Sharp KC-D60EUW

 • 48 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 25 dB Poziom hałasu
 • 11 zł/m-c Koszty zużycia energii / m-c
 • 200 zł/rok Koszty roczne filtrów
 
 • Dla alergików
 • Nawilżanie ewaporacyjne
 • Jonizacja

Jeden z najbardziej wydajnych oczyszczaczy dostępnych na rynku, który z powodzeniem poradzi sobie na powierzchniach aż do 48 m2. Skutecznie oczyszcza i nawilża powietrze, a wbudowana technologia Plasmacluster sprawia, że neutralizuje do 99% unoszących się w powietrzu drobnoustrojów i alergenów. Wbudowana opcja klimatyzatora ewaporacyjnego pozwala nie tylko schłodzić powietrze, ale również odpowiednio je nawilżyć, co sprawia że jest mniej szkodliwe niż przy tradycyjnej klimatyzacji.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

2 299,00  z VAT     

Efekt rześkości morskiego powietrza

Testy potwierdzają, że stałe narażenie na zanieczyszczone powietrze przyczynia się do częstych, a czasem przewlekłych chorób układu oddechowego oraz alergii. Oczywiście nie zawsze możemy zadbać o najwyższa jakość wdychanego przez nas powietrza, dlatego warto pomyśleć aby zrobić to tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu, czyli w domu czy w pracy. Oczyszczacz marki SHARP już w 1 godzinę swojej pracy potrafi skutecznie zneutralizować unoszące się w powietrzy gdyby, pleśnie, wirusy oraz bakterie. Wbudowana technologia Plasmacluster naturalnie i bezpiecznie jonizuje oraz oczyszcza powietrze, sprawiając że jest zdrowe i rześkie jak nad morzem czy w lesie. Dzięki programatorowi czasowemu możesz zaplanować pracę urządzenia, a stosowanie go regularnie znacznie poprawia jakość snu i stan skóry.

Bezpieczne i ekologiczne chłodzenie

Klimatyzacje stały się powszechnym elementem wyposażenia samochodu, biura, a nawet w naszych domach coraz częściej decydujemy się na ten komfort. Jednak nierzadko tradycyjna klimatyzacja przyczynia się do częstych chorób oraz alergii, nie tylko z powodu nieodpowiedniej konserwacji, ale również jakości chłodzonego powietrza. Jeśli zależy ci na bezpiecznym chłodzeniu postaw na oczyszczacz SHARP z funkcją klimatyzacji ewaporacyjnej, która dostarczy ci chłodnego, nawilżonego i orzeźwiającego powietrza. Funkcja ta do chłodzenia wykorzystuje wodę, dlatego proces jest w pełni bezpieczny i naturalny, a do tego urządzenie SHARP zużywa znacznie mniej energii niż tradycyjny klimatyzator.

Oddychaj powietrzem bez smogu

Na negatywne skutki zanieczyszczenia smogiem narażeni jesteśmy nie tylko na zewnątrz, ale również w domu. Warto zadbać o czyste i bezpieczne powietrze dobierając odpowiedni oczyszczacz powietrza. Odpowiadając na potrzeby konsumentów, marka SHARP stworzyła serię urządzeń, które skutecznie usuwają 99% rozpylonych w powietrzu groźnych cząstek zanieczyszczeń. Regularne stosowanie oczyszczaczy powietrza, zwłaszcza w dużych aglomeracjach, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia schorzeń układu oddechowego czy chorób serca.

Ulga dla alergików i astmatyków

Jeżeli cierpisz na alergie lub chorujesz na astmę, doskonale wiesz jak uciążliwe bywają objawy tych schorzeń i jak skutecznie potrafią obniżyć komfort życia. Dlatego dla osób cierpiących na alergię tak ważne jest dbanie jak najlepszą jakość powietrza. Oczyszczacz SHARP z antyalergicznym trybem Pollen to gwarancja neutralizacji drażniących elementów powietrza, zapewniając ulgę od nieznośnych reakcji uczuleniowych oraz podrażnień układu oddechowego. Ponadto wbudowana funkcja monitorowania sprawia, że urządzenie samodzielnie wykrywa zmiany w temperaturze czy wilgotności powietrza i uruchomi stosowny tryb pracy.

Dla zdrowia i bezpieczeństwa całej rodziny

Częste choroby dziecka, które później przechodzą na rodziców to problem występujący w wielu domach. Jednak istnieje sposób, aby temu zaradzić, dzięki odpowiedniemu oczyszczaniu powietrza z groźnych drobnoustrojów. Oczyszczacz SHARP KC-D60EUW POSIADA 5-stopniowy wskaźnik oczyszczania oraz funkcję Ion Shower umożliwiającą intensywną dezynfekcję pomieszczeń przed snem czy po chorobie. Podwójny wywiew powietrza umożliwia równomierną pracę oczyszczacza na całej powierzchni, a wbudowane kółka umożliwiają proste przenoszenie urządzenia między pomieszczeniami

Cechy oczyszczacza

 • urządzenie z oficjalnej dystrybucji SHARP POLSKA!
 • nawilżanie i oczyszczanie w oparciu o 4 czujniki: kurzu i smogu, nieprzyjemnego zapachu, temperatury, wilgotności,
 • technologia Plasmacluster neutralizująca bakterie, wirusy raz zarodniki grzybów z powietrza,
 • redukcja smogu,
 • antyalergiczny tryb Pollen oczyszczający powietrze z alergenów i drażniących zanieczyszczeń,
 • bezpieczne chłodzenie dzięki klimatyzatorowi ewaporacyjnemu,
 • intensywny program Ion Shower pozwalający szybko oczyszczać i dezynfekować pomieszczenia,
 • tryb Advance Auto sprawia, że oczyszczacz samodzielnie wykrywa zmiany w wilgotności i dostosowuje do nich intensywność swojej pracy,
 • programator czasowy umożliwiający zaplanowanie pracy urządzenia,
 • podwójny wywiew umożliwia stabilizację strumienia powietrza,
 • funkcja stałego monitorowania wilgotności i temperatury powietrza,
 • eliminacja nieprzyjemnych zapachów,
 • naturalne i bezpieczne nawilżanie ewaporacyjne,
 • znaczna poprawa stanu skóry dzięki naturalnemu systemowi oczyszczania jonami,
 • blokada rodzicielska oraz funkcja Auto Louver, która automatycznie zamyka rolety wywiewowe po skończonej pracy, aby utrzymać czystość urządzenia,
 • do 10 lat żywotności filtrów,
 • bardzo cicha praca (25-55 dB),
 • energooszczędne zużycie (średnio 24W).

Filtry i akcesoria

Dane techniczne

Waga 8,6 kg
Wymiary 24,2 × 42 × 63,7 cm
Zalecana powierzchnia (m2)

48

Zalecana powierzchnia nawilżania (m2)

30

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

90 / 240 / 396

Przepływ powietrza z nawilżaniem (low/med/max) m3/h

90 / 240 / 366

Pobór prądu (low/med/max) W

7.0 / 26 / 70

Poziom hałasu (low/med/max) dB

25 / 45 / 55

Poziom hałasu z nawilżaniem (low/med/max) dB

25 / 45 / 54

Pojemność nawilżania (ml/h)

660 ml/h

Pojemność zbiornika

3 litry

Tryby pracy

Ion Shower, Pollen

Blokada rodzicielska

tak

Wyłącznik czasowy

tak

Roczny szacunkowy koszt filtrów

200

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]