzeniem wykorzystamy go w samochodzie, pracy oraz domu. Ładowany za pomocą USB, posiada 3 tryby mocy oraz technologią Plasmacluster pozwalającą generować nawet 75000(w trybie turbo) jonów dodatnich i ujemnych na każdy cm 3 , która szybko i skutecznie oczyści powietrze z groźnych drobnoustrojów. Możliwość zmiany kąta nachylenia wywiewu pozwala skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z przedmiotów w szafie czy samochodzie.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

599,00  z VAT     

Czyste i zdrowe powietrze gdziekolwiek jesteś

Pomimo faktu, że większość czasu spędzamy w domu, biurze i miejscach, w którym mamy bezpośredni lub pośredni wpływ na jakość powietrza, pojawiają się wyjątki od reguły. Częste podróże samochodem to doskonały przykład sytuacji, w której niestety nie jesteśmy w stanie ograniczyć zanieczyszczeń, które są w naszym otoczeniu. Jednak dzięki przenośnemu oczyszczaczowi powietrza z funkcją Plasmacluster, możemy dzięki aktywnym jonom skutecznie zneutralizuje bakterie, wirusy, pleśnie oraz alergeny. To niewielkie urządzenie kryje ogromną moc i w trybie turbo potrafi generować nawet 75000 dodatnich i ujemnych jonów, dzięki czemu mamy gwarancję czystego i zdrowego powietrza, nawet podczas podróży samochodem.

Niewielki rozmiar i łatwa obsługa

Niewielkie rozmiary urządzenia oraz jego ergonomiczny kształt przypominający kubek termiczny, sprawiają że bardzo łatwo umiejscowić go gdziekolwiek jest nam wygodnie: w samochodzie, szafie czy na biurku. Oczyszczacz sterowany jest za pomocą jednego przycisku, dzięki w prosty sposób możemy uruchomić jeden z 3 trybów pracy. W zestawie znajdziemy 1,5-metrowy kabel USB oraz zasilacz do zapalniczki samochodowej, dzięki czemu możemy ładować urządzenie przy pomocy powerbanka lub silnika samochodowego. Ciekawą opcją jest również możliwość podłączenia do ładowania np. telefonu, dzięki dodatkowemu portowi USB wbudowanemu w oczyszczacz. Cicha praca urządzenia sprawia, że można spokojnie używać go podczas pracy czy jazdy samochodem.

Bezwzględny w walce z przykrymi zapachami

Dzięki funkcji regulacji kąta nachylenia nawiewu, możemy skutecznie pozbyć się przykrych zapachów z ubrań czy butów. Aktywne jony nie tylko zniwelują zapach potu czy dymu papierosowego, ale doskonale poradzą sobie również z uporczywą stęchlizną. Przenośny oczyszczacz z funkcją jonizacji to produkt, który sprawdzi się dla zarówno dla sportowców, osób lubiących podróże, jak i zapracowanych.

Powiedz STOP swojej alergii

Masz dość ciągłego kichania, kataru i osłabienia? Pozwól sobie na ulgę i odpoczynek od alergii dbając o jakość powietrza w swoim otoczeniu. Dedykowana urządzeniom SHARP technologia umożliwia pozbycie się do 99% unoszących się w powietrzu alergenów. Osoby stosujące regularnie funkcję jonizacji, potwierdzają ustąpienie uciążliwych objawów alergii oraz polepszenie kondycji układu oddechowego.

Certyfikat The British Allergy

Cechy oczyszczacza

 • urządzenie z oficjalnej dystrybucji SHARP POLSKA!
 • przenośny i kompaktowy oczyszczacz samochodowy
 • bardzo cicha praca w żaden sposób nie wpływa na pogorszenie jakości pracy czy jazdy samochodem
 • łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku,
 • trzy tryby pracy: niski, średni oraz turbo,
 • Plasmacluster generujący 75000 jonów na cm3 na najwyższym biegu, który jeszcze szybciej neutralizuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów czy alergeny
 • intensywny program Ion Shower pozwalający szybko oczyszczać i dezynfekować pomieszczenia,
 • tryb blokady silnika, który automatycznie wyłącza urządzenie oraz przywraca ostatni tryb pracy po ponownym uruchomieniu auta,
 • eliminacja nieprzyjemnych zapachów,
 • możliwość zmiany kąta nachylenia wywiewu, co pozwala usunąć nieprzyjemne zapachy bakterie i wirusy z przedmiotów oraz ubrań,
 • bardzo cicha praca (25-36 dB),
 • energooszczędne zużycie (średnio 19W).

Dane techniczne

Waga 0,265 kg
Wymiary 7,4 × 16,5 × 6,5 cm
Kolor

czarny

Zalecana powierzchnia (m2)

3

Pobór prądu (low/med/max) W

0.5 / 0.7 / 1.8

Poziom hałasu (low/med/max) dB

19 / 23 / 36

Tryby pracy

low, med, turbo

Blokada rodzicielska

nie

Wyłącznik czasowy

nie

Roczny szacunkowy koszt filtrów

50

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com
Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]