Sharp UL-C12EA-W

 • 35 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 65 dB Poziom hałasu
 • 3.52 kW Moc chłodzenia
 
 • Klasa energetyczna - chłodzenie

Przenośny klimatyzator o mocy 12 000 BTU Sharp UL-C12EA-W to nowoczesne urządzenie do użytku domowego. Model przeznaczony jest do chłodzenia pomieszczeń o powierzchni do 35 m². Zaawansowany technologicznie o bardzo dobrych parametrach pracy, wydajność nawiewu powietrza na poziomie (wysoka/średnia/niska) 385/355/325 m3/godzinę. Intuicyjna obsługa i automatyczny tryb pracy to bez wątpienia mocne strony modelu. Charakteryzuje się cichą pracą 65 dB oraz niskim zużyciem energii, klasa wydajności energetycznej A. Optymalny w eksploatacji, świetnie wyposażony w panel sterowania z wyświetlaczem LED i pilotem zdalnego sterowania. Urządzenie jest ekonomiczne w użytkowaniu i bezpieczne dla środowiska wykorzystuje bowiem ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Klimatyzator Sharp pozwala szybko obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, a o poziomie temperatury informuje umieszczony na urządzeniu wyświetlacz.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

2 899,00  z VAT     

Kategoria: Product ID: 15595Do pobrania: Instrukcja obslugi


Klimatyzator Sharp UL-C12EA-W

To idealnie rozwiązanie do pomieszczeń gdzie nie można zainstalować zewnętrznego urządzenia. Kółka transportowe i niewielka waga umożliwiają mobilność urządzenia między pomieszczeniami. Urządzenie wyposażone zostało w czytelny wyświetlacz LED oraz panel sterowania w kolorze srebrnym. Całość zamknięta w białej eleganckiej obudowie. Intuicyjna obsługa oraz elegancki wygląd to niewątpliwe atuty modelu.
Na uwagę zasługuje zastosowana w urządzeniu funkcja “Swing”, dzięki której powietrze o optymalnych parametrach jest skutecznie rozprowadzane po całej powierzchni pomieszczenia. Po jej uruchomieniu żaluzje urządzenia poruszają się w górę i w dół, a powietrze o rozprowadzane jest równomiernie.
Praca klimatyzatora polega na tym, że ciepłe powietrze jest pobierane z pomieszczenia do przenośnego klimatyzatora i schładzane przez wymiennik klimatyzator. Wymiennik pochłania ciepło, a schłodzone powietrze jest wydmuchiwane do pomieszczenia z urządzenia za pomocą wentylatora. Ciepło pobrane z powietrza w pomieszczeniu jest odprowadzane przez otwór wentylacyjny na zewnątrz budynku. Wśród wyjątkowych zalet klimatyzatora należy wymienić timer, blokadę rodzicielską, oraz pamięć automatycznego restartu.

Urządzenie oferuje cztery tryby pracy, a dodatkowo daje możliwość ustawienia jednej z trzech dostępnych prędkości.

Tryb chłodzenie – umożliwia kontrolę i odpowiednie dobranie temperatury do schłodzenia pomieszczeń. Urządzenie oferuje pracę w zakresie 16-30℃.
Tryb osuszanie – pomaga pozbyć się z powietrza zbyt dużej wilgotności. Jej wysoki poziom sprzyja rozwojowi m.in. pleśni i grzybów, co jest szkodliwe zarówno dla człowieka jak i dla pomieszczeń czy urządzeń.
Tryb nawiewu – w tym trybie uruchamiany jest nawiew powietrza gwarantujący czyste i rześkie powietrze w pomieszczeniu.
Tryb sleep – klimatyzator odpowiednio dostosowuje warunki w pomieszczeniu. Dzięki tej funkcji klimatyzator zapewnia komfortowe warunki przez całą noc.
Dodatkowo urządzenie posiada tryb automatyczny, który w zależności od zmieniających się warunków zewnętrznych, samoczynnie przyspiesza lub spowalnia prędkość wentylatora, by osiągnąć w pomieszczeniu optymalną temperaturę. Praca klimatyzatora odbywa się automatycznie bez konieczności monitorowania czy manualnej zmiany ustawień. Znacząco wpływa na wygodę użytkowania oraz osiąganie najlepszych możliwych parametrów pod względem głośności i poboru energii.

Idealna jakość powietrza

 • Funkcja chłodzenia
 • Praca automatyczna
 • Mobilność
 • Wyraźny wyświetlacz LED
 • Trzy poziomy prędkości wentylatora
 • Klasa wydajności energetycznej A
 • Kompaktowe rozmiary
 • Kółka transportowe
 • Cicha praca
 • Intuicyjna obsługa

Klimatyzator UL-C12EA-W

Komfort w upalne dni – Urządzenie skutecznie obniża temperaturę w pomieszczeniu, zapewniając komfort i przyjemne uczucie chłodu.
Bez uciążliwego montażu – Klimatyzator przenośny to najlepsze rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn muszą zrezygnować z instalacji stacjonarnych klimatyzatorów.
Mobilność – Mobilność urządzenia pozwoli cieszyć się przyjemnym chłodem gdziekolwiek będzie ustawiony, a szeroki kąt nawiewu klimatyzacji efektywnie rozprowadza powietrze w całym pomieszczeniu.
Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego
Intuicyjna obsługa – Urządzenie wyposażone zostało w czytelny i intuicyjny wyświetlacz oraz panel sterujący, który umożliwia bezproblemową obsługę urządzenie. Dodatkowo posiada pilot zdalnego sterowania. Ustawienia prędkości wentylatora w trybach chłodzenia i nawiewu oraz temperatury w trybie chłodzenia można zmieniać zarówno z poziomu panelu sterowania, jak i za pomocą pilota.
Nowoczesny design – Klimatyzator Sharp zapewnia nie tylko łatwą i przyjemną obsługę, stanowią także elegancki dodatek do wnętrz wpisując się w najnowsze trendy.
Bezpieczeństwo i ekologia – Urządzenie wyposażone jest w naturalny czynnik chłodniczy – R290, który charakteryzuje się znacznie niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego. Jest przy tym nietoksyczny i bezpieczny dla warstwy ozonowej.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Kluczowe funkcje

 • Funkcja autorestart
 • Intuicyjny panel sterowania na urządzeniu
 • 4 praktyczne tryby: chłodzenia, osuszania, nawiewu czy sleep
 • Funkcja Swing
 • Blokada rodzicielska
 • Timer
 • Pilot zdalnego sterowania + rura okienna i lejek

Filtry i akcesoria

 • 89,00  (z VAT)   

Dane techniczne

Waga 35 kg
Wymiary 39,3 × 42,5 × 80,4 cm
Kolor

biały

Wydajność chłodzenia

3.52kW

Zalecana powierzchnia (m2)

do 35 m²

Czynnik chłodniczy

R290

Klasa energetyczna

A

Pobór mocy

1345 W

Głośność

62/64/65 [dB(A)]

Zakres temperatury

16-30℃

Przepływ powietrza (low/med/max) m3/h

325/355/385 m³/h

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]