Stacja kontrolno‑pomiarowa LIFAsmart LAM05

 
  • Ikona: kwiatek z pyłkami
  • Ikona: dym z komina
  • Ikona: symbol sieci bezprzewodowej

Główną funkcją stacji LIFAsmart LAM05 jest kontrola pracy oczyszczacza. Za jej pośrednictwem można włączyć i wyłączyć oczyszczacz, zmienić tryb pracy, czy sprawdzić stan zużycia filtrów. Nie trzeba nawet podchodzić do oczyszczacza, z dowolnego miejsca w którym się znajdujemy można zarządzać jego pracą. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, lekkie i zgrabne. Dodatkowo, LIFAsmart LAM05 pozwala na monitorowanie jakości powietrza.

Ostatnie sztuki w magazynie. Zamów teraz!

1 199,00  z VAT     

Kategorie: , Product ID: 9470Do pobrania: Instrukcja obslugi

Stacja Kontrolno Pomiarowa LIFAair

Innowacyjnym rozwiązaniem dedykowanym dla oczyszczaczy LIFAair, jest dedykowana stacja kontrolno-pomiarowa, stanowiąca centrum dowodzenia urządzeniem. Filozofia fińskiego producenta odrzuca standardowe wyświetlacze umieszczone bezpośrednio na urządzeniu na korzyść niezależnej stacji kontrolnej. To niewielkie urządzenie przejmuje całkowitą kontrolę i pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał oczyszczacza.
Główną funkcją stacji LIFAsmart LAM05 jest kontrola pracy oczyszczacza. Za jej pośrednictwem można włączyć i wyłączyć oczyszczacz, zmienić tryb pracy czy sprawdzić stan zużycia filtrów. Nie trzeba nawet podchodzić do oczyszczacza, z dowolnego miejsca w którym się znajdujemy można zarządzać jego pracą. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, lekkie i zgrabne.

Niewątpliwym atutem stacji jest możliwość jej autonomicznego wykorzystania do odczytu parametrów w pomieszczeniu, w którym w danej chwili się znajduje. Stacja wyposażona została w dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5200 mAh, tak więc jest w stanie pracować w trudnych warunkach, np. podczas chwilowego braku prądu. Za sprawą niewielkich rozmiarów i wbudowanych akumulatorów stację można swobodnie zabrać ze sobą w dowolne miejsce i kontrolować jakość powietrza w swoim otoczeniu.
Stacja oferuje możliwość sterowania urządzeniem za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej za darmo w Google Play i App Store. LIFAsmart LAM05 łączy się z oczyszczaczem powietrza poprzez sygnał Bluetooth.
Najwyższej klasy stacja pomiarowa, to innowacyjne rozwiązanie niespotykane w tego typu urządzeniach. Nowa jakość w kategorii oczyszczaczy klasy premium.

Monitorowana jakość powietrza

Stacja LIFAsmart LAM05 daje natychmiastowy dostęp do wiedzy na temat jakości powietrza. Za sprawą 5 precyzyjnych czujników produkowanych w USA i Japonii otrzymujemy informacje na temat poziomu:

  • temperatury,
  • wilgotności,
  • PM2.5,
  • TVOC (lotnych związków organicznych),
  • CO2 (dwutlenku węgla).
Waga 1 kg
Wymiary 25 × 25 × 50.5 cm
Kolor

czarno-biały

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stacja kontrolno‑pomiarowa LIFAsmart LAM05”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • 1 499,00  (z VAT)   
  • 2 499,00  (z VAT)   
Stacja kontrolno‑pomiarowa LIFAsmart LAM05Kup terazza 1199 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com