Sharp UD-P16E-W

 • 38 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 48 dB Poziom hałasu
 • 3.8 l Pojemność zbiornika
 • 16 l/24h Wydajność osuszania
 
 • osuszanie

Kondensacyjny osuszacz powietrza Sharp UD-P16E-W to nowoczesne urządzenie do użytku domowego. Model przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach o powierzchni do 38 m². Osuszacz charakteryzuje się cichą pracą na poziomie 48 dB oraz niskim zużyciem energii 230 W. Urządzenie osiąga przepływ powietrza na poziomie do 146 m³/h. Skutecznie usuwa nadmiar wilgoci z pomieszczenia, aż 16 litrów na dobę. Sharp UD-P16E-W wyposażono w intuicyjny panel sterowania ze wskaźnikiem wilgotności, który pozwala zapoznać się z jej aktualnym poziomem. Wśród wyjątkowych zalet osuszacza warto wymienić funkcję pełny zbiornik, alarm niskiej temperatury oraz praktyczne tryby pracy w tym tryb suszenie prania i tryb osuszanie.

Dostępny
Wysyłka 24h
Gwarancja 2 lata

999,00  z VAT     

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 199,00 zł
Kategorie: , Product ID: 15599Do pobrania: Instrukcja obslugi


Osuszacz Sharp UD-P16E-W

Zastosowany w prezentowanym modelu ekologiczny czynnik R290, zapewnia bezpieczne użytkowanie i nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Ponadto, nie mogło zabraknąć rozwiązań takich jak blokada rodzicielska, Timer czy funkcja Auto Restart. Walorem urządzenia jest duży 3,8 litrowy zbiornik na wodę. Osuszacz wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa jest bardzo elegancki, a jednocześnie zaprojektowany w stylu minimalistycznym. Urządzenie jest odpowiednie do pomieszczeń o szerokim zakresie rozmiarów i będzie pasowało do dowolnego wystroju wnętrza. Świetny w eksploatacji, bogato wyposażony i szczególnie polecany dla alergików oraz osób zmagających się z chorobami układu oddechowego.
Na uwagę zasługuje zastosowana w urządzeniu funkcja “Swing”, dzięki której powietrze o optymalnych parametrach jest skutecznie rozprowadzane po całej powierzchni pomieszczenia. Po jej uruchomieniu żaluzje urządzenia poruszają się w górę i w dół, a powietrze rozprowadzane jest równomiernie .

Urządzenie oferuje dwa tryby pracy, a dodatkowo daje możliwość ustawienia jednej z dwóch dostępnych prędkości.

Tryb suszenie prania – ten praktyczny tryb umożliwia obniżenie wilgotności względnej do 20 %. Dzięki niemu pranie szybciej schnie oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Nieocenione wsparcie w codziennych obowiązkach.
Tryb osuszania – umożliwia osiągnięcie optymalnej wilgotności względnej powietrza w pomieszczeniu.

Idealna jakość powietrza

 • Wydajne osuszanie
 • Cyfrowy wyświetlacz
 • Wskaźnik poziomu wilgotności
 • Higrometr
 • Tryb osuszanie oraz tryb suszenie prania
 • Wyłącznik bezpieczeństwa “Pełny zbiornik”
 • Cicha praca i nowoczesny design
 • Timer
 • Funkcja “Swing”
 • Łatwa obsługa i użytkowanie
 • Uchwyty i kółka transportowe
 • Duży 3,8 litrowy zbiornik na wodę

Osuszacz UD-P16E-W

Nowoczesny design – Osuszacz został wykonany z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, dzięki czemu stosując go, możesz cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem użytkowania. Wygodne uchwyty i kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia.
Wysoka skuteczność – Osuszacz Sharp charakteryzuje się niskim zużyciem prądu przy wysokiej wydajności osuszania powietrza. Specjalny tryb suszenia prania sprawia, że urządzenie pracuje z maksymalną prędkością, a poziom wilgotności ustawiany jest automatycznie na podstawie wilgotności otoczenia.
Bezpieczeństwo i ekologia – Urządzenie wyposażone jest w naturalny czynnik chłodniczy – R290, który charakteryzuje się znacznie niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego. Jest przy tym nietoksyczny i bezpieczny dla warstwy ozonowej.
Poprawa jakości życia i zdrowia – Nadmierna wilgotność negatywnie wpływa na zdrowie. Wysoka wilgotność, to idealne środowisko do rozwoju grzybów, które mogą powodować komplikacje zdrowotne, takie jak zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli czy inne choroby układu oddechowego. Regularne stosowanie osuszacza powietrza pozwala utrzymać wilgotność na odpowiednim poziomie. Najbardziej szkodliwe skutki wilgoci i zaparowanych okien to: powstawanie pleśni na ścianach wokół okien, brzydkie, mokre okna (brak odpowiedniej widoczności), nieprzyjemny zapach w domu, choroby dróg oddechowych, migrena, słabsza koncentracja, rozkojarzenie, uszkodzenie konstrukcji budynku i wyposażenia domu.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Dane techniczne

Waga 15,4 kg
Wymiary 56,7 × 35,5 × 25,9 cm
Kolor

biały

Pobór prądu (low/med/max) W

230

Poziom hałasu (low/med/max) dB

48

Pojemność zbiornika

3,8 litra

Wydajność

16 l/24h

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Sharp UD-P16E-WKup terazza 999 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]