Sharp UD-P20E-W

 • 46 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 48 dB Poziom hałasu
 • 3.8 l Pojemność zbiornika
 • 20 l/24h Wydajność osuszania
 
 • osuszanie

Kondensacyjny osuszacz powietrza Sharp UD-P20E-W to urządzenie stworzone do każdego pomieszczenia o powierzchni do 46 m². Osuszacz świetnie sprawdzi się, więc w domach, mieszkaniach, garażach, magazynach oraz piwnicach. Intuicyjny cyfrowy panel sterowania, wysoka wydajność na poziomie 20 litrów dziennie oraz zbiornik na wodę o pojemności aż 3.8 litra to niewątpliwe atuty urządzenia. Sharp UD-P20E-W usuwa nadmiar wilgoci z powietrza, pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny czy pleśni. Model posiada szereg dodatkowych funkcji podnoszących komfort użytkowania oraz skuteczność osuszania m.in. wyświetlacz, na którym znajduje się wskaźnik wilgotności, funkcja pełny zbiornik, alarm niskiej temperatury, oraz praktyczny tryb suszenie prania.

Dostępny
Wysyłka 24h
Gwarancja 2 lata

999,00  z VAT     

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999,00 zł
Kategorie: , Product ID: 15598Do pobrania: Instrukcja obslugi


Osuszacz Sharp UD-P20E-W

Sharp UD-P20E-W charakteryzuje się cichą pracą na poziomie 48 dB oraz optymalnym zużyciem energii na poziomie 250 W. Urządzenie osiąga przepływ powietrza do 175 m³/h i wydajność nawilżania do 20l/24h. Dodatkowymi funkcjami podnoszącymi komfort użytkowania są m.in. timer, blokada rodzicielska, autorestart oraz higrometr. Osuszacz wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, ponadto jest bardzo elegancki, a jednocześnie zaprojektowany w stylu minimalistycznym. Na wygodę użytkowania wpływają też kółka, które umożliwiają wygodne przenoszenie urządzenia. Atrakcyjność urządzenia podnosi wyświetlacz LED umożliwiający odczyt poziomu aktualnej wilgotności względnej. Obok wyświetlacza znajduje się intuicyjny panel sterowania, który umożliwia szybką zmianę ustawień.
Na uwagę zasługuje zastosowana w urządzeniu funkcja “Swing”, dzięki której powietrze o optymalnych parametrach jest skutecznie rozprowadzane po całej powierzchni pomieszczenia. Po jej uruchomieniu żaluzje urządzenia poruszają się w górę i w dół, a powietrze rozprowadzane jest skuteczniej. Optymalny w eksploatacji, świetnie wyposażony, szczególnie polecany dla alergików oraz osób zmagających się z chorobami układu oddechowego.

Urządzenie oferuje dwa tryby pracy, a dodatkowo daje możliwość ustawienia jednej z dwóch dostępnych prędkości.

Tryb suszenie prania – ten praktyczny tryb umożliwia obniżenie wilgotności względnej do 20 %. Dzięki niemu pranie szybciej schnie oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Nieocenione wsparcie w codziennych obowiązkach.
Tryb osuszania – umożliwia osiągnięcie optymalnej wilgotności względnej powietrza w pomieszczeniu.

Ikona: strzałki wymiarowe46 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową48 dB
Ikona: zbiornik3,8 l
Ikona: wentylator20 l/ 24h

Idealna jakość powietrza

 • Wydajne osuszanie
 • Cyfrowy wyświetlacz
 • Wskaźnik poziomu wilgotności
 • Higrometr
 • Tryb osuszanie oraz tryb suszenie prania
 • Wyłącznik bezpieczeństwa “Pełny zbiornik”
 • Cicha praca i nowoczesny design
 • Timer
 • Funkcja “Swing”
 • Łatwa obsługa i użytkowanie
 • Uchwyty i kółka transportowe
 • Duży 3,8 litrowy zbiornik na wodę

Osuszacz UD-P20E-W

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nadmierna wilgotność negatywnie wpływa na zdrowie. Wysoka wilgotność, to idealne środowisko do rozwoju grzybów, które mogą powodować komplikacje zdrowotne, takie jak zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli czy inne choroby układu oddechowego. Regularne stosowanie osuszacza powietrza pozwala utrzymać wilgotność na odpowiednim poziomie. Najbardziej szkodliwe skutki wilgoci i zaparowanych okien to: powstawanie pleśni na ścianach wokół okien, brzydkie, mokre okna (brak odpowiedniej widoczności), nieprzyjemny zapach w domu, choroby dróg oddechowych, migrena, słabsza koncentracja, rozkojarzenie, uszkodzenie konstrukcji budynku i wyposażenia domu.
Nowoczesny design – Osuszacz został wykonany z odpornego na wysokie temperatury tworzywa, dzięki czemu stosując go, możesz cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem użytkowania. Wygodne uchwyty i kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia.
Wysoka skuteczność – Osuszacz Sharp charakteryzuje się niskim zużyciem prądu przy wysokiej wydajności osuszania powietrza. Specjalny tryb suszenia prania sprawia, że urządzenie pracuje z maksymalną prędkością, a poziom wilgotności ustawiany jest automatycznie na podstawie wilgotności otoczenia.
Produkt otrzymał Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Dane techniczne

Waga 15,5 kg
Wymiary 35,5 × 25,9 × 56,7 cm
Kolor

biały

Pobór prądu (low/med/max) W

250

Poziom hałasu (low/med/max) dB

48

Pojemność zbiornika

3.8 litra

Wydajność

20 l/24h

Zalecana powierzchnia (m2)

46

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

175

Metoda osuszania

Kondensacyjna

Zakres temperatury

od +5 do +38 °C

Higrometr

Tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

 • 999  (z VAT)   
Sharp UD-P20E-WKup terazza 999 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]