Stylies Antares

 • 60 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 28 dB Poziom hałasu
 • 480 ml/h Wydajność
 • 6 l Pojemność zbiornika
 
 • Nawilżanie ewaporacyjne
 • Jonizacja

Ewaporacyjny nawilżacz Antares szwajcarskiej marki Stylies, to urządzenie stworzone do każdego pomieszczenia o powierzchni do 60 m², które ma zbyt niski poziom wilgotności. Antares skutecznie nawilża powietrze i nie wymaga konserwacji. Wśród wyjątkowych zalet nawilżacza warto wymienić zintegrowaną technologię jonizacji powietrza oraz funkcję aromaterapii.

Dostępny
Wysyłka 24h
Gwarancja 2 lata

1 339,00  z VAT     

Kategoria: Product ID: 15071Do pobrania: Instrukcja obslugi


Nawilżacz Stylies Antares

Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością 480 g/h, niskim poziomem głośności podczas pracy (do 28 dB) oraz wyjątkowo niskim zużyciem energii tylko 10 W. Jest to jeden z najbardziej wydajnych nawilżaczy powietrza na rynku pod względem stosunku zużytej energii elektrycznej do ilości nawilżonej wody. Działając na zasadzie ewaporacji, urządzenie nie pozostawia kamienia w otoczeniu i nie tworzy efektu mgły w pomieszczeniu. Antares posiada automatyczny tryb nawilżania, który stara się utrzymać komfortowe warunki powietrza w pomieszczeniu. Funkcja jonizacji powietrza powoduje uwolnienie jonów do pomieszczenia, co poprawia ogólne samopoczucie człowieka, zmniejsza ilość alergenów w powietrzu, takich jak kurz, pyłki czy zarodniki pleśni oraz neutralizuje pola elektrostatyczne. Ponadto nawilżacz powietrza ma możliwość ustawienia automatycznego wyłącznika czasowego. Nawilżacz posiada również specjalną szufladkę na zapachy i olejki eteryczne. Jak przystało szwajcarską technologię, jest bardzo praktyczny i prosty w obsłudze. Urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, więc możemy je wstawić prawie wszędzie.

Kluczowe funkcje

 • Wydajne nawilżanie
 • Funkcja jonizacji powietrza
 • Zastosowana technologia ewaporacji
 • Dyfuzor olejków
 • Wbudowany higrostat
 • Kostka Clean Cube
 • Tryb automatyczny i nocny
 • Timer
 • Łatwa obsługa i użytkowanie
 • Duży 6 litrowy zbiornik na wodę

Nawilżacz Antares

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nawilżacz powietrza to przydatne urządzenie zwiększające wilgotność powietrza. Dzięki niemu może poprawić się komfort snu i codziennego funkcjonowania. Są zbawienne dla osób zmagających się z alergiami wziewnymi oraz skóry. Do zalet stosowania nawilżacza powietrza należy również zmniejszenie ryzyka wystąpienia infekcji oraz zwiększenie komfortu oddychania zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.
Bezproblemowe czyszczenie – Clean Cube to kostka z jonami srebra, która zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów, uszkadzając ich błonę komórkową, a tym samym ograniczając ich rozwój. Technologia ta wykorzystuje naturalne właściwości srebra i działa niezależnie od tego, czy urządzenie jest włączone czy nie. Kostkę tę należy wymienić raz do roku.
Nawilżone i oczyszczone powietrze – Technologia zasysania powietrza poprzez nasączone maty nawilżające powoduje, że część zanieczyszczeń z powietrza pozostaje na matach. W ten sposób nawilżone powietrze odprowadzane do pomieszczenia jest znacznie czystsze.
Większy komfort, samopoczucie i zdrowie – Wysokiej jakości nawilżacz ewaporacyjny, jakim jest Antares marki Stylies, nawilża i oczyszcza powietrze usuwając cząsteczki pyłu i brudu. Ponadto, pojemnik na olejki zapachowe lub eteryczne – pozwala cieszyć się pięknym zapachem i usuwać nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia. Nawilżacz ma wbudowaną specjalną kasetę na olejki eteryczne, dzięki którym nawilżone powietrze wzbogacone będzie o dodatkowe, korzystne dla zdrowia związki uzyskane z leczniczych roślin.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Filtry i akcesoria

Dane techniczne

Waga 2,7 kg
Wymiary 21,8 × 37,2 × 33,2 cm
Kolor

biały

Pojemność nawilżania (ml/h)

480 ml/h

Poziom hałasu (low/med/max) dB

28

Pojemność zbiornika

6 litrów

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

 • 699,00  (z VAT)   
Stylies AntaresKup terazza 1339 zł
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]