Pozwól swoim klientom poczuć się bezpiecznie

Globalna pandemia całkowicie przewartościowała potrzeby konsumentów, stawiając bezpieczeństwo jako konieczny wymóg, który spełnić musi każdy przedsiębiorca. Dlatego warto zadbać o zapewnienie zarówno swoim klientom, jak i pracownikom komfortowych warunków.

Regularne oczyszczanie powietrza specjalistycznymi urządzeniami, które możesz znaleźć w naszej ofercie, pozwala neutralizować bakterie, wirusy, grzyby oraz pleśnie. Skuteczność, sugerowany czas pracy i powierzchnię znajdziesz w informacjach szczegółowych każdego urządzenia. Jeśli potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniego oczyszczacza powietrza dla twojego biznesu, skontaktuj się z nami.

W odpowiedni na potrzeby wasze oraz waszych konsumentów, do każdego oczyszczacza powietrza dodajemy tabliczkę pozwalającą poinformować klientów o podjętych przez markę środkach bezpieczeństwa. Każdy klient biznesowy, który zakupi w naszym sklepie oczyszczacz powietrza, otrzymuje dodatkowo tabliczkę informacyjną w rozmiarze A4, której wzór przedstawiamy poniżej.

[]