Sharp: Testuj 30 dni

Z promocji może skorzystać każda osoba fizyczna (także prowadząca działalność gospodarczą), która od 11 października 2021 r. w ramach jednej transakcji kupi w naszym sklepie internetowym objęty promocją oczyszczacz powietrza marki Sharp.

Warunki promocji

Każdy kto dokona zakupu dowolnego z objętych promocją oczyszczacza marki Sharp może w przypadku braku satysfakcji zwrócić urządzenie w ciągu 30 dni od daty zakupu na zasadach określonych w regulaminie promocji na stronie https://satysfakcja.promocjesharp.pl/.

Promocja trwa od 11.10.2021 do 30.11.2021

Jak skorzystać z oferty

Zakup objętego promocja modelu oczyszczacza marki Sharp uprawnia do bezpłatnego przetestowania urządzenia i w przypadku braku satysfakcji zwrotu w terminie do 30 dni od daty zakupu na zasadach określonych w regulaminie promocji na stronie https://satysfakcja.promocjesharp.pl/. Zwrot możliwy jest po wypełnieniu formularza zwrotu zamieszczonego na stronie https://satysfakcja.promocjesharp.pl/.

W celu dokonania rejestracji będzie potrzebne*:

  • Imię i nazwisko Uczestnika promocji
  • Adres poczty elektronicznej
  • Adres pod którym kurier może dokonać odbioru zwracanego Produktu promocyjnego
  • Numer telefonu kontaktowego
  • Skan dowodu zakupu
  • Uwagi dotyczące zwracanego Produktu promocyjnego i powód zwrotu
  • Preferowany termin odbioru Produktu promocyjnego od uczestnika przez firmę kurierską, jednakże Organizator (Dystrybutor Sharp firma Vestel) zastrzega, że z uwagi na realizację usługi przez podmiot trzeci, wskazany termin nie może zostać zagwarantowany*

*szczegółowy regulamin Promocji znajduje się na stronie Organizatora firmy Vestel na stronie https://satysfakcja.promocjesharp.pl/

Promocja dotyczy urządzeń

Pobierz regulamin zawierający szczegółowe warunku promocji.