Sharp KC-F32EUW

 • 21 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 25 dB Poziom hałasu
 • 6 zł/m-c Koszty zużycia energii / m-c
 • 200 zł/rok Koszty roczne filtrów
 
 • Jonizacja
 • Nawilżanie ewaporacyjne
 • Redukuje smog

Chętnie wybierany przez osoby ceniące sobie niską cenę i wysoką jakość produktu. Ten wielofunkcyjny oczyszczacz powietrza świetnie radzi sobie na powierzchniach do 21 m2. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób chorujących na astmę czy alergików, ponieważ dzięki swojej technologii jonizacji świetnie radzi sobie z usuwaniem drażniących pyłów z powietrza. Sprawdzi się zarówno w zimie, skutecznie redukując poziom smogu, jak również w lecie, dzięki funkcji nawilżacza ewaporacyjnego pozwala nie tylko bezpiecznie nawilżyć, ale również schłodzić powietrze.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

1 099,00  z VAT     

Koniec z uporczywymi objawami alergii

Śpiąca młoda kobieta z głową w otwartej lodówce

Zarówno alergicy, jak i osoby chorujące na astmę doskonale wiedzą, jak spada komfort życia, gdy uciążliwe objawy takie jak kaszel, katar czy łzawienie towarzyszą nam cały czas. Wracając do domowego zacisza, większość marzy o zasłużonym odpoczynku, który niestety nie jest możliwy, gdy w powietrzu unoszą się drażniące alergeny. Rozwiązaniem problemu jest oczyszczacz powietrza marki SHARP, który skutecznie pozbędzie się pyłów z otoczenia już w 1 godzinę pracy.

Oddychaj w domu tak zdrowo jak nad morzem

Lekarze oraz naukowcy potwierdzają pozytywny wpływ nadmorskiego powietrza na odporność, sen oraz ogólne samopoczucie. Jednak niewiele osób może sobie pozwolić na częste wyjazdy nad morze, dlatego warto zadbać o jakość powietrza, jakim oddychamy na co dzień. Świetnie sprawdzi się dedykowana oczyszczaczom SHARP, technologia Plasmacluster wykorzystująca jony sprawia, że powietrze jest zdrowe i rześkie, a przy tym wolne od wszelkich groźnych drobnoustrojów. Wystarczy 1 godzina pracy urządzenia, aby skutecznie zneutralizować 99% negatywnych elementy powietrza, a regularne jonizowanie istotnie przyczynia się do poprawy jakości snu oraz stanu skóry

Ekologiczne i zdrowe chłodzenie

Klimat zdecydowanie się ociepla, dlatego potrzeba posiadania klimatyzacji w domu jest coraz większa. Jednak częste i intensywne używanie tradycyjnych urządzeń klimatyzacyjnych jest często szkodliwe dla zdrowia, głównie ze względu na suchość powietrza generowanego przy chłodzeniu. W dodatku kolejnym problemem są zdecydowanie wyższe rachunki za prąd, ponieważ klimatyzacja wymaga sporego poboru energii. Dlatego idealną alternatywą jest oczyszczacz marki SHARP z funkcją klimatyzatora ewaporacyjnego, który nie tylko skutecznie schłodzi, ale również zdrowo nawilży powietrze w naszym domu. Ponadto kolejną niekwestionowaną zaletą tego urządzenia jest bardzo niski pobór energii, bo zgodnie z szacunkami jest to jedynie 6 złotych miesięcznie przy regularnym stosowaniu

Bezwzględny w walce ze smogiem

Naukowcy alarmują, że jakość powietrza w Polsce jest coraz gorsza i nie dotyczy to już tylko wielkich miast. Zadbaj o zdrowe i czyste powietrze w twoim domu, korzystając z oczyszczacza SHARP, który bezwzględnie rozprawi się ze smogiem usuwając 99% rozpylonych w powietrzu groźnych cząsteczek zanieczyszczeń. Wbudowany w model KC-F32EUW inteligentny tryb oczyszczania i nawilżania automatycznie dostosuje swoją pracę na podstawie wyników z 3 czujników: kurzu, temperatury oraz wilgotności. A jeśli zależy ci na zdrowym i regenerującym śnie skorzystaj z intensywnego trybu oczyszczania Ion Shower, aby oczyścić i zdezynfekować pomieszczenie..

Szybko i skutecznie pozbądź się nieprzyjemnych zapachów

Uciążliwe zapachy takie jak dym papierosowy czy stęchlizna ciężko skutecznie i szybko usunąć samodzielnie. Oczyszczacz SHARP w zaledwie 3 godziny pracy bezpowrotnie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia, dając nam możliwość cieszenia się czystym i zdrowym powietrzem.

 

Cechy oczyszczacza

 • urządzenie z oficjalnej dystrybucji SHARP POLSKA!
 • technologia Plasmacluster neutralizująca bakterie, wirusy raz zarodniki grzybów z powietrza
 • redukcja smogu,
 • bezpieczne chłodzenie dzięki klimatyzatorowi ewaporacyjnemu,
 • intensywny program Ion Shower pozwalający szybko oczyszczać i dezynfekować pomieszczenia,
 • Timer ON/OFF umożliwiający zaplanowanie pracy urządzenia,
 • funkcja stałego monitorowania wilgotności i temperatury powietrza,
 • eliminacja nieprzyjemnych zapachów,
 • naturalne i bezpieczne nawilżanie ewaporacyjne,
 • znaczna poprawa stanu skóry dzięki naturalnemu systemowi oczyszczania jonami,
 • bardzo cicha praca (25-55 dB),
 • energooszczędne zużycie (średnio 12W).

Filtry i akcesoria

Dane techniczne

Waga 7,2 kg
Wymiary 38 × 19,7 × 57 cm
Kolor

biały

Śr. pobór prądu

12 W

Głośność

25-55 dB

Wydajność

180 m3/h

Pojemność nawilżania (ml/h)

350 ml/h

Pojemność zbiornika

1.8 litra

Tryby pracy

Ion Shower

Wyłącznik czasowy

tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]