Stylies Alaze

 • 40 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 27 dB Poziom hałasu
 • 280 ml/h Wydajność
 • 3 l Pojemność zbiornika
 
 • Nawilżanie ewaporacyjne

Kompaktowy nawilżacz powietrza Alaze Stylies dedykowany do pomieszczeń o powierzchni 40 m². Urządzenie działa w oparciu o technologię ewaporacji, która przywraca właściwy poziom wilgoci w pomieszczeniach, usuwając przy tym drobne zanieczyszczenia.

Dostępny
Wysyłka 24h
Gwarancja 2 lata

469,00  z VAT     

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,00 zł
Kategoria: Product ID: 14935Do pobrania: Instrukcja obslugi


Nawilżacz Stylies Alaze

Nawilżacz powietrza Alaze charakteryzuje się niezwykle cichą pracą na poziomie 27 dB oraz bardzo niskim zużyciem prądu ok. 3,5 W. Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością (280 ml/h) pomimo tylko jednej maty nawilżającej. Kolejną zaletą nawilżacza są kompaktowe rozmiary (280 x 271 x 160 mm) oraz niewielka waga (tylko 1,42 kg). Ponadto jest bardzo praktyczny i prosty w obsłudze. Urządzenie wyposażone zostało w Clean Cube, kostkę z jonami srebra, która zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów poprzez uszkodzenie ich błony komórkowej. Kostka ta wymaga wymiany raz do roku. A wbudowany higrostat utrzymuje pożądany poziom wilgotności w pomieszczeniu na poziomie 60%.

Ikona: strzałki wymiarowe40 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową27 dB
Ikona: wentylator280 ml/h
Ikona: zbiornik3 l

Kluczowe funkcje

 • Zastosowana technologia ewaporacji
 • Wbudowany higrostat
 • Kostka Clean Cube
 • 3 tryby pracy
 • Wskaźnik poziomu wilgotności
 • Timer, tryb nocny
 • Zbiornik 3l

Nawilżacz Alaze

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nawilżacz powietrza to przydatne urządzenie zwiększające wilgotność powietrza. Dzięki niemu może poprawić się komfort snu i codziennego funkcjonowania. Są zbawienne dla osób zmagających się z alergiami wziewnymi oraz skóry. Do zalet stosowania nawilżacza powietrza należy również zmniejszenie ryzyka wystąpienia infekcji oraz zwiększenie komfortu oddychania zwłaszcza w sezonie jesienno- zimowym.
Niższe koszty utrzymania i oszczędność energii – Tym, co wyróżnia Stylies Alaze na tle innych nawilżaczy, to wspomniana energooszczędność. Urządzenie pobiera zaledwie 3,5 W. Dzięki temu zużywa nawet kilkakrotnie mniej energii od konkurencyjnych urządzeń.
Intuicyjna obsługa i konserwacja nawilżacza – Nawilżacz posiada wbudowany wskaźnik świetlny, który dostarcza użytkownikowi tylko najbardziej niezbędnych informacji. Gdy wskaźnik jest zielony, nawilżacz osiągnął już optymalny poziom wilgotności na poziomie 40-60 procent, a gdy wskaźnik jest pomarańczowy, powietrze jest nadal zbyt suche i nie spełnia warunków komfortu. Czerwona lampka informuje, że zbiornik nawilżacza musi być wypełniony wodą. Samo uzupełnienie wodą jest bardzo wygodne, ponieważ nowa woda jest po prostu wylewana przez otwór w górnej części nawilżacza. Nie ma potrzeby przenoszenia po domu zbiornika ociekającego wodą. Warto podkreślić, że zbiornik można myć w zmywarce do naczyń.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Filtry i akcesoria

 • 91,00  (z VAT)   

Dane techniczne

Waga 1,42 kg
Wymiary 28 × 27,1 × 16 cm
Kolor

biały

Wydajność nawilżania

do 280ml/h

Pobór prądu (low/med/max) W

3,5

Poziom hałasu (low/med/max) dB

27 / 35 / 42

Pojemność zbiornika

3 litry

Rodzaj nawilżania

Ewaporacyjny

Tryby pracy

Auto, Manual, Nocny

Blokada rodzicielska

nie

Wyłącznik czasowy

tak

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

Stylies AlazeKup terazza 469 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]