Stylies Mira

 • 40 m2 Sugerowana powierzchnia
 • 25 dB Poziom hałasu
 • 350 ml/h Wydajność
 • 5.2 l Pojemność zbiornika
 
 • Nawilżanie ewaporacyjne

Ewaporacyjny nawilżacz Mira szwajcarskiej marki Stylies to urządzenie stworzone do każdego pomieszczenia o powierzchni do 50 m², które zadba o właściwy poziom wilgotności. Nawilżacz wyróżnia się wbudowanym higrostatem, wyświetlaczem LCD, pojemnikiem na olejki zapachowe oraz dwoma matami antybakteryjnymi. Nawilżacz Stylies Mira jest doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń, które są narażone na nadmiernie wysuszenie powietrza, zanieczyszczenia oraz w których można spodziewać się przykrych zapachów.

Niedostępny
Gwarancja 2 lata

699,00  z VAT     

Kategoria: Product ID: 15069Do pobrania: Instrukcja obslugi


Nawilżacz Stylies Mira

Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością (350 ml/h), niskim poziomem głośności podczas pracy (do 25 dB) oraz wyjątkowo niskim zużyciem energii (tylko 18 W). Nawilżacz działa na zasadzie technologii ewaporacji, dzięki której nigdy nie zostanie przekroczony maksymalny naturalny poziom wilgotności pomieszczenia (w tym przypadku 60%). Warto wspomnieć o trybie auto, dzięki któremu praca urządzenia staje się automatyczna, a tryb nocny zapewnia dogodne warunki w czasie snu. Urządzenie może pracować w 3 poziomach prędkości. Nawilżacz został wyposażony w dwie maty antybakteryjne, dzięki którym zasysane powietrze jest oczyszczane z części zanieczyszczeń (kurz i pyłki), które pozostają na filtrach. W ten sposób powietrze jest znacznie zdrowsze. Dodatkowo na wyposażenie urządzenia składa się Ionic Silver Cube – kostka z jonami srebra zapobiegająca rozwojowi bakterii i wirusów dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości srebra.

Ikona: strzałki wymiarowe40 m2
Ikona: głośnik z falą dźwiękową25 dB
Ikona: wentylator350 ml/h
Ikona: zbiornik5,2 l

Kluczowe funkcje

 • Zastosowana technologia ewaporacji
 • Dwie maty antybakteryjne
 • Duży, wygodny wyświetlacz LCD
 • Pojemnik na olejki zapachowe lub eteryczne
 • Tryb nocny i auto
 • Trzy poziomy prędkości
 • Kostka Clean Cube
 • Pojemność zbiornika 5,2 litra

Nawilżacz Mira

Poprawa jakości życia i zdrowia – Nawilżacz powietrza to przydatne urządzenie zwiększające wilgotność powietrza. Dzięki niemu może poprawić się komfort snu i codziennego funkcjonowania. Są zbawienne dla osób zmagających się z alergiami wziewnymi oraz skóry. Do zalet stosowania nawilżacza powietrza należy również zmniejszenie ryzyka wystąpienia infekcji oraz zwiększenie komfortu oddychania zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.
Nawilżone i oczyszczone powietrze – Technologia zasysania powietrza poprzez nasączone maty nawilżające powoduje, że część zanieczyszczeń z powietrza pozostaje na matach. W ten sposób nawilżone powietrze odprowadzane do pomieszczenia jest znacznie czystsze.
Niższe koszty utrzymania i oszczędność energii – Zastosowane rozwiązania technologiczne w tym technologia ewaporacji gwarantują niskie zużycie energii, co znacznie przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Nawilżacz powietrza Mira Stylies, to urządzenie ekonomiczne w użytkowaniu, średnie zużycie energii wynosi jedyne 18W. Bez obaw o domowy budżet może pracować nawet całą dobę, zwłaszcza w sezonie grzewczym, gdzie odpowiednio nawilżone powietrze jest niezwykle istotne.

Większy komfort, samopoczucie i zdrowie – Wysokiej jakości nawilżacz ewaporacyjny, jakim jest Mira marki Stylies, nawilża i oczyszcza powietrze usuwając cząsteczki pyłu i brudu. Ponadto, pojemnik na olejki zapachowe lub eteryczne pozwala cieszyć się pięknym zapachem w pomieszczeniu.
Niższe koszty eksploatacji i oszczędność energii – Zastosowane rozwiązania technologiczne w tym technologia ewaporacji gwarantują niskie zużycie energii, co znacznie przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Nawilżacz powietrza Mira Styles to urządzenie ekonomiczne w użytkowaniu, średnie zużycie energii wynosi jedyne 18W. Bez obaw o domowy budżet może pracować nawet całą dobę, zwłaszcza w sezonie grzewczym, gdzie odpowiednio nawilżone powietrze jest niezwykle istotne.
Lepsze warunki do pracy i snu – Nawilżacz powietrza Mira Style pracuje niezwykle cicho, maksymalny poziom hałasu nie przekracza 25dB. Urządzenie posiada tryb pracy nocny, który zapewnia dogodne warunki w czasie snu. Wyświetlacz w tym trybie zostaje przyciemniony, a głośność urządzenia maksymalnie wyciszona. Czyniąc Mirę idealnym wyborem do sypialni, gabinetu czy pokoju dziecka.

Czyste powietrze w Twoim domu

Zdrowie, to jedno z głównych wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata. Kluczową rolę odgrywa powietrze, którym oddychamy. Odetchnij świeżym powietrzem, które poprawi jakość Twojego snu i pozwoli na lepszą regenerację organizmu.

Rozwiń opis

Filtry i akcesoria

 • 91,00  (z VAT)   

Dane techniczne

Waga 3,6 kg
Wymiary 43 × 33,8 × 22,5 cm
Kolor

biały

Wydajność nawilżania

350 ml/h

Pobór prądu (low/med/max) W

18

Poziom hałasu (low/med/max) dB

25

Pojemność zbiornika

5,2

Rodzaj nawilżania

Ewaporacyjny

Tryby pracy

Auto, Manual, Nocny

Blokada rodzicielska

nie

Wyłącznik czasowy

nie

MEGA Office Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

Podobne produkty

 • 1349  (z VAT)   
Produkt chwilowo niedostępny.
idealnepowietrze.pl

ul. Inżynierska 45/u21
53-228 Wrocław
+48 71 345 88 37 kontakt@idealnepowietrze.pl

MEGA Office Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
[]